Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Iki 2 metu tikrai.
Atsakyti
Kaip gerai, kad man atostogų nereik blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė_Monika* @ 2009 04 26, 19:15)
Kaip gerai, kad man atostogų nereik  blush2.gif



biski nesupratau tavo parasymo g.gif Tema "kiek laiko busite...?" o tai tu visai nedirbi? jai taip, tai ir pakomentuok, kad nedirbu, todel visad atostaugauju ar pan, mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš atostogavau iki bernužėliui suėjo 7 mėn. Aplinkybės privertė išeiti mamą į darbelį, o tėtis dabar vaiko pirežiūros atostogose iki 2 m. smile.gif

O pati planavau iki 2 m. tai tikrai verysad.gif Gaila, kad taip neišėjo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agurčikas: 27 balandžio 2009 - 11:58
Iki 2 metukų tikrai, o vėliau bus matyti..
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2009 04 27, 12:57)
Aš atostogavau iki bernužėliui suėjo 7 mėn. Aplinkybės privertė išeiti mamą į darbelį, o tėtis dabar vaiko pirežiūros atostogose iki 2 m.  smile.gif

O pati planavau iki 2 m. tai tikrai  verysad.gif Gaila, kad taip neišėjo  unsure.gif



Oi, kaip tau nefainai verysad.gif As asmeniskai tikrai nenoriu gristi i darba (o jei aplinkybes privrstu tai net neianu ka reiktu daryt) unsure.gif
Atsakyti
As planuoju iki sueis vaikuciai 3 metukui, bet neaisku kaip toliau bus, gali susiklostyti ir atvirksciai
Atsakyti
Iki 2 metuku tikrai, o paskui ziuresim, jei ziauri krize, tai teks dirbti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2009 04 27, 12:48)
biski nesupratau tavo parasymo  g.gif  Tema "kiek laiko busite...?"  o tai tu visai nedirbi? jai taip, tai ir pakomentuok, kad nedirbu, todel visad atostaugauju ar pan,  mirksiukas.gif



Nedirbu, ankščiau dirbau... kažkaip išgyvenam iš vyro algos ir dar lieka ax.gif Bet jeu žiūrėsim kad jau negalim išgyventi iš vieno šeimos maitintojo tad teks tada smile.gif Vis tiek namuose gal atsibos būti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė_Monika* @ 2009 04 28, 12:31)
Nedirbu, ankščiau dirbau... kažkaip išgyvenam iš vyro algos ir dar lieka  ax.gif  Bet jeu žiūrėsim kad jau negalim išgyventi iš vieno šeimos maitintojo tad teks tada  smile.gif  Vis tiek namuose gal atsibos būti  blush2.gif


Tai ar nepabosta namie????Nesinori turet darbo kolektyvo???As labai trumpai dirbau naujam darbe,bet kai nuvaziuoju,tai nesinori isvaziuoti,visi sutinka su ovacijom,nors tik vyru kompanija....
Siaip iki 2 metu arba ilgiau.Zadu aplamai isvaziuot i uzsieni,vyras dirbs,o mes namie busim ir drauges lankysiu,nes daug ten ju doh.gif
Atsakyti
as irgi planavau iki triju vaikiuka priziureti pati......
bet tai krizei atejus visko gali but kad teks eit darbelin anksciau.....
o dar jai ta istatyma pakeis, kad nemokes antrais metais, tai net neisivaizduoju kur savo maziuke reiks padet................darzeliai perpildyti ir zinoma gaila tokia maziuke atiduot kitu prieziurai g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda Šoliuniene @ 2009 04 28, 11:39)
Tai ar nepabosta namie????Nesinori turet darbo kolektyvo???As labai trumpai dirbau naujam darbe,bet kai nuvaziuoju,tai nesinori isvaziuoti,visi sutinka su ovacijom,nors tik vyru kompanija....
  Siaip iki 2 metu arba ilgiau.Zadu aplamai isvaziuot i uzsieni,vyras dirbs,o mes namie busim ir drauges lankysiu,nes daug ten ju doh.gif

man tai irgi nepabostu namie lotuliukas.gif gerai kad geras kolektyvas, ne visur taip buna, mes is vis ofise dviese sededavom, plius sefas.. tai toks ir tas kolektyvas lotuliukas.gif
Atsakyti