Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Ir as galvoju 2 metus.. smile.gif Bet jei pakeis, kad antrais metais mokes 200lt, tai aciu, neisgyvensiu niekaip smile.gif
Atsakyti
as su dukryte busiu iki 2 metuku, net jeigu Seimas pakeis istatyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubocka @ 2009 04 20, 20:10)
as su dukryte busiu iki 2 metuku, net jeigu Seimas pakeis istatyma  smile.gif

O tada klausimas, is ko pragyvensi? ax.gif
Atsakyti
Aš su savo mergyte būsiu iki trejų metukų... Mat mūsų daržiukas laukia tik nuo trejų... Kitos išeities ir neturime smile.gif Auklės labai jau brangios... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 04 21, 08:00)
Aš su savo mergyte būsiu iki trejų metukų... Mat mūsų daržiukas laukia tik nuo trejų... Kitos išeities ir neturime smile.gif Auklės labai jau brangios... doh.gif

Is kokiu lesu gyvensi? Ir as noreciau kuo ilgiau but namie, bet juk nieko nebemokes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 21, 09:22)
Is kokiu lesu gyvensi? Ir as noreciau kuo ilgiau but namie, bet juk nieko nebemokes biggrin.gif


Na kaip iš kokių... Juk esame šeima su vyrų, kol kas išlaikys vyras. Aš taip pat prisidėsiu, jau susiradau vaiką, kurį savo namuose prižiūrėsiu kiek tais valandų per dieną...
Nes pasiskaičiavus, būtų tik nuostolis, jei grįžčiau į darbą... Nes auklei žymiai daugiau tektų mokėti, nei mano gaunamas atlyginimas. O kaip minėjau, darželis tik nuo trejų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 21 balandžio 2009 - 09:17
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 04 21, 09:15)
Na kaip iš kokių... Juk esame šeima su vyrų, kol kas išlaikys vyras. Aš taip pat prisidėsiu, jau susiradau vaiką, kurį savo namuose prižiūrėsiu kiek tais valandų per dieną...
Nes pasiskaičiavus, būtų tik nuostolis, jei grįžčiau į darbą... Nes auklei žymiai daugiau tektų mokėti, nei mano gaunamas atlyginimas. O kaip minėjau, darželis tik nuo trejų...

Gal ir apsimoka taip.. smile.gif O aukliu kainos nukritusios dabar smile.gif Turiu bent 3 mergaites, kurios vaikus ziuri smile.gif
Atsakyti
du metus tai tikrai !
Atsakyti
QUOTE(PatryMama @ 2009 04 21, 11:00)
Gal ir apsimoka taip.. smile.gif O aukliu kainos nukritusios dabar smile.gif Turiu bent 3 mergaites, kurios vaikus ziuri smile.gif


Na mes iš tų žmonių, kurie negalime į namus įsileisti visiškai svetimo žmogaus... blush2.gif
Auklių žiurinėjomės per artimų draugų ratą, kad būtų su rekomendacijomis, kad turėtų pedagoginį išsilavinimą, o ne šiaip kokios mergaitės studentės... smile.gif Bet pasiūlytos kainos per didelės... Na nebent po gero pusmečio kainos dar labiau kris... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 21 balandžio 2009 - 11:27
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 04 21, 11:25)
[size=1][/size]

Na mes iš tų žmonių, kurie negalime į namus įsileisti visiškai svetimo žmogaus...  blush2.gif
Auklių žiurinėjomės per artimų draugų ratą, kad būtų su rekomendacijomis, kad turėtų pedagoginį išsilavinimą, o ne šiaip kokios mergaitės studentės... smile.gif  Bet pasiūlytos kainos per didelės...  Na nebent po gero pusmečio kainos dar labiau kris... rolleyes.gif

As ir nesneku apie studenciokes.. Oj ne, dar ateis kas i galva ne ne ne. As snekejau apie normaliais aukles, turincias tam tikra issilavinima smile.gif
Atsakyti
O aš žinau tik tiek, kad į darželį išleisiu ne jaunesnius nei trejų ir tai nepilnai dienai 4u.gif mano darbas vakarais, paprastai nuo 18 iki 21 val thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puccha: 21 balandžio 2009 - 14:14
iki dvieju metu tikrai biggrin.gif
Atsakyti