Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

QUOTE(dange29 @ 2009 04 15, 09:50)
Norėjau iki 2 metų tikrai, bet dabar nzn, jei priims tą sumautą įstatymą tai  doh.gif

as labai tikiuos kad tas istatymas negalios jau gimusiems vaikams g.gif
As zadu namie buti iki kol sueis 2 metukai. Bet planuojam kaip ir antra, tai jeigu viskas vyks pagal plana ir gims antras, tada pirmoji augs namie ax.gif o antra kad ir koki istatyma priims auginsiu iki 2 metuku tikrai, nezadu nuo metu neii auklem palikt nei i darzeli leist jeigu ir priimtu.. nors itariu nuo metu nepriima..
O siaip noreciau aisku i darzeli vaikus pradeti leisti tik nuo 3 metuku..
Atsakyti
Su pirmu vaiku buvau tik metus. Dabar žadu būti 2 metus tikrai, jei kas nors nepasikeis.
Atsakyti
as tai tikrai zadu buti 2 metus jei niekas nepasikeis biggrin.gif ir kaip ir pries tai minejusi mamyte, taip pat planuojame antra, tai busiu kad ir 4 lotuliukas.gif
mano viena kolege, jau virs 50 metu, labai faina ir protinga moteris, man iseinant pasake: juste, megaukis buvimu namie ir bimbinejimu, nes dirbsi dar visa gyvenima. sako as su dukryte buvau tik metus ir dabar viska padaryciau kad tas laikas griztu... sako tikrai buciau ilgiau smile.gif tai as sakiau ir naudosiuos patarimu smile.gif be to ir mano vyrui geriau kai as namie, ir dukrytei gera kai mama salia, o ir man paciai i darba visai nesinori thumbup.gif
Atsakyti
www.peticija.lt/visos/2475/pasirasyti
reikia padirbeti
Atsakyti
aš ir būsiu namie 2 metus mirksiukas.gif gal per tą laiką ir antrą dar suplanuosim thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katka26: 16 balandžio 2009 - 15:41
Sveikos! 4u.gif

Aš tai auginsiu sūnų iki dviejų metų. smile.gif Man visai patinka būti su vaiku. rolleyes.gif Kol kas į darbą grįžti visai nesinori. ax.gif
Atsakyti
Aš tai iki 3 metų wub.gif va, didžioji 3m4mėn rudenį jau iškeliaus į darželį unsure.gif o mažikę irgi užrašiau, kad nuo 3 metukų eis wub.gif
Atsakyti
Pirmą dukrą auginau iki 2 metų 4 mėnesių, ir laaabai galiuosi, kad nebuvau su ja ilgiau. Su antrąja, jei leis finansai, tikrai būsiu iki 3 metų. Nes tas laikas, kada gali būti su savo vaiku, niekad negrįš 4u.gif
Atsakyti
Su pirmu taip isejo kad teko grizti 11men. , dar kiti istatymai buvo, o su mazaja tikrai iki 2metu. busiu namie. 4u.gif
Atsakyti

Su savo mažyle būsiu iki trijų metukų, gal per ta laiką ir antras atsiras. rolleyes.gif Jau 9 metus be atostogų normalių,tai nusipelniau tokio poilsio ax.gif
Atsakyti
Aš irgi pritariu kad su vaikais reikia būti kuo ilgiau bet jeigu Seimas pakeis įstatymą ir reikės grįžti į darbą
Atsakyti
Iki 3metu tai tikrai busiu savo zuikiu namie... wub.gif
Atsakyti