Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Na mes i darzeli patenkam tik nuo 3 metuku, tai , manau, ir busiu namuciuos su savo zirniais ax.gif As is vis nezinau, kaip man pavyks juos palikti kur, nes dabar visur ir visad visi kartu... blush2.gif
Atsakyti
as irgi parasiau 2 metams jeigu istatymu nepakeis gal ka nors apie tai girdejot
Atsakyti
As parasiau prasyma darbe, kad atostogausiu iki kol vaikuciui sueis trys metukai, bet realiai planuoju grizti i darba kai sueis 2 m. verysad.gif
Atsakyti
O as ir parasiau iki dvieju metuku, bet siaip manau,kad auginsiu jei finansai leis iki triju, nes su pirmu isejau i darba, kai maziukui buvo 2 su puse, tai kazkaip gaila labai verysad.gif pradejom eit i darzeli, labai sirgom verysad.gif
Atsakyti
2 metus jei valdzia nepakeis ko nors.
Atsakyti
Prašymą parašiau 3 metams, bet planavau grįžti, kai mažiui sueis 2 metai. Aišku, dabar nežinau, kai tokia situacija Lietuvoje... Jei finansai leistų, tai norėčiau iki 3 metų ir auginti ax.gif
Atsakyti
Rasiau prasyma 3 metams, bet ziuresim ka cia ta valdzia su motinystes atostogomis sugalvos, ar nepadarys kokiu pakeitimu mamu nenaudai
Atsakyti
Aš irgi parašiau prašymą iki 3 metų, bet realiai tai grišiu po 2 m (kaip ir dauguma čia). Ir nors labai smagu auginti vaikelį, bet jau kartais pasiilgstu kitokios veiklos ir pokalbių, susijusių ne vien tik apie vaikus, namus... blush2.gif
Atsakyti
Norėjau iki 2 metų tikrai, bet dabar nzn, jei priims tą sumautą įstatymą tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2009 04 15, 09:50)
Norėjau iki 2 metų tikrai, bet dabar nzn, jei priims tą sumautą įstatymą tai  doh.gif

drinks_cheers.gif as taip pat....
Atsakyti
labas, pavydziu jums esancioms Lietuvoj ir turint galimybe buti namie iki 2-3 metu,as ir noreciau...Bet kadangi mes IE tai mano motinystes atostogos tesis iki rugsejo 28... verysad.gif nes cia motinystes atostogos viso labo tik 28sav... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(arbatos_puodelis @ 2009 04 15, 21:26)
labas, pavydziu jums esancioms Lietuvoj ir turint galimybe buti namie iki 2-3 metu,as ir noreciau...Bet kadangi mes IE tai mano motinystes atostogos tesis iki rugsejo 28...  verysad.gif  nes cia motinystes atostogos viso labo tik 28sav... doh.gif  verysad.gif


O tai kur palikt tokį mažą kūdikėlį? blink.gif
Atsakyti