Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

QUOTE(spicykimmy @ 2008 10 20, 12:40)
o as tai Anglijoj tik 52 savaites dekretiniu turiu nuo pat isejimo  verysad.gif
bet grizus i darba turiu teise dirbti tik 16 val, o visa kita valstybe turi damoket  mirksiukas.gif  tai galvoju pabandysiu senos darbovietes prasyt tik 16 val  ax.gif  o jei nesutiks, tai kito darbo pusei etato ieskosiuos  blush2.gif
visai nekokios cia salygos  g.gif

As irgi Anglijoj,ir niekaip negaliu apsisprest ar grizt i darba, ar ne. O kur galvoji maziuka palikt kai grisi i darba?
Atsakyti
Aš žadu grįžti į darbą tiksliai po 2 metų, aišku, jei naujai išrinkta valdžia nesugalvos vėl pakeist įstatymo ir sumažint pinigines išmokas arba patrumpint atostogas...... doh.gif juk jau apie tai diskutuoja....... g.gif vos spėjo kažką gero duot, o jau nori atimt...... blink.gif begėdžiai sad.gif
Atsakyti
na, apie musu valdzia tai truksta zodziu, nori sutaupyti mamu saskaita, tai visa laime neprieme to istatymo kur zadejo, o jau tikrai buciau ejusi streikuoti
mad.gif
I darba planuoju grizti po dvieju metu motinystes atostogu.
Atsakyti
nors prasyma rasiau 3m bet dabar jau mastau, kad grysiu turbut po 2m ax.gif
Atsakyti
Prasyma parasiau 1 metams, bet manau, kad poto dar prasitesiu metams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
o tai jau 3 metus "atostogaut" negalima?


Galima ir 3, jei uztenka pajamu 97Lt/men mirksiukas.gif

As savo darbdaviui pasakiau, kad 2m. manes nelauktu, nors pareiskimas 3m. Siaip planuoju po 1.5m pasiieskinet darbelio, kuri namu salygom galeciau dirbt (mano specialybe ta leidzia, tik va klausimas kiek cia ta ekonomine krize isisiubuos). O kaip is tikruju bus po tu 1.5m. ir ar grisiu isvis i senaja darboviete dar laikas parodys tongue.gif
Atsakyti
rasiau dviems o kaip bus neaisku ax.gif
Atsakyti
as planuoju po dvieju metu, bet jei butu vieni metai, tai vistiek negrisciau po ju, nes vaikutis dar labai mazas buna, su pirma ejau i darba kai jai buvo 2, tada mokejo tik vienus metus
Atsakyti
Rašiau trim... o tiek turbūt ir eisu... nes ir vaikutis jau paaugęs bus ir mokslus pasibaigsiu... smile.gif
Atsakyti
na as ketinu jau pilnai grizti po dvieju metu.
Atsakyti
rasiau 2metams bet galvoju dar pratest iki triju visgi ziuresiu kokia situacija bus ir is mazojo puses ir is finansu
Atsakyti
Man labai gera namie su dukryte smile.gif Jei leis finansai eisiu po 3 metu, nes man gaila vaikuti leist 2 metuku i darzeli, kai nemokes dar pati apsirengti, nusirengti ir netgi tikriausiai su pampersu dar bus, o aukletojos tikrai nemanau kad labai jau ten priziures, nes siaip reikalauja kad viska vaikutis jau moketu. g.gif o siaip po 2 metu noreciau dar vieno vaikucio ir taip prasitest atostogas biggrin.gif
Atsakyti