Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

QUOTE(valengita @ 2008 09 01, 21:56)
as taip pat iki dvieju planuoju mazuli augint nors i darzeli nuo pusantru uzrasem bet sakau kol namie busiu kad priprastu i darzeli varyt

Pritariu drinks_cheers.gif , aš taip pat darysiu, gal ne kasdien eis jau lygiai nuo tų pusantrų metų, bet kol adaptuosis prie tos mikrofloros tai ne vienas mėnuo praeis unsure.gif , tai manau, neapsimoka iškart pult dirbt, nes visvien dažnai teks biliotenį imt doh.gif .
Papildyta:
QUOTE(Atigiliux @ 2008 09 01, 19:42)
Man tai trūksta veiklos, iki atostogų labai įtemptai dirbau, pašėlęs ritmas. Būsiu iki metų, kad ir kokie ten įstatymai, manęs laukia mano kolektyvas smile.gif Be to išėjimas iš namų moterį vistik verčia labiau pasitempti, negu būnant namie ax.gif Visai kitaip jautiesi..Kai išėjau dirbti po pirmojo vaikelio atostogų jaučiausi kaip iš kito pasaulio..atsilikus žiauriai.. biggrin.gif

Aš irgi pradžioje taip galvojau, bet dabar viskas apsivertė aukštyn kojom tongue.gif , jei valstybė 100procentinę algą mokėtų 5 metus tai 5 ir sėdėčiau rolleyes.gif , taip fainiai su savo mažiuke būt, kasdien vis naujo kažką pamatai, kažko išmoksta, o tų akimirkų iš darželio auklėtojų jau nepasiimsi wub.gif
Atsakyti
Planas 2 metai, nors matysim kaip ten bus, nes kai laukiausi net i dekreta neejau, nes be veiklos buvo man labai sunku (vyrai darbe sakydavo tu tik cia negimdyk,o as kur noresiu ten ir gimdysiu smile.gif)
O dabar tai kolkas taip gera namie su mzulka buti, kad mintys apie darba net nupurto...
Atsakyti
QUOTE(gile:) @ 2008 09 19, 17:04)
Planas 2 metai, nors matysim kaip ten bus, nes kai laukiausi net i dekreta neejau, nes be veiklos buvo man labai sunku (vyrai darbe sakydavo tu tik cia negimdyk,o as kur noresiu ten ir gimdysiu smile.gif)
O dabar tai kolkas taip gera namie su mzulka buti, kad mintys apie darba net nupurto...

na manau iki kokiu 2.5 bent jau.o siaip noreciau iki 3.bet bus matyt,priklauso nuo aplinkybiu.as jau dekrete budama norejau i darba biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Kadangi jau trecius metus sedziu namie tai jau kaip ir i darba norisi,planuojam su vyru pasikeisti pareigom ax.gif jis eis tevystes atostogu o as darban rolleyes.gif laukiu nesulaukiu,zinau kad vaikai bus saugus su teciu smile.gif
Atsakyti
o as planuoju iki 3 metu sedeti namie, paskui i darzeli leisti smile.gif manau vaikui reikia bendravimo ne tik su suaugusiais user posted image
Atsakyti
Na mes planuojam namuose but kartu iki 2.5 metu, bet zinot kaip sakoma: zmogus planuoja, o Dievas juokiasi biggrin.gif taip kad uzsigarantuot nelabai gali, bet planai tokie 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dubcike @ 2008 09 24, 14:12)
bet zinot kaip sakoma: zmogus planuoja, o Dievas juokiasi 


ne karta pasitvirtino hihihi.gif
Atsakyti
2metus tikrai,o paskui kelsim seimos taryba i pasitarima ir nuspresim.
Atsakyti
asmeninė patirtis rodo, kad geriausia palaukt iki 3metų, bandysiu taip ir daryt, o kaip gausis dar nežinia...
Atsakyti
as tikiuosi po metu pusantru kita leliu pradeti,tai namuciuose busiu kaip pasiseks smile.gif
savo pirmagime manau iki 3 metu tikrai auginsiu.
Atsakyti
Aš vyresnėlį tik šešių metų į darželį atidaviau, o mažiukui jau greit trys, išeisiu į darba, o mažiuką bent iki pavasario seneliai pažiūrės, o po to, matyt, į darželį.
Atsakyti
Galvoju 2m. tikrai but, bet kas ten zino kaip bus...? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Just-a-girl: 14 spalio 2008 - 15:33