Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

As tai planuoju tikrai iki 2 metu buti su suneliu, o po to ziuresiu pagal situacija.
Atsakyti
Man tai trūksta veiklos, iki atostogų labai įtemptai dirbau, pašėlęs ritmas. Būsiu iki metų, kad ir kokie ten įstatymai, manęs laukia mano kolektyvas smile.gif Be to išėjimas iš namų moterį vistik verčia labiau pasitempti, negu būnant namie ax.gif Visai kitaip jautiesi..Kai išėjau dirbti po pirmojo vaikelio atostogų jaučiausi kaip iš kito pasaulio..atsilikus žiauriai.. biggrin.gif
Atsakyti
as taip pat iki dvieju planuoju mazuli augint nors i darzeli nuo pusantru uzrasem bet sakau kol namie busiu kad priprastu i darzeli varyt
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 08 30, 10:30)
nemanau, kad istversiu namie su vaiku daugiau puses metu  doh.gif

mastau.gif nu jo... kiekvienam savo...
Atsakyti
Iš pradžių ir man atrodė, kad tuoj bėgsiu įdarbą, o dabar kuo toliau tuo įdomiau darosi su mažiuku. Vaiką į lopšelį užrašiau nuo metukų laiko, tačiau vietos negavo. Gal ir gerai...
Atsakyti
maziausiai 2 metus smile.gif
Atsakyti
kai baigsis motinystes atostogos tada ziuresiu,bet iki to laiko tai ramu,ramu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Planuoju 2 metus atostogaut. Issilaikysiu vairavimo teises, toliau po akademiniu tesiu studijas... ax.gif Jei reiketu tik vaikeli priziuret, greiciausiai sunkiau butu 2 metus issedet nemie. As is tu, kuriai norisi vis eit i prieki, tobulet... smile.gif
Atsakyti
maziausiai 3metus
Atsakyti
2 metukus tikrai. O paskui žiūrėsiu ax.gif
Atsakyti
Iki 1 metu tai tikrai, o paskui ziuresiu ax.gif Nesinori ir namie per ilgai uzsisedeti, bet ir spoka gaila palikti kitiems aukleti.
Atsakyti
2 metus maziausiai ax.gif
Atsakyti