Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Aš manau,kad būsiu iki 1,5arba 2metukų su mažyliu namie.
Atsakyti
as tai nutariau kad busius iki 3 metu 4u.gif blush2.gif gal dar perisgalvosiu bet nemanau schmoll.gif
Atsakyti
100% atostogausiu 2 metus. Jei pasikeis Lt įstatymai ir mamoms mokės už 3 metus, atostogausiu ir trečius metus ax.gif
Atsakyti
As auginsiu namie iki 2 metuku dukryte tai tikrai thumbup.gif , labai era namuciuose su vaikeliais but thumbup.gif jei pasikeis istatymai gal net iki 3m.noreciau 4u.gif
Atsakyti
iki 2 metuku planuoju dabar... o kaip gausis laikas parodys rolleyes.gif
Atsakyti
Noreciau grizt i darba, kad ir dabar. Ten mano sritis. smile.gif Bet zinau, kad esu l.reikalinga savo Ulytei. Taip, kad iki 2ju metu auginsiu ja. O po to jau ziuresim ar jai yra poreikis dar but su manim ar jau gali eit i darzeli.
Atsakyti
Iki 2 metu tai tikrai. Jau noriu ir antro, tai planuojam po metu ir daryt, taigi gausis atostogaut minimum 4 thumbup.gif O jeigu viskas bus ok, tai ir dar viena 2.gif noreciau... wub.gif
Atsakyti
iki 2 metu tai tikrai busiu namie-juk vaikui labai gerai kai mama salia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deimoka @ 2008 08 23, 00:29)
As auginsiu namie iki 2 metuku dukryte tai tikrai  thumbup.gif , labai era namuciuose su vaikeliais but thumbup.gif jei pasikeis istatymai gal net iki 3m.noreciau 4u.gif


Belieka tik visiškai sutikti, atrodo apie mane rašytum lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš taip pat būsiu iki 2 metukų, ir spėju bus labai sunku atiduoti 2 metų į daržą doh.gif kai pagalvoji dar toks mažas...
Atsakyti
as tai uzrasiau i darzeli uo 3 metuku tai iki 3 su dukryte busiu blush2.gif
Atsakyti
nemanau, kad istversiu namie su vaiku daugiau puses metu doh.gif
Atsakyti