Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

busiu2metus.paskui metus bus su mociute.o paskui i darzeli
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
Planuoju iki 2 metu, labai smagu buti su dukryte namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikuciai,
as planuoju iki dveju metuku,o paskui i darbus. lotuliukas.gif
Atsakyti
Labutis, gaila bet aš su mažyliu galėsiu pabūti tik iki 10mėn., o tada jau turėsiu grįžti į mokslus verysad.gif Iki dviejų metukų žadėja prižiūrėti senelis, o toliau - darželis doh.gif
Atsakyti
As tai planuoju, jeigu isbusiu iki 3 metu sedet namie. thumbup.gif Jeigu neistversiu grisiu po 2. Kadangi turiu patirties, tai 2 per mazai, nes kai leidi i darzeli, metus dar reikia ligoms daznoms palikti. verysad.gif O priedo bus kam panele i 1 ir 2 klase pavedziot. thumbup.gif
Atsakyti
o as planuoju iki pusantru metuku isbuti ir begti i darbeli akd uzdirbtumeme pinigeliu antram leliukui ax.gif bet cia tik planai o kiek is tikro busim dar matysim nes mazyle labai jau mamos pienelio nori ir nesiruosia jo atsisakyti greitai tongue.gif wub.gif
Atsakyti
Na, as irgi manau sedeti namuose iki 2metu-reikia i darba vien del finansu... verysad.gif
Atsakyti
mums jau beveik metukai, planuojam uzsirasyti i darzeli, tikrai busiu su savo dukryte iki 2.5 - 3 metu rolleyes.gif
Atsakyti
Labai noreciau pabuti namie iki 3 metuku, bet kazin, ar leis finansai. Kai su vyresneliu islekiau i darba, vos sukakus 1 metukams, buvo labai sunku...Tikuosi su jauneliu pavyks ilgiau blush2.gif
Atsakyti
4u.gif
As tai noreciau buti su vaikeliu iki 2-ju metu, nes tikrai situacija dabar labai palanki. Bet nezinau, kaip su tais darbais, yra planu del naujos vietos toje pacioje darbuovieteje, labai kviete, bet lyg pavasari, vaikeliui butu tik metai ir 3 men, bet dabar atidejo siek tiek, nespeja jie. Man tik i nauda, kad tik iki mano 2-ju metu jie pratemptu.
Atsakyti
as planuoju iki 3 metu but,galimybes leidzia,tai nesinori nuo 2 metuku maze i darzeli leist cool.gif
Atsakyti
Iki 2 metų tikrai, o paskui bus matyt smile.gif
Atsakyti