Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

planuojam iki kokiu triju metu ir tuo metu susilaukti kito leliuko,tai tada prasitesim iki penkiu ar sesiu metu lotuliukas.gif
Atsakyti
galvoju iki 2m
Atsakyti
As auginsiu iki 2metu, jau siandien pasakiau darbe, maziu nuo 1,11men. i darzeli uzrasiau 4u.gif
Atsakyti
Aš planuoju su savo vaikeliu būti 2 metus, paskui iki trejų metų samdysiu auklę, o nuo 3 - bandysiu vesti į darželį ax.gif
Atsakyti
as grisiu i ''darba'' kai dukrai bus metukai sad.gif
labai noreciau paaugint iki 2m, bet turiu pabaigt mokslus, nes vis dar esu medicinos rezidente doh.gif
Atsakyti
as vis dar atostogauju thumbup.gif , ir atostogausiu iki kol mazius bus beveik triju metuku , nuo siu metu rugsejo jau vesiu y darzely smile.gif

Atsakyti
iki 2 metu tai tikrai "atostogausiu" o veliau bus matyt pagal aplinkybes biggrin.gif
Atsakyti
Planuoju po 6-8 menesiu, kai piniginis limitas isseks... Gerai jums ten, Lietuvoje, gyventi unsure.gif
Atsakyti
as planuoju tris metus paatostogaut ax.gif
Atsakyti
as galvoju, kad po 2 metu eisiu i darba
Atsakyti
Cia Airijoj tai nestumo atostogu tik 26 savaites duoda (iskaitant ir laika iki gimdymo), taip kad man teks i darba grizti vos mano maziukui sulaukus 5 men. Jau dabar nezinau, ka reikes daryti, bet kadangi mano brangusis kaip ir laisvu grafiku dirba, tai tikimes taip susirikiuoti, kad bent jau iki 1 metuku aukliu nereiketu.
Atsakyti
Iki 2 tai tikrai, o paskui bus matyt smile.gif Gal dar vienas leliukas atsiras ax.gif
Atsakyti