Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

kita menesi mano maziukei jau metukai doh.gif zinoma labai noreciau pasedet namie,bet reik dirbt unsure.gif i senaji darba jau negrisiu,nes nebera kur grist o ir taip susiradau nauja darbeli thumbup.gif .tai i darba iseisiu kai mano panelytei bus 1,3men. aukliu nesamdysiu nes mano darbaas pamaininis,tai gal kaip nors su MB suderinsim darbo grafikus o jei ka sake ir seneliai pagelbes 4u.gif
Atsakyti
Aš planuoju auginti iki 3m,ir tik po to grįšti į darbą.Į darželį planuoju pradėti vesti nuo 2,5,nes tada pati pradžia būna sunkiausia,ir kol pripranta,ir kol išsiserga.
Atsakyti
tikiuosi nereiks i sena darba grizt ir su mazaja panele galesiu but namie iki triju metu,o tada kaip tik busiu baigus mokslus ir tikiuosi jau susirasiu nauja darbeli
Papildyta:
QUOTE(eglaitė @ 2007 01 05, 15:08)
Aš planuoju auginti iki 3m,ir tik po to grįšti į darbą.Į darželį planuoju pradėti vesti nuo 2,5,nes tada pati pradžia būna sunkiausia,ir kol pripranta,ir kol išsiserga.

kodel manai kad butina vaikui darzeli sirgt kai prades lankyt?mano mazoji visai nesirgo ir dabar tfu tfu tfu neserga,per pernai metus nesirgom ne karto
Atsakyti
Vaikeli planuoju auginti iki 2metu,o veliau ziuresiu ir spresiu pagal finansine situacija mirksiukas.gif
Atsakyti
Ooo,kaip norėčiau vaiką auginti iki 3 metų, rolleyes.gif bet finansinės galimybės tai neleidžia.Teks keliaut į darbeliį,kai vaikui sukaks vieneri. verysad.gif
Atsakyti
o man darbas jau lipa ant nosies,tad baigiu nuprotet beieskodama aukles.ir noro jokio nera grist i darba,bet nenoriu prarast geros vietos.baisus tie istatymai
Atsakyti
Planuoju paaugint namie iki 2 metu, o poto i darza vest . Nepasitikiu as tom auklem 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuksss: 07 sausio 2007 - 22:38
O man taip mamos pareigos patinka, kad visai nenoriu i joki kita darba tongue.gif
Noreciau bent iki 2 metuku su pupa pabuti, bet ziuresim, kaip cia viskas susiklostys..

O ka, i darzeli jau dabar uzrasinet reikia? Is kur mamytes zinot, kad jau konkreciu laiku eile prieis? Eiles tokios, kad tokius kleckiukus jau reik uzrasinet?? Absurdas kazkoks... doh.gif doh.gif
Atsakyti
man taip pat mamos pareigos patinka. kada gryziu i darba net neisivaizduoju. tiek mano, tiek vyro darbo grafikai pamaininiai ir dar naktimis reikia dirbti. tai net nezinau kaip bus... abejoju ar kokia aukle apsiims nakti su vaiku but. na, kai reiks tada galvosim kaip sia problema isspresti.
Atsakyti
QUOTE(*zivile* @ 2007 01 08, 00:06)


O ka, i darzeli jau dabar uzrasinet reikia? Is kur mamytes zinot, kad jau konkreciu laiku eile prieis? Eiles tokios, kad tokius kleckiukus jau reik uzrasinet?? Absurdas kazkoks...  doh.gif  doh.gif


Aš privalau grįžti į darbą, kai vaikiukui bus metukai, o taip pat dar neužrašėm į darželį. Vis tiek žinom, kad nepakliūsim 2007 m. Skubėk, nes visur darželiuose vietų trūksta, nebent koks labai senas rajonas. Nėra jaunų šeimų.

O šiaip pati stebiuosi, kaip keičiasi mano požiūris. Kai turėjau gimdymo atostogas, būvo super, miegojau, daug skaičiau, veikiau tai, kas mano dūšiai tiko. Kai gimė vaikiukas, pirmus tris mėnesius buvo labai sunku, na labai labai sunku. Buvau užsinorėjusi į darbą. Dabar gerokai perkopėm pusmetį ir nebenoriu į jokį darbą. Netgi bijau, kai laikas šitaip lydosi akyse verysad.gif . Bet dėl objektyvumo turiu pasakyti, kad pastebėjau ir dar vieną dalyką - kuo ilgiau sėdžiu namuose, tuo labaiu ir darausi naminė, jau nelabai reikia ir draugijos, ir tų pokalbių iš išorės, susikuri tokį savo pasaulėlį su vaikučiu. Manau, toks atotrūkis neturi būti per ilgas, kad sugrįžti į darbo rinką nebūtų per sunku.

Ar jums taip yra, kad atrodo, jau ir visai tų darbų nereikia, nesinori, ne tik jų, bet ir žmonių?
Atsakyti
Aš planuoju grįšti į darbelį kai sueis metukai. Gi nuo metų galima sakyti nieko pinigų negausiu... Tai visų pirma dėl finansų, o visų antra - jau pasiilgau darbo. Kai manoji dukrytė tokia nenuorama, tai su ja būti ne pyragai. smile.gif Pavargstu labai, o miego trūksta tai ojojoj...
Atsakyti
As dar pries iseidama niestomo atostogu buvau suplanavusi butinai grysti i darba po metu. Bet kai pagimdziau viskas pasikeite. Supratau, kad savo sunyciui esu labai reikalinga, be to kas geriau pasirupinti savo vaiku gali jeigu ne mama thumbup.gif Be to kiek zinau labai sunku surasti patikima aukle. Taigi planuoju pabuti gal iki kokiu 2 metu su vaiku. Kuo puikiausiai suprantu, kad darbe esu labai reikalinga ten jau isskestomis rankomis manes laukia, taip pat zinau, kad po metu bus sunku su finansais, nes is valstybes gal tik po 100 Lt gausiu, bet del vaiko geroves manau verta pasistengti. Siuo metu dziaugiuosi "dirbdama" mama.
Atsakyti