Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

QUOTE(almute23 @ 2008 01 26, 12:36)
sveikos 4u.gif mergaites
as kaip dar tik planuojanti buti mamyte, noriu pasiteirauti, o kiek menesiu jau galima iseiti motinystes atostogu?
Aciu smile.gif




Nestumo gimdymo atostogu isleidzia nuo 30 nestumo savaites
Atsakyti
Jei nieks nepasikeis auginsiu iki 2m. namie
Atsakyti
O kad ir nepasikeis-auginsiu namie iki kokiu 3 m. 4u.gif
Atsakyti
Iki 6, max 8 men. busiu namie. UK motinystes atostogos yra iki 1 metu, bet vaikui suejus 8 men. nebegausiu jokiu pasalpu, tai beliks grizti i darba verysad.gif
Atsakyti
Mano maziukei dabar 6 men,tai 2 metus tikrai busiu su ja,bet turiu toki plana chuligana ,antrais metais noreciau pastoti wub.gif gal cia dar tokiu mamyciu esama tongue.gif
Atsakyti
Aš irgi planuoju su mažyle 2 metus namučiuose būti thumbup.gif
Atsakyti
Iki 2 metų
Atsakyti
As auginsiu manau iki 3 metuku,per ta laika gal ir antro leliuka susilauksim biggrin.gif ,tuomet dar prasitesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
as deja turejau iseiti kai suneliui buvo vos 6 menesiukai (netr ne pilni) verysad.gif cia kaip ir Uk dekretines trumpos tik 26 davaite is viso doh.gif (cia jau su isejimu iki gimdymo) verysad.gif
Atsakyti
Aš dar tik planuoju vaikelį, bet tikrai auginsiu vaiką iki 2 metų, nes tai finansiškai naudinga, juk dabar net antraeilėse nebegali dirbt iš kart gausi mažiau. Beto šeima man yra svarbiausia. Beto jei išeis tai bandysim, kad gautusi pametinukai mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
As pirma auginau iki 3m.,antra taip pat auginsiu iki 3m.,o trecia irgi iki 3m.,visumoi gaunas ,kad 9metus auginsiu vaikus biggrin.gif
Atsakyti
Jei viskas bus gerai,tai auginsiu iki 3metu,o po to-i darzeli ax.gif
Atsakyti