Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

QUOTE(JonoMama @ 2008 01 24, 12:33)
atostogaukit kiek sirdele geidzia ir finansai leidzia, nes nezinia kada kitakart bus tooookios ilgos ir malonios atostogos smile.gif

drinks_cheers.gif
Aš kaip ir dauguma, ne anksčiau kaip po dviejų metų, nes jie taip greitai prabėgs, kad net nepastebėsim...
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2008 01 24, 16:23)
drinks_cheers.gif
Aš kaip ir dauguma, ne anksčiau kaip po dviejų metų, nes jie taip greitai prabėgs, kad net nepastebėsim...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif mergaites
as kaip dar tik planuojanti buti mamyte, noriu pasiteirauti, o kiek menesiu jau galima iseiti motinystes atostogu?
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almute23 @ 2008 01 26, 12:36)
sveikos 4u.gif mergaites
as kaip dar tik planuojanti buti mamyte, noriu pasiteirauti, o kiek menesiu jau galima iseiti motinystes atostogu?
Aciu smile.gif




Mano terminas buvo rugsejo 13d,o motenistes atostogu isejau birzelio vyduri nestuke.gif vacation1.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

as prasyma parasiau maximaliam laikui, tai yra 3 metams drinks_cheers.gif VALIO UZ TOKIAS ATOOOOSTOGAS 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2008 01 30, 14:06)
Sveikutes  4u.gif

as prasyma parasiau maximaliam laikui, tai yra 3 metams  drinks_cheers.gif  VALIO UZ TOKIAS ATOOOOSTOGAS  4u.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

4u.gif as taippat eisiu i darba kai dukriukui sukaks 3metukai 4u.gif
Atsakyti
Šiai dienai, manau auginti pupą iki dviejų metų, bet niekada negali žinoti, kaip bus ateityje g.gif , o auginti norėčiau iki 3 metų.
Atsakyti
manau iki 2 metų, po to teks darban eiti
Atsakyti
Dabar manau iki 2m.bet žiūrėsim kaip bus mirksiukas.gif gal 3m.
Atsakyti
Iki dvieju tikrai namuose busim, o paskui ziuresim ar tetukas vienas sugebes islaikyt seimyna.
Atsakyti
mes iki dviejų irgi biggrin.gif bent kol kas taip mąstau
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
savo mazyli auginsiu namie iki triju metuku,
Atsakyti