Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Na, du metus neauginti vaikučio dabar būtų nuodėmė. Į darbą tikriausiai grįšiu po antrojo vaikiuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš auginsiu lygiai du metus thumbup.gif
Atsakyti
Ech,kad man taip Skaitau apie jusu 20vieju metu atostogas ir pavydziu blush2.gif Niekur nevaziuokite is Lietuveles,nes niekur taip gerai nerasite tongue.gif Pvz Olandijoje,nestumo ir pogimdines atostogos yra is viso tik 16 sav>O eiles vaiku darzeliuose nuo1-4 metu doh.gif Taigi,kartais neturi jokio kito pasirinkimo tik sedeti namie,be savu iplauku,iki vaikui 4metai blink.gif
Atsakyti
Po pratestu ar padidintu pasalpu (kaip cia pavadinti), tai tikrai ne anksciau kaip po 2 metu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IP/LT: 18 sausio 2008 - 09:16
Aš tai greičiausiai sėdėsiu 3 metus. Po dviejų metų pasieškosiu darbelio kelias dienas į savaitę, kad stogas neišvažiuotų. Bet gal viskas pasikeis po metų ir aš lėksiu į darbą anksčiau, bet kol kas apie darbą dar nėra jokių minčių.
Atsakyti
2 metus tai tikrai pati auginsiu savo leliu, o paskui bus matyt?
Atsakyti
Aš irgi planuoju augint dukrytę tikrai iki dviejų metukų.. ax.gif
Atsakyti
Iki dvieju metu tai tikrai negrisiu i darba, nors manes ten irgi laukia ir nelabai nudziugo, kai nunesiau prasyma pratesti vaiko prieziuros atostogas iki dvieju metu, bet man vaiko interesai svarbiau, o kadangi dirbu valstybineje istaigoje, tai jie kaip ir turi issaugoti darbo vieta smile.gif Spesiu i ta darba, tuo labiau, kad pas mus niekas jau taip labai nevertina zmogaus- virsininku poziuriu ne tu, tai kitas dirbs ...
Atsakyti
Aš jau lyg ir norėčiau i darba pasilgau to tempo bendravimo jau pabodo sedėti vienai namie su vaiku ir kalusytis kaip vyrui sekėsi darbe, o kaip manes paklausia kaip tau diena praejo ka as galiu pasakyti viskas tas pats per ta pati, bet labai gaila savo mažiuka kam palikti savu nera kam galėčiau o svetimu tai nelabai pasitikiu teks auginti iki 2metu nes manu vaikui yra geriau darželyje negu su aukle ir mama kiekvienam savo vaikui yra geriausias draugas kas geriau pasirūpins musu angeliukais negu mes pačios smile.gif
Atsakyti
O man tai šiandien gera žinia thumbup.gif Pasiskambinau į darbą, dir.pavaduotoja pasakė , kad galiu sau ramiai auginti mažajį, ir grįžti į darbą,ka baigsis atostogos arba atsibos sėdėti namie biggrin.gif Jau buvau pradėjus galvot, kaip čia reiks ieškotis auklės ir dar gerą susirasti, bet problema pati išsisprendė....Gerai, kai viršininkas būna supratingas žmogus cool.gif
Atsakyti
2 metus tai tikrai,o siaip jeigu nieko nepasikeis tai galvoju po 3 metu grizt i darba
Atsakyti
galvojau grist i darba po metu, bet viskas pasikeite, kai pamaciau bejeges maziulio akis rolleyes.gif tada iskart nusprendziau, kad busiu su juo tol kol bus tikras drutas vyrukas ir gales keliauti i darzeli biggrin.gif i ji mes jau uzsirasem, visai prie pat namu. taigi atostogausiu tikrai ne maziau nei 2 metus. o kad dienos neslinktu vienodai - tai kvieciames nedirbancius draugus i svecius, arba lankom drauges, kurios irgi siuo metu augina leliukus ir labai smagiai leidziam laika lotuliukas.gif siulau visoms - atostogaukit kiek sirdele geidzia ir finansai leidzia, nes nezinia kada kitakart bus tooookios ilgos ir malonios atostogos smile.gif
Atsakyti