Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Kadangi auginu pirmagimį tai iki dviejų metų tikrai galvoju būti su vaiku thumbup.gif
Atsakyti
Auginsiu savo pupą iki dviejų metukų , o jei priims įstatymą mokėti iki triejų metų, tai būsim kartu dar vienus metelius.
Atsakyti
Aas tai busiu su vaikiuku tikrai iki 2metu smile.gif o planuoju mazdaug iki 2 su puse metu smile.gif ateis rugsejis ir leisiu i darzeli smile.gif
Atsakyti
dar netvarkiaudokumentu del atostogu pratesimo, bet kadangi pati esu buhaltere, tai itariu, teks rasyti prasyma, kad tesiu atostogas, nes prasiau tik iki metu, tada naujas isakymas, kad leidzia direktorisu buti tose atostogose, ir tada keliausiu i sodra su tuo isakymu, prasymu moketi motinystes pasalpa, del npd taikymo, o ir paskui buhaltere i sodra nauja pranesima nes, kad pratestos atostogos ax.gif nemanau kad reiks dar kokiu dokumentu, nes apie pajamas tai jie turi tureti, gimimo liudijima irgi jie turi, tai nezinau ko ponuliams dar reiks iki pilnos laimes g.gif
Atsakyti
niu iki 2,5m tai tikrai atostogausiu biggrin.gif po to bus matyt.. nes kol kas man ir namie visai gerai, as tokia tingine biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Drakosius @ 2007 12 04, 17:13)
ilgiau metu tikrai neplanuoju  4u.gif  ir tai nezinau ar tiek iseis. Bet as visai noriu i darba  4u.gif

visos taip nori vaikus auginti, ir namie jom sedeti smagu, kad net nenormali gali pasirodyti, kad nori i darba.... doh.gif o as jau visai noriu i darba, be to kad ir mano darbas tik 5 v al per diena, nors smagu matyti kaip maziukai auga, bet namie visa laika sedeti liudna, tai kaip bus su darbeliu nezinau, gal ir po metu grysiu, jei priims ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinulia28 @ 2007 12 29, 10:46)
visos taip nori vaikus auginti, ir namie jom sedeti smagu, kad net nenormali gali pasirodyti, kad nori i darba.... doh.gif  o as jau visai noriu i darba, be to kad ir mano darbas tik 5 v al per diena, nors smagu matyti kaip maziukai auga, bet namie visa laika sedeti liudna, tai kaip bus su darbeliu nezinau, gal ir po metu grysiu, jei priims ax.gif


Nu taip, aš į darbą visai nenoriu, bet visvien teks anksčiau eiti, tikrai nebūsiu iki dviejų metų.
Atsakyti
Tikrai visus du metelius pabusim.Gal kai paaugs kokiu metuku bus tai koki darbuka susirasiu kur namie butu galima dirbti, nes veiklos tai norisi.Spaudzia tos namu sienos siek tiek.Ir tikrai ne del to kad nemyleciau savo mazes, bet bent 3-4 val i diena noreciau kuo uzsiimti, nuo tu gugu gaga atitrukti.Juk ir vaikui reikia laimingos ir sveikos mamos visom prasmem, tada ir jis geriau auga ir seima tvirtesne buna.
Atsakyti
Auginsiu savo pipira butinai iki 2metu, wub.gif o veliau bus matyt, gal ir dar metelius pabusiu, nes darbas visiskai netraukia wink.gif
Atsakyti
namie sedesiu iki 10 menesiu, o veliau dirbsi 2 dienas i sav, o tetuks priziures sunu
yra tokia galimybe darbe. ir vyrukam manau tik i nauda. tegul pabuna be mamos g.gif
Atsakyti
as irgi ruosiuosi bur su vaiku iki 2m, bet noreciau turet ir darbo keleta val, per savaite, nes 2 metus buti tik namu seimininke, tai gali stogas nuvaziuot
Atsakyti
As taip pat planuoju buti namie iki 2 metu. Man visai patinka dabartine mano padetis. Gal del to, kad dirbau nemegiama darba, todel ir netraukia sugristi. schmoll.gif O siaip, kai vaikui sukaks du metukai, ieskosiu kito darbo. Butu neblogai, kad pinigelius moketu iki 3 metu g.gif Tada galeciau siek tiek ilgiau su mazyte pabuti. thumbup.gif
Atsakyti