Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

QUOTE(djusted @ 2007 10 31, 11:34)
mielos memytes, o gal galite pasakyti, kuriu menesiu atlyginimu vidurki man skaiciuotu pagimdzius leliuka  smile.gif  laukiuosi dar tik kelios savaiteles, bet galvoju reikia kur nors privaciai papildomai "isidarbinti" pas pazistamus kad alga pakiltu... tik idomu kaip skaiciuojama dabar?
truputeli dar zalia esu sitoj srity, tai sunkiai susiorientuoju  blush2.gif
buciau dekinga visoms, kurios atsakys  4u.gif

kada tau gimdyti parasyk,tada paskaiciuosiu ir pasakysiu,nes nelabai paaiskint moku.
Atsakyti
Atostogausiu visus 3 metelius nes daugiau tokių ilgų atostogų mano gyvenime gali ir nebebūti.Auginsiu savo dukrytes, būsiu rūpestinga mama, o po tokių ilgų atostogų kibsiu į darbus visu pajėgumu ir manau ilgam užteks energijos . biggrin.gif
Atsakyti
ilgiau metu tikrai neplanuoju 4u.gif ir tai nezinau ar tiek iseis. Bet as visai noriu i darba 4u.gif
Atsakyti
TAIGI MERGAITES SEIMAS PRIEME ISTATYMO PATAISA DEL MOTINYSTES ATOSTOGU DVEJIEMS METAMS,TAI AR NEPUIKU,KAD GALESIM SU SAVO VAIKIUKAIS NAMIE ILGIAU PABUT IR MATYT,KAIP JIE AUGA clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2007 12 04, 17:44)
TAIGI MERGAITES SEIMAS PRIEME ISTATYMO PATAISA DEL MOTINYSTES ATOSTOGU DVEJIEMS METAMS,TAI AR NEPUIKU,KAD GALESIM SU SAVO VAIKIUKAIS NAMIE ILGIAU PABUT IR MATYT,KAIP JIE AUGA clap.gif  clap.gif  clap.gif

Tikrai puiku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sveikinu visas, laukusias ir pagaliau sulaukusias sio istatymo clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
As tai savo dukryte auginau iki3 metu. smile.gif
Atsakyti
Aš irgi labai apsidžiaugiau, nors kartą Seimas padarė kažką gero biggrin.gif
Tikrai auginsiu savo mažają iki 2m, nes tokio mamytės " rankinuko" jokia auklė ir neapsiimtų auginti, sako išlepinau labai : ax.gif
Atsakyti
O mamytes, paaiskinkit man neismanelei ar cia dabar jau ir turincios maziukus gales tiek auginti?Ar tik gimusius nuo 2008 m?
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2007 12 06, 13:43)
O mamytes, paaiskinkit man neismanelei ar cia dabar jau ir turincios maziukus gales tiek auginti?Ar tik gimusius nuo 2008 m?



Jei tavo mažiukui 2008-01-01 nesueis dveji metukai auginsi iki to laiko kol sueis(tai yra gausi pasalpa mirksiukas.gif 85% DU).

Labai sveikinu visas maytės kurios labai laukė šito įstatymo priėmimo thumbup.gif
Aš irgi galvoju, kad auginsiu iki dviejų metukų, bet kartais pagalvoju, kad ir į darbą norėčiau tik ne į senąjį (atostogose gi lotuliukas.gif ), o kokį naują susirasti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2007 12 04, 18:44)
TAIGI MERGAITES SEIMAS PRIEME ISTATYMO PATAISA DEL MOTINYSTES ATOSTOGU DVEJIEMS METAMS,TAI AR NEPUIKU,KAD GALESIM SU SAVO VAIKIUKAIS NAMIE ILGIAU PABUT IR MATYT,KAIP JIE AUGA clap.gif  clap.gif  clap.gif

Džiaugiuosi ir aš labai thumbup.gif būsiu iki 2 metukų tikrai, o paskui jau bus matyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš planuoju iki metų ir dviejų mėnesių.
Atsakyti
Iki 2 metų tai tikrai būsiu, o paskui bus matyt wub.gif
Atsakyti