Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Dabar kol kas tai planuoju buti namie iki kol mazylei sueis trys metai,bet kaip bus veliau,tai nezinau.Gaila mazyte visai leisti i lopsiuka,geriau jau pati ziuresiu. smile.gif
Atsakyti
as jau septinto menesio darbe thumbup.gif mano darbas superinis, o maziuke augina teta, dirbu kas antra diena. ka galiu pasakyt, mane tas iki negaliu tenkina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristegri @ 2007 10 18, 13:40)
as jau septinto menesio darbe thumbup.gif  mano darbas superinis, o maziuke augina teta, dirbu kas antra diena. ka galiu pasakyt, mane tas iki negaliu tenkina thumbup.gif

neblogai thumbup.gif koks tai kazin darbas galetu but. As tai dabar bedarbe, isejau is ten ka vaikui buvo 1 menuo.
Papildyta:
QUOTE(Mega13 @ 2007 01 04, 16:09)
Sveikos, mielosios mamytės... biggrin.gif Mano dukrai tuoj bus 9 mėnesiai, artėja ir metai... ax.gif Pagal viską turėčiau(galėčiau) grįžt į darbą, bet.....nenoriu g.gif Auginti dukrytę man tikros atostogos ir nutariau, kad tai darysiu iki tada kada gausiu skambutį iš darželio, kad mūsų eilė jau laisva rolleyes.gif O tai turėtų įvykti maždaug kai dukrai sueis 2-2.5 metų smile.gif Taigi norėjau jūsų paklausti, iki kada žadat sėdėti su vaiku namie?Kada žadat sugrįžt į darbą? rolleyes.gif

Nelabai net isivaizduoju koks darzeliuose yra eiliu mastas...Turbut reikia viska labai planuoti, kada darbintis, kada darzelyje eile prieis...Jei vaikui 7 men. gal tureciau jau i koki uzrasyt? Negaliu isivaizduot savo leliuko darzelyje, tarp kitu vaiku doh.gif verysad.gif Kazkaip gaila, kai save prisimenu ten verysad.gif
Atsakyti
Jei susirasta aukle nepersigalvos ir ateis, į darbą kulniuosiu iš karto kai tik mažylei sueis metukai. Su malonumu ir toliau ją auginčiau pati, tačiau iš banko paimta paskola labai spaudžia.
Atsakyti
as tai uzrasiau mazaja kad kai sueis 1,5 metuku i darrzeli, nes tik nuo tiek priima. labai bus gaila bet turim ir paskola ir lizingu pasieme ir lycni pinigeliai tikrai nepamaisys doh.gif . nors noretusi iki 3 metu namie augyti.
Atsakyti
O as noriu buti kartu namie iki kol mazytei sueis dveji rolleyes.gif Jug tiek nedaug laiko kol esu reikalinga jai, veliau bus draugai, meiles, seima o dabar esam tik mes wub.gif
Atsakyti
As tai dar nezinau, viskas priklausys nuo seimo, jei priims si istatyma, kuris galios ir man, tai tikrai sedesiu iki dvieju. Gal jus ka girdejote apie tai:
SRDK pritarė Ligos ir motinystės socialinio draudimo pakeitimo ir papildymo įstatymo projektui 2007 m. spalio 18 d. pranešimas VIR:
Įstatymo projektu siūloma nustatyti, kad nuo 2008 m. sausio 1 d. motinystės (tėvystės) pašalpos dydis nuo nėštumo ir gimdymo atostogų pabaigos iki vaikui sueis 1 metai yra 100 procentų ir pratęsti pašalpos mokėjimą iki vaikui sueis 2 metai – 85 procentai pašalpos gavėjo kompensuojamojo uždarbio dydžio. Jeigu gimsta du ir daugiau vaikų, apdraustajam, esančiam atostogose vaikui prižiūrėti, kol jam sueis dveji metai, motinystės (tėvystės) pašalpa didinama priklausomai nuo vienu metu gimusių vaikų skaičiaus (gimus dvynukams – 2 kartus, trynukams – 3 kartus ir t.t.).
Na o jei man nebegalios sis istatymas, tai teks gristi i darba, kai suneliui bus metai, nes finansai spaudzia verysad.gif
Atsakyti
Siaip tai as irgi nuo sito istatymo busiu priklausoma. Todel labai seku. Cia dar numatoma ir pataisa, kad nebutu "fiktyviu" algu ir t.t.

Kadangi, mano "ofisas" mano miegamajame, tai man vienodai, kiek laiko liksiu su savo maze. Busiu juk visada salia. Man aktualiau vasaros menesiai, kai prasideda turizmas. Teks imti kartu mirksiukas.gif
Atsakyti
Kadangi mano šeimos galimybės leidžia, tai aš planuoju su vaikučiu būti namuose visus 3 metus, manau, kad visos turime pasinaudoti tokiomis atostogomis, juk tai puiki galimybė pailsėti ir laiko skirti sau ir savo šeimai.
Atsakyti
as planuoju pabut ir su berniuku kol jam suais 3metukai na paskui turbut i darzeli reiks leisti g.gif
Atsakyti
QUOTE(gugutele @ 2007 10 20, 18:15)
as tai uzrasiau mazaja kad kai sueis 1,5 metuku i darrzeli, nes tik nuo tiek priima. labai bus gaila bet turim ir paskola ir lizingu pasieme ir lycni pinigeliai tikrai nepamaisys doh.gif . nors noretusi iki 3 metu namie augyti.



Pas mus tas pats. Uzrasem nuo 1.5 m. i lopseli. Nesinori tokio mazucio atiduoti, bet tos finansines problemos doh.gif Nuo sekancio menesio Sodra jau nebemokes man "atlyginimo" - neisivaizduoju kaip isgyvensim: paskola, komunaliniai, o ir pavalgyt reik, mazyliui visko nuolat reikia, apie apsirengima tai reik pamirst metams i prieki.
Gaila mazucio, gaila laiko, kuris skirtas buti su juo, bet teks praleisti darbe, gaila, kad tik 1 metus Sodra moka - atima galimybe mamai buti kartu su mazyliu, pilnai isnaudoti motinystes atostogas, paruosti mazyli atsiskyrimui nuo mamos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga555: 25 spalio 2007 - 07:02
as ir laukiu ka seimas pasakys, taip fainai butu kad priimtu ta pataisa,nes nu kur maziuka savo palikti svetimam, neuzka nesinori unsure.gif
Atsakyti