Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Oi kad priimtu ta istatyma iki 1.5 metu, tai tada tikrai iki kokiu 2.5 metuku auginciau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(moss @ 2007 10 05, 23:25)
Oi kad priimtu ta istatyma iki 1.5 metu, tai tada tikrai iki kokiu 2.5 metuku auginciau  thumbup.gif


O tai dar neprieme? g.gif
Atsakyti
Sunui dabar 3 men, ir jei viskas bus taip gerai kaip iki siol- po metu planuosim antra. ax.gif Teks grizti trumpam i darba (popieriuose) . O kada realiai dirbsiu-kolkas net neisivaizduoju. Galbut kai antram planuojamam vaikuciui bus 3 metukai... g.gif
Atsakyti
mano planai,tai namuose su amziuku buti iki 2.5m,otada mazyle i darzely,o mamyte i darbeli thumbup.gif beto as dabar gyvenu ir mazyle auginu uzsienyje,tai tuo labaiu neskubu i darba grizti
Atsakyti
Sūneliui 8,5mėn. Užsirašėm į darželi nuo 2008 09 01 Tai jei planai nepasikeis paugsim namučiuose iki 1,8 m. O jei netikėtai gera darbą rasiu ankščiau prašysim močiutės pagalbos ir pirmyn blink.gif
Atsakyti
QUOTE(moss @ 2007 10 05, 23:25)
Oi kad priimtu ta istatyma iki 1.5 metu, tai tada tikrai iki kokiu 2.5 metuku auginciau  thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aha...
Mane sis klausimas pradejo kamuoti, kai dukrytei suejo puse metuku. Man patinka ja auginti, noreciau iki 3 metu, bet... laukiu kad priimtu ta istatyma iki 1,5 metu
Kol kas nenoriu i darba, o ir mazes nebutu kam palikt schmoll.gif I darzeli metuku dar per maza, o mociutes kituose miestuose
Atsakyti
tai kad istatyma prieme tik jis isigalios po nauju.
o as galvoju kokius tris metukus auginti mergyte issileisti i pirmaja klase ir maziuka tuo paciu pasiauginti.
Atsakyti
Aš ketinu auginti dukrą iki 2 metų, tada į darželį. Nors man atrodo, kad ir 2 metų bus dar per maža eiti į darželį... Gal geriau būtų pabūti su ja bent iki 2,5 g.gif Iki 3 tai jau gal daugoka - ir finansine, ir buvimo/užsibuvimo namie prasme unsure.gif Bent jau finansine tai tikrai verysad.gif O dėl užsibuvimo... Gal dar sugalvosim turėt antrą doh.gif , tai man norėtųsi iki to laiko dar padirbti, nes 4, 5 ar 6 metus tai tikrai nenorėčiau prabūti namie be pertraukos g.gif Na, bent jau dabar man taip atrodo smile.gif
Atsakyti
Neblogai bus po nauju smile.gif
Atsakyti
Man labai patinka buti su dukryte, taciau kai jai sukaks vieneri, manau reikes grysti i darba. Nesinori uzsisedeti visai blush2.gif Gal but pradziai puse etato, o veliau ziuresiu.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdute23 @ 2007 10 14, 16:44)
tai kad istatyma prieme tik jis isigalios po nauju.
o as galvoju kokius tris metukus auginti mergyte issileisti i pirmaja klase ir maziuka tuo paciu pasiauginti.



Kiek žinau ar priimti įstatymą, ar ne, svarstys spalio 23 d.
Tai dar kaip ir neaišku, bet tikėkimės geriausio mirksiukas.gif
Atsakyti