Įkraunama...
Įkraunama...

Motinystės atostogos

Sveikos, mielosios mamytės... biggrin.gif Mano dukrai tuoj bus 9 mėnesiai, artėja ir metai... ax.gif Pagal viską turėčiau(galėčiau) grįžt į darbą, bet.....nenoriu g.gif Auginti dukrytę man tikros atostogos ir nutariau, kad tai darysiu iki tada kada gausiu skambutį iš darželio, kad mūsų eilė jau laisva rolleyes.gif O tai turėtų įvykti maždaug kai dukrai sueis 2-2.5 metų smile.gif Taigi norėjau jūsų paklausti, iki kada žadat sėdėti su vaiku namie?Kada žadat sugrįžt į darbą? rolleyes.gif
Atsakyti
oi, mano mazei tik puse metuku, bet mane jau irgi kamuoja sis klausimas doh.gif
I darzeli priims taip pat tik nuo 2 metuku kazkur, tai iki to kaip0 ir reiketu aukles, o jai palikti nelabai noreciau savo brangenybe lotuliukas.gif
Man paciai labai patinka buti namie su dukryte, bet kad po metu nelabai kokias pajamas tada gausiu is valstybes... Aisku, vyras neblogai uzdirba ir tikrai galetume gyventi visi tik is jo atlyginimo, bet kad nezinau....as visada ipratusi gauti savo $$ biggrin.gif O ir darbe jau isskestom rankom laukia...
Siaip, jei butu galimybe, noreciau pati po 1,5 metu eiti darba o maze palikti mociutei... bet kad abi mociutes labai toli gyvena verysad.gif
Atsakyti
Aš tai iki metų tai tikrai sėdėsiu namie, o po to žiūrėsim kaip finansai leis bigsmile.gif
Darbe ir manęs laukia jau išsižioję, tik bėda, kad aš ten visai nenoriu grįšti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myma: 04 sausio 2007 - 16:40
Mums jau greitai 7 men.ir i darba griztu,kai dukrytei bus metai.Galeciau ir namuose su dukryte sedeti,bet noriu i darba ir beto negaliu namie uzsibuti,reikia tobuleti.
Atsakyti
Į darbą grįšiu, kai dukrutei sueis metukai. Labai smagu su ja būti namuose, bet... ir už namų slenskčio vyksta gyvenimas, ir jis deja, nestovi vietoje. g.gif Labai greitai darbe galima iškristi iš rėmų, ir metai - nemažas laiko tarpas, teks pasispausti, kad pasivyt kolegas. Pirmą dukrą auginau iki 2 metukų. Tai paskui, ojojoj kaip sunku buvo atgauti darbinę formą. ax.gif
Atsakyti
Mano sūneliui tuoj 10mėn, grizimo i darba klausimas jau pasidare aktualus.. Planavau vėl eiti i darba, kai jam sueis vieneri metai, jau pradedu dairytis auklytės, tik labai jau neramu bus tokį mažą su svetimu žmogum palikti:( Jei patikimo žmogaus nepavyks rasti, gal dar pratesiu "atostogas" kokiam pusmečiui.
Atsakyti
Sveikutės,
oi, kaip man gera namie su lėlyte bendrauti tongue.gif . Ir kaip gaila ją bus palikt verysad.gif , kai reiks dirbti. Planuoju auginti iki 1,5 metukų, priklausys nuo finansų.
Atsakyti
Man irgi iš darbo jau neduoda ramybės nors dar visai mažai laiko tepraėjo schmoll.gif Geriausia būtų sulaukti darželio, nes nesinori palikti svetimam žmogui ,bet ko gero teks anksčiau verysad.gif Na iki metų tai jau turės pakentėti lotuliukas.gif
Atsakyti
zadu auginti kiek imanoma ilgiau,,pati dar mokausi neakivaizdziai tai tas laikas tikrai manau neprailgs..
Atsakyti
Auginsiu iki 3 metu po to rysiu i darba tongue.gif
Atsakyti
nu aš tai svajoju nuo metu grižti i darba, bet neaišku ar išeis verysad.gif . Nes grižti turėčiau rugsėjo pirmąją, o kaip tik mano vyresnėlis pradės lankyti pirma klasę. Aišku smagu matyti kaip tavo zuikis auga, bet namie sedėti tikrai ilgiau nei iki metu nenorėčiau. Jau dabar ilgiuosi to gyvenimo, kuris verda už lango. . . . ax.gif
Atsakyti
auginsiu iki 2m unsure.gif
Atsakyti