Įkraunama...
Įkraunama...

trina ausytes ir smilkinukus

labukas patarkit mano mazyle kartais na kelis kart per diena trina ausytes ir smilkinukus. savo seimos gyd sakiau bet ji nieko blogo nemato, sako gal niezti.bet man kazkodel iatrimas kyla kad per daznai kasos. teko girdet kad tai gali but neuroloiniu ligu simptomas. siaip mazyle vystosi gerai, tik labai jautri. gal kam teko susidurt????labai jau neramu man darosi
Atsakyti
Sveikute, nu mano vaikas 8.5 men irgi trina ausytes, ir paukus tampo, ir bliamba as nesuprantu kas jam cia daros, jau kokia pora savaiciu taip. Is pradziu galvojau kad ausis gal skauda nu bet ne. Daktarei irgi sakiau tai nieko nesake. O kokiu ligu cia pozymis gali buti?
Atsakyti
nu nežinau... mano kai buvo mažiukas tai irgi trindavo ausytes, ypač kai supykdavo... bet nieko blogo nenutiko... dar trindavo prieš ausų uždegimą, kai skaudėdavo ausytes... dažniau pavalyk už ausyčių, gal suprakaituoja ir niežti... tikiuosi nieko blogo.. mirksiukas.gif
Atsakyti
mano sunelis kai supyksta tampo uz ausyciu, neurologes klausiau, nieko nesake, kad tai kokios ligos pozymis...
Atsakyti
Ir mano dukrele dar kai visai maziuke budavo trindavo ir dabar trina, sakiau gydytojai pora kart, bet ji nieko tame bloga neizvelgia. Buvo tokie atsakymai: atrado nauja savo kuno dali, pavargus ar supykus, iprotis... ir pns.
Mano nuomone tas trynimas gali buti susijes (bent jau musu atveju) su alergine sloga, mat jei yra alergija kam nors tai niezti ausis, gerkle, persti akytes ir bega sloga... Gal ir jums del to?
Atsakyti
na gal as be reikalo ir nerimavau,
siaip jokios alergines ir ne slogos nesam pasigave.
dabar galvoju kad gal kalti dantukai, pasiskaitinejau senus zurnalus , ten raso kad nervai dantenomis keliauja zandikaulio link ir todel gali trinti ausytes, o mano mazei dabar pats dantu dygimo etapas......
Papildyta:
QUOTE(vitalicka @ 2007 01 04, 14:51)
Sveikute, nu mano vaikas 8.5 men irgi trina ausytes, ir paukus tampo, ir bliamba as nesuprantu kas jam cia daros, jau kokia pora savaiciu taip. Is pradziu galvojau kad ausis gal skauda nu bet ne. Daktarei irgi sakiau tai nieko nesake. O kokiu ligu cia pozymis gali buti?



buvau girdejus kad je trina ausytes kaupiasi vandenys , kaukoles siules pleciasi , vaikiukui niezti ir jis trina ausytes, bet kazkaip labai jau tuo abejoju......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaiza66: 04 sausio 2007 - 22:48
Mano vaikis ausyčių netrina, bet trina smilkinius ir pakaušį. Ir pastebėjau kada jis tai daro - kai nori miego biggrin.gif
Tai jei jau trina, tai 5 minučių bėgyje užmigs tongue.gif
Atsakyti
Ausytes trina kai ir dantukai kalasi mirksiukas.gif
Atsakyti
kartais vaikai trina ar užsiima už ausytės, kai būna ausų uždegimas, tik ne pačios stipriausios formos, tuop metu gali būti dirglesnis ir nuo lat uzsiima uz vienos arba abiejų ausyčių . smile.gif
Atsakyti
mano kudikelis netrina bet baisiau su kumstukais dauzo sau galvyte ir butent pastebejau tada kai negali uzmigti doh.gif na jis sake gydytoja prie dirglesniu kudikiu,nieko manau blogo cia nera mirksiukas.gif
Atsakyti
mažylė mano taip trina ir ausytes ir akytes bet aš pastebėjau visa tai daro kai nori miegučio.Klausiau gydytojos tai ji nieko neiprasto neįžvelgia.
Atsakyti
mano trina ausytes ir smilkinius kai jam buna karsta ,prakaituoja.
Atsakyti