Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas nors gyvena Lenkijoje?

QUOTE(doovka @ 2008 12 11, 12:37)
as pusiau lt, pusiau pl , ir dar viena  puse ie gyvenu...kaip galime padeti?

Parašiau į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele @ 2008 12 11, 12:14)
Parašiau į AŽ 4u.gif



cia aprasykit trumpai ko jums reikia ir gal kas sutiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Siek tiek paaiskinsiu, kokios pagalbos man reikia...
As ir keletas mano draugu perkam prekes is Lenkijos. Perkant jas Lietuvoje reikia moketi 100 proc, o jei nusiperki nuolaidu kortele, tai gauni 30 proc. nuolaidos visai produkcijai, bet tokiu atveju butina nurodyti lenkiska adresa, kuriuo ateidines korespondencija. Man reiketu zmogaus sutikimo, kad jo adresu ateidinetu laiskai musu vardu. Didelius A4 formato laiskus iskart galima ismetineti i siuksliu deze, nes ten bus reklaminiai zurnalai, o mazus paprastus laiskus reiketu krauti i kruvele ir kai ju susirinks kokiu 10, persiusti man i Lietuva. As sumokesiu visas islaidas ir atsilyginsiu zmogui uz pagalba smile.gif
wub.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
Atsakyti
Labas visoms, kaip švenčiate šventes Lenkijoje? Kaip jums lenkiškos tradicijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skarbie: 11 gruodžio 2008 - 19:58
QUOTE(Skarbie @ 2008 12 11, 18:49)
Labas visoms, kaip švenčiate šventes Lenkijoje? Kaip jums lenkiškos tradicijos?


nieko normaliai, tik kad labiau jie katalikiski...as jau siandie kucioms piragelius su grybais nuraiciau ir i kamera pakavojau...
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 12 11, 22:03)
nieko normaliai, tik kad labiau jie katalikiski...as jau siandie kucioms piragelius su grybais nuraiciau ir i kamera pakavojau...


uch kokia greita smile.gif aš mąsčiau kūčiukus pasigamint, tik niekaip nerandu šventos ramybės biggrin.gif jaučiu grįžus Lietuvon iškepsiu smile.gif juolab kad receptas tenais biggrin.gif
kas keisčiausia - jie kūčiukų tai neturi tongue.gif g.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dwiola @ 2008 12 11, 23:20)
uch kokia greita smile.gif aš mąsčiau kūčiukus pasigamint, tik niekaip nerandu šventos ramybės biggrin.gif jaučiu grįžus Lietuvon iškepsiu smile.gif juolab kad receptas tenais biggrin.gif
kas keisčiausia - jie kūčiukų tai neturi tongue.gif  g.gif



nu jie ju neturi, bet ir nelabai bent jau mano lenkams jie patinka, tai as del visa ko tik maza maisiuka nupirksiu...karpi bus didesne beda nusipirkt kad parduotuvej filetus padarytu. labai vienais metais gerai isspjauste kad net nepagalvotum kad karpis is vis buvo be kaulu...
Atsakyti
[quote=doovka,2008 12 12, 15:02]
nu jie ju neturi, bet ir nelabai bent jau mano lenkams jie patinka, tai as del visa ko tik maza maisiuka nupirksiu...

Prieš kelis metus darėm Kūčias kaip pas mus Lietuvoje, dariau Kūčiukų sriubą, o mano brangiausias tokios nematęs ir nevalgęs ir klausia, kaip ją valgyti, ar reikia dar pašildyti. Bent jau man, tai buvo labai juokinga, aš jam kiekvienais metais tai primenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarbie @ 2008 12 13, 15:53)
Prieš kelis metus darėm Kūčias kaip pas mus Lietuvoje, dariau Kūčiukų sriubą, o mano brangiausias tokios nematęs ir nevalgęs ir  klausia, kaip ją valgyti, ar reikia dar pašildyti. Bent jau man, tai buvo labai juokinga, aš jam kiekvienais metais tai primenu  smile.gif



n u as tai net sriubos nedarau, nes ir taip nevalgytu nes pas mane jis aguonu nevalgo...siaip ne taip 7 patiekalus sumastem valgomi kurie bus o ne todel kad tik daryt kad pasidaryt...
Atsakyti
Czesc Dzievczynki. biggrin.gif
Nu kaip gyvenimas musu LT kaimynu? g.gif
Dabar kai prasidejo bumas vaziuoti i Lenkija prekiu tai gal kas galit pasakyti kur galima arciau Lenkijos su LT sienos nusipirkti audio,video buitynes tehnikos drabuziu?Seip gal kokie geru prekiu angarai yra?
Labai busiu dekinga uz atsakyma. ax.gif
Atsakyti