Įkraunama...
Įkraunama...

Gal kas nors gyvena Lenkijoje?

QUOTE(bulkute @ 2008 04 13, 22:15)
Sveikos mamtytes 4u.gif

mes su seima ketiname vasaros pabaigoj i Varsuva kraustytis darbo reikalais keleriems metams ax.gif


pavydžiu mirksiukas.gif bet į varšuvą nenorėčiau, man kaip turistei, pasirod labai iškomercintas... bet zoologijos sodas, parkai super mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Girasol @ 2008 04 14, 12:33)
pavydžiu  mirksiukas.gif bet į varšuvą nenorėčiau, man kaip turistei, pasirod labai iškomercintas... bet zoologijos sodas, parkai super  mirksiukas.gif

o as varshuvoj labai gerai jauciuosi, daug geriau nei krokuvoj, bet gal del to, kad neteko ten ilgiau nei 2 savaites uzsibut..
Atsakyti
Jetus ketus, kai pagalvoju kad teks važiuot ten studijuoti, tai norisi užsipirkti juodos duonūžės ir sviesto ir viso kito... sad.gif
Bet gal katowicuose ne taip tragiška,a? smile.gif gal kam girdėti teko, ar net gyventi tenais? smile.gif
Papildyta:
ir kažko tema nutilo g.gif
Atsakyti
Tai kad visos skirtinguose miestose gyvenam... g.gif Uzsienyje kas svarbu: su tautiete iseit kur i kavinuke arba per pardas prasinest, lietuviska kalba isgirst ir paplepet kaip gyvenasi, neieskant zodziu kaip issireikst, kad tave suprastu biggrin.gif
Seip paskutiniu metu sako daug lietuviu atvaziuoja i Varsuva dirbt, tik kad niekas cia nepasirodo. Gyvenu jau 2 metus ir neradau nevienos tautietes per SM verysad.gif
Gerai, kad jau po nauju metu griztam namo! thumbup.gif Nors cia ir turime labai geras salygas gyvenimui, bet namie yra geriausia mirksiukas.gif Teks tik vyresneli pratint prie lietuviu kalbos, nes varo tik lenkiskai doh.gif bo eina i lenkiska darzeli
Aisku butu smagu, jei rasytumete kaip einasi, kokios problemos atsiranda, kokiu bajeriu nutinka.
Man pradzioje tai su kalba buvo visai prastai tai turejau bajeriuku lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos!Ar dar yra gyvenančių Lenkijoje?Nuolat ten negyvenu,bet gana dažnai lankausi ir planuoju ten persikraustyti.Būtų labai smagu susipažinti,paplepėti. biggrin.gif
Atsakyti
O as vat dabar noreciau pasidalint nuotaikom grizus namo...
Jau 3 menesiai kaip Lietuvoj ir niekada negalvojau, kad taip Lenkijos pasiilgsiu. Kai grizau, pervaziavus per siena, tiesiogine prasme zeme lietuviska buciavau, o dabar... Viskas man cia keista, viskas kitokia, viskas nekazkaip. Galbut taip atsitinka daugeliui emigrantu, kai jie grizta, bet as niekad negalvojau kad ir man taip bus. Shiaip padariau tokias ishvadas - kad kazkur ishvaziavus po metu dar galima ir verta grizt, bet po 2 jau ne.. Nors Lenkija ne tokia dar Vakaru Europa, bet kaip man dabar cia viskas jauciasi, ir zmones, ir parduotuves, ir kainos pvz. drabuziu.. ir ju pasirinkimas, o jau ka kalbet apie naktini gyvenima, kurio Vilniuje ishvis nera. Gyvendama Krokuvoj negalejau rasti laiko aplankyt visas parodas, koncertus ar kitokius renginius, nes ju buvo begalybe. O cia laiko turiu marias, bet eiti visai nera kur, per diena apeini visas parodas ir paskui lauki nauju, o ir renginio kazkokio idomesnio ishvis sunku sulaukt, o jei netgi - tai kainos... blink.gif
Ziauri bedarbystes problema, su kuria ypac dabar ziauriai susiduriu. Darbo nera, o jei net yra tai moket uz ji niekas nenori. Aukshtojo ishsilavinimo ishvis nelabai kas cia vertina.
Baisiai gailiuosi, kad grizau ir vis dar pamastau ar nevaziuot atgal...
Atsakyti
Mano nuomonė yra tokia: nors Lenkija yra kaimyninė šalis, tačiau labai LABAI skiriasi nuo Lietuvos. Visiškai ten kitoks bendravimas, žmonės daug laisvesni (bent jau tie, su kuriais man teko bendrauti), tolerantiškesni. Nors galbūt tas bendravimas kartais kiek apsimestinis, mandagumas truputi perdetas, bet visvien yra daug malonesni už lietuvius. Labai laukiu kada, pagaliau, baigsiu studijas ir kraustysiuosi ten visam laikui. smile.gif Nors teko ir nusivilti: visą vasarą ten prabuvusi, taip ir nepavyko įsidarbinti (kiti metai gal bus laimingesni smile.gif ), bet kaip bebūtų mano nuomonė apie lenkus yra gera.
Atsakyti
as daznai bunu lenkijoj turim nama, bet dar visiskai ten negyvenam...

maistas ir visa kt man labai patinka, nesuprantu kaip negalit rasti sau ko nors tinkamo tikrai ir didesnis pasirinkimas ir kainos mazesnes...duonos ar sviesto problemos man neaktualios nes tikrai jie normalus...ir del rubu ir del pramogu taip pat...grizau pries 3 savaites praleidus ten 2 savaites ir galvoju kad gal jau norec`iau ten pasilikti su visam...
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 10 22, 20:33)
as daznai bunu lenkijoj turim nama, bet dar visiskai ten negyvenam...

maistas ir visa kt man labai patinka, nesuprantu kaip negalit rasti sau ko nors tinkamo tikrai ir didesnis pasirinkimas ir kainos mazesnes...duonos ar sviesto problemos man neaktualios nes tikrai jie normalus...ir del rubu ir del pramogu taip pat...grizau pries 3 savaites praleidus ten 2 savaites ir galvoju kad gal jau norec`iau ten pasilikti su visam...


o man kaip tik pasirodė, kad Lenkijoje brangesnis maistas. Kad ir ta pati duona ruginė, žuvis, alkoholis, saldainiai. Na, nebent pieno produktai ir vaisiai pigesni.
Bet čia aišku subjektyvus dalykas tas brangumas smile.gif

tik niekaio negaliu aš tos baltos duonos jų pamėgt... Noriu PALANGOS, noriu KVIETELIO lithuania.gif verysad.gif
bet aš čia laikinai, tad net nebandau priprast smile.gif nors žmonės gal jaukesni visgi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dwiola: 22 spalio 2008 - 23:57
QUOTE(Dwiola @ 2008 10 22, 22:55)
o man kaip tik pasirodė, kad Lenkijoje brangesnis maistas. Kad ir ta pati duona ruginė, žuvis, alkoholis, saldainiai. Na, nebent pieno produktai ir vaisiai pigesni.
Bet čia aišku subjektyvus dalykas tas brangumas smile.gif

tik niekaio negaliu aš tos baltos duonos jų pamėgt... Noriu PALANGOS, noriu KVIETELIO                  lithuania.gif    verysad.gif
bet aš čia laikinai, tad net nebandau priprast smile.gif nors žmonės gal jaukesni visgi...


nu man ta duona skani ir balta ir tesco gali juodos nusipirkt, ir siaip man duona nera pagrindinis maistas...darzoves, vaisiai jei isvaziuoji is miesto tai pakely juk gali nusipirkti tiek sodu lt tikrai neturim ir mesa juk pigesne visi mesos gaminiai man daug skanesni, visokie schabai kepti ir pan...
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Ar yra, kas gyvenat Lenkijoj pastoviai? labai labai reikia jūsų pagalbos...atsiliepkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele @ 2008 12 10, 21:44)
Sveikos merginos 4u.gif
Ar yra, kas gyvenat Lenkijoj pastoviai? labai labai reikia jūsų pagalbos...atsiliepkit 4u.gif



as pusiau lt, pusiau pl , ir dar viena puse ie gyvenu...kaip galime padeti?
Atsakyti