Įkraunama...
Įkraunama...

vaiko išlaikymas ir tėvystės nustatymas

Sveiki,
Skyrybų atveju su pirmąja žmona vyro buvo paklausta, kiek alimentų jis mokės savo vaikui. Jis atsakė, kad po 200lt į mėnesį.Jam net nebuvo pasakyta, kad jis privalo mokėti po 125lt.Dabar, kai jis sukūrė šeimą ir mums gimė vaikelis, tie 200lt atrodo per daug.Ar galima juos kažkaip sumažinti?Į ką reikia atkreipti dėmesį?Jo atlyginimas apie 800lt.Aš auginu vaikelį.
Atsakyti
naujasis civilinis kodeksas nenustato jokios konkrecios sumos pinigu skirtu vaiku islaikymui. ieskove reikalauja konkrecfios sumos, o teismas ja paskyria pagal pagristuma. jusu vyro mokama suma tikrai nera per didele. abiem vaikam jis turi skirti vienodas pinigu sumas. vadinasi jo vaikui 200, jusu vaikui 200 ir jam paciam dar lieka 400. viskas labai proporcinga ir manyciau sazininga. niekas jums nedraudzia kreiptis i teisma del pinigu sumos, skirtos vaiko islaikymui sumazinimo, bet nelabai realu, kad teismas taip ir padarys.
Atsakyti
Galima kreiptis i teisma del sumazinimo, esant pasikeitusioms aplinkybems, taciau kai mokami tik 200, vargiai teismas besumazins, nes 125 vaikui islaikyti nelabai pakanka.
Paskutini karta kai maciau nagrinejant panasaus pobudzio byla, teismas pripazino, jog tevas, budamas pilnameciu ir darbingu asmeniu, turi uztikrinti visu vaiku islaikyma (vaiku buvo 4) ir galetu pasiieskoti papildomo, ar geriau apmokamo darbo
Atsakyti
Gal galit ir man pasakyt.Jei vyras sutinka mokėt tokius alimentus kokių aš užsiprašau,tai nieks jo ir netikrina kiek uždirba?O jei jis gauna minimumą ir dar pusę etato?Yra du vaikai ir aš tikiuosi gauti kiekvienam po 200lt.Bet šiuo metu mano uždarbis yra neblogas.Ar į tai atsižvelgiama?
Atsakyti
vyras, jeigu tik nori gali savo vaikams mokėt kas mėnesį, kad ir po 10 000 lt. teismas gali gincyt, kad suma per maza, bet, jei vyras savo noru moka didele suma, teismas negincys, kad ji per didele.
Atsakyti
Sveiki.Macau jusu pradeta tema del elementu ir nemanau kad jums reiketu suimazinti elementus,kad ir gerai uzdirbate tie 200lt. tikrai jums nepamaisis.Na mano buves vyras isviko i uzsieni dirbti ir nemoka elementu savo vaikui, vis dar laukiu kada jis susipras.Dabar auginu dukrite,ir mano viresniajam pakankamai daug reikia,mokyklai ir taip daug kam.as pati nedaug gaunu uz mazyle,vyras nedaug uzdirba todel sunkokai vercemes,ir butu neprosali kad gaucau elementus.
Atsakyti
Troja, kokioje shalyje gyvena ir dirba buvees Tavo vyras? Ar jam jau priteisti "elementai"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vega: 05 spalio 2004 - 20:21
Sveiki na mano buves vyras dirba kazkur prie londono.Elementus prisiteisau,jis man pamokejo gal puse metu,mete darba ir isvazevo.Praejo jau 3 men.o antstoles jo net neiesko.Jam yra dar isiskolinimas uz visus metus,isvazuodamas manes pareikalavo kad atsiimcau visus popierius is anstoliu,atseit jis man sius po 200lt.Bet as nesutikau,negaliu juo pasitiketi.
Atsakyti
ne elementus, o alimentus. betto dabartineje Lietuvos seimos teiseje tokio termino nebera. yra islaikymas vaikams.
Atsakyti
labai uzjauciu, bet tikrai nepalaikau ir nepritariu. vaiku interesai svarbesni uz suaugusiuju, ir negalima vieno vaiko saskaita bloginti kito vaiko padeti. bet teise kreiptis i teisma del mokescio sumazinimo yra. kreipkites ir teismas nuspres.
Atsakyti
QUOTE (troja @ 2004 10 06, 07:49)
Sveiki na mano buves vyras dirba kazkur prie londono.Elementus prisiteisau,jis man pamokejo gal puse metu,mete darba ir isvazevo.Praejo jau 3 men.o antstoles jo net neiesko.Jam yra dar isiskolinimas uz visus metus,isvazuodamas manes pareikalavo kad atsiimcau visus popierius is anstoliu,atseit jis man sius po 200lt.Bet as nesutikau,negaliu juo pasitiketi.

Jei turi teismo sprendima , kuriuo priteisti alimentai, kreipkis i Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija.
Atsakyti
jei mano vyras is pirmos santuokos turi vaika(ir mes dabar turim du vaikus)kiek reiketu moket elementu,jei jis nedirba ir gyvena uizsieni?jo pirma zmona jau istekejusi uz kito ir gyvena uzsieni taip pat.mano vyras savo pirmo vaiko nera mates.
dekoju
Atsakyti