Įkraunama...
Įkraunama...

www.vaisingumoasociacija.lt

jei viskas bus gerai, aš aprašysiu savo istorijas vasarą. tikiuosi, kad tai bus iliustracija tiems gydytojų pasakymams, kad geriausias policistinių kiaušidžių gydymas - nėštumas ir kuo ilgesnis maitinimas, kiekvieną kart po tokių pasakymų man norėdavosi doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wilmog: 11 sausio 2007 - 08:46
Kas nors staigiai sužinokit ir parašykit man kiek Lietuvoje yra savivaldybių (plius minus)
Atsakyti
61

QUOTE(Daiva @ 2007 01 15, 13:44)
Kas nors staigiai sužinokit ir parašykit man kiek Lietuvoje yra savivaldybių (plius minus)

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 15, 13:20)


oi kaip ačiū bigsmile.gif , man puikiai sekasi, jau baiginėju, tik spausdinimas dar užims kažkiek laiko, atvažiuosi?
Atsakyti
ner uz ka..bi tik gautumem finansavima smile.gif cia siaip visos ir rajonu ir miestu savivaldybes. nezinau zinok ar pavyks uzsukti, nes ne viena vaziuoju i tavo gatve, tai nezinau ar bus laiko atitrukt nuo kitu smile.gif

QUOTE(Daiva @ 2007 01 15, 14:21)
oi kaip ačiū bigsmile.gif , man puikiai sekasi, jau baiginėju, tik spausdinimas dar užims kažkiek laiko, atvažiuosi?

Atsakyti
Gerai, tai as mazdaug uz valandos visoms persiusiu - staigiai perziurekit, per ta laika kita dokumentacija atsispausdinsiu ir paskui jei ka pakoreguosiu. Issiusti ketinu apie 17 valanda.
Atsakyti
OK smile.gif tikiuosi pastas netoli taves smile.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 15, 13:36)
OK smile.gif tikiuosi pastas netoli taves smile.gif


jo, su vezimu nuvaziuosiu.
Atsakyti
Gal kas galite priminti, ar nario mokestis yra 25 Lt? Ar už šiuos metus jau reikia pervesti? Internetu pavedimas gerai?
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2007 01 19, 20:34)
Gal kas galite priminti, ar nario mokestis yra 25 Lt? Ar už šiuos metus jau reikia pervesti? Internetu pavedimas gerai?



Nario mokestis yra 25 Lt. Pervesti reikia sekančiais metais po įstojimo (pvz., jei įstojai 2006 metais, tai prasidėjus 2007-iesiems jau gali susimokėti nario mokestį už 2007 m.
Mokėti internetu yra labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 01 19, 22:37)
Nario mokestis yra 25 Lt. Pervesti reikia sekančiais metais po įstojimo (pvz., jei įstojai 2006 metais, tai prasidėjus 2007-iesiems jau gali susimokėti nario mokestį už 2007 m.
Mokėti internetu yra labai gerai smile.gif


Aš tai šiandien pasistengsiu ir nario mokestį susimokėti už 2007 metus ir Darlai padėti ax.gif
Atsakyti
Jau užsakinėju serverį mūsų naujam www. Tenai galime turėti neribotą kiekį pašto dėžučių.

Siūlau užregistruoti tokias:

kaunas@vaisingumoasociacija.lt
siauliai@vaisingumoasociacija.lt
klaipeda@vaisingumoasociacija.lt

gal turit kokių kitų variantų (tarkim karina@vaisingumoasociacija.lt smile.gif )

pasitarkit miestuose kuri galėtumėte būti atsakinga už savo miesto paštą - atsakytumėte į jį, bendrautumėte su besikreipiančiais.

gal dar kokiam miestui reikėtų? nors aš kolkas nematau prasmės pagal narių skaičių regione....

Vilniaus mieste suskirstysim paštą pagal pareigas manau.

Natali, dėl www jūsų serveryje - kai tik paleisim mūsų naują www - klaipėdietišką reikės atjungti arba perdaryk jį taip, kad jis būtų skirtas tik tavo bendrijai - Asociacija negali turėti dviejų svetainių. Regionų dalykus, kiek jie susiję su Asociacijos veikla, taip pat atspindės naujoji svetainė.
Atsakyti