Įkraunama...
Įkraunama...

www.vaisingumoasociacija.lt

QUOTE(Aga @ 2007 01 02, 14:12)
Manau jei kam problema būtent nuotraukose, tai gal įmanoma kažką galvot. Pvz. mano avatare dabar matot nuotrauką iš šono. Nu žinokit manęs nieks neatpažįsta blush-anim-cl.gif thumbup.gif Yra kurie atpažinimo, bet vienetai.
Galiu paliudyti, kad iš šitos nuotraukos Tavęs pažinti neikaip neina lotuliukas.gif
Atsakyti
galeciau ir as vaizdziai aprashyti savo istorija...tik teks palaukti laimingo finalo biggrin.gif

QUOTE(Daiva @ 2007 01 03, 14:53)
Beje, kolkas niekas daugiau ir neatsiliepė į šitą prašymą verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 03, 16:40)
galeciau ir as vaizdziai aprashyti savo istorija...tik teks palaukti laimingo finalo  biggrin.gif


ramiai tiktai - mes palauksim mirksiukas.gif
Atsakyti
nezinau ar mano istorija ir "stazas" tiktu, bet jei reiktu parasyciau ir as. Aisku pirma reik sulaukti finalo wub.gif
Atsakyti
Ir as lauksiu finalo... O paskui parasysiu. blush2.gif ax.gif
Nors, gal 5 IUI nera kazkokia ypatinga, taciau pries tai 2 operacijos... Gydymasis. Bandymai.
Nors IVF nereikejo. Net nezinau, ar cia kazkaip ypatingai pastojau, taciau lauksiu pabaigos.
Viliuosi, laimingos pabaigos.
Atsakyti
a tai kada jau galesim laistyti ta musu nauja puslapiuka? biggrin.gif drinks_cheers.gif

beje Daiva...reik mazhu susest prie apskrito stalo apie koki nauja finansavima pagalvot ka? laukiam gi tavo paliepimo smile.gif siandien paskambino tas pilietis is Vilono..vel norejo mane vieshbutin prisiviliot...tai kai dejau kalbos...net vaikinas susigraudino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 01 03, 18:57)
a tai kada jau galesim laistyti ta musu nauja puslapiuka?  biggrin.gif  drinks_cheers.gif

beje Daiva...reik mazhu susest prie apskrito stalo apie koki nauja finansavima pagalvot ka? laukiam gi tavo paliepimo smile.gif siandien paskambino tas pilietis is Vilono..vel norejo mane vieshbutin prisiviliot...tai kai dejau kalbos...net vaikinas susigraudino  biggrin.gif


Tikiuosi darbinę versiją puslapiuko šią savaitę paleisiu - deja, tai labai priklauso nuo mano vaiko išmatų konsistencijos biggrin.gif

Dėl apskrito stalo - siūlykit kada jums patogu. Aš tikrai negalėsiu 8 ir 9-ą dienomis, nes 10-ą į Kultūros ministeriją deadlines priduoti projektus doh.gif Tai galim gal tada šią savaitę kurią dieną arba kokią 10-11-ą, kad dar spėtume surašyti paraišką mirksiukas.gif Galim vakare kur nors ir mieste susitikinėti, kad man vaikas leistų pabendrauti, na arba pas mane.

Erode, mano galva tavo istorija beveik stebuklinga ax.gif
Atsakyti
mano istorija taip pat gali daugeli isgasdint ph34r.gif
Atsakyti
O tai čia kada reikia parašyti? Ir kur siųsti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurriukas @ 2007 01 04, 11:59)
O tai čia kada reikia parašyti? Ir kur siųsti?  g.gif


jei gali, atsiųsk iki pirmadienio tekstuką ir foto emeilu daiva@altss.com

Migluže, jei gali, atsiųsk ir tu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va, prisiprašiau, vadinasi blush2.gif

Tai per savaitgalį dar apie spermą pabaigti paruošti reiks hihihi.gif Jei dar reikia, aišku.
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2007 01 04, 15:37)
Nu va, prisiprašiau, vadinasi blush2.gif

Tai per savaitgalį dar apie spermą pabaigti paruošti reiks hihihi.gif Jei dar reikia, aišku.


Pabaik jei gali.
Atsakyti