Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(Marile @ 2006 01 24, 15:21)
Na, Paliute, musu panasaus amziaus maziai. Maniske pati pavalgo, geria is puoduko. Soskes nepazista. Miega lovytej, pati uzmiega, tik mano rankos dar reik ikistos pro "grotas". Ant puodo dar nemoka, vaiksto sekmingai su pampersu. Nezinau ar pavyks ismokti iki darzelio, nes kol kas tie mokslai jai "neikandami". Bet daznai darzeli vaikus ismokina ant puodo, bet tai jau turbut nuo aukletojos priklauso.
O kaip taviskis?


Sako kad vaikai darželyje greitai visko mokosi. Išmoks ir mūsų . O valgyti ir gerti tai jau moka pats bet prieš miegą tai dar reikia butelio košės. Na bet dar yra laiko gal atpras nuo to buteliuko iki darželio smile.gif
Atsakyti
Paliute, turbut Silainiuose gyveni. Prisijunk prie musu "Kaimynai Silainiuose - 4", mes kaip tik susitikima sausio gale organizuojames (nepamenu 30 ar 31d..), sudalyvausi, susipazinsim ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ax.gif
Matau visu vaikuciai mazdaug nuo 2 metuku i si darzeli eina. Mano pupai greit metukai. Ruosiames persikelti i Silainius ir galvoju apie darzeli. Ar tureciau jau dabar uzrasyti maze, kad po metu ar anksciau galetu sokuoti i lopseli? smile.gif [COLOR=blue]
Atsakyti
Manau geriau anksciau i darzeli uzsirasyt, bus ramiau paciai, kad atejus laikui neturet kur/kam vaikuti palikt smile.gif
Atsakyti
Jei užrašysi dabar, blogiau tikrai nebus.
Pvz. mes uzsirašėm 2005 m. birželio mėnesį ir buvau, nurodžius, kad norėsiu pradėt leist nuo 2006 m. rudens. Tai jau rugėjo sąrašuos esam - žodžiu, pradėsim. BEt norėjau pradėt leist dabar ir buvau nuėjus išsiaiškint kokia situacija, kas ir kaip, tai anksčiau pradėt nepavyko (aš norėjau kiek įmanoma anksčiau).
Galėtume pradėt ir vasarą, bet direktorė to nerekomendavo, nes vasarą atostogų metas, ir būna didelė auklėtojų kaita, kas jautresnį vaiką gali "išmušt iš vėžių".
Vasarą siūlė tik pradėt pratintis, o ne lankyt jau pilnu pajėgumu.
Sėkmės.
Atsakyti
As ir lygiai taip pat, uzrasiau saviske nuo rudens, ir jau itrauke i sarasus, o vakar buvau pakalbet su direktore, kad gal nuo pavasario priimtu. O atsake irgi, kad tik nuo liepos men anksciausiai, ko nerekomenduoja..
Atsakyti
na,. labai priklauso nuo vaiko. galbut jautresniam vaikuciui, kuris labai reaguoja i zmones (bet ne i aplinka), kuris ilgai trunka kol prisirisa prie zmoniu, o kai prisirisa, sunku skirtis, galbut tokiems yra sunkiau vasara pradet lankyut, nes tikrai vasara buna kitos aukletojos nei paskui istisus metus. taciau jei vaikutis labiau reaguoja i aplinka, i vaikus, tai tikrai nieko baisaus ta aukletoju kaita. mes pardejo lankyt ausrine nuo birzelio vidurio, kada dar dirbo tos 'tikrosios' grupes aukletojos. Nuo liepos jos isejo 2 men atostogu-atejo kitos-tikrai ne ka blogesnes. maniskis net nepajuto to skirtumo, nes jam svarbiau aplinka ir vaikai. pradeje lankyt darzeli buvom pampersiniai, praktsikai nelbai mokejom patys valgtyti. bet viska ismokom ir labai greitai thumbup.gif
O per vasara uzsigrudinom, uztat tfu tfu tfu si rudeni ir ziema lankom darzeli pavyuzdingai ir dar nesirgom thumbup.gif (tfu tfu tfu). Tiesiog vaikas pirmiausia uzsigrudina buti tarp zmoniu, triuksme, igyja kolektyvo imuniteta ir kai ateina ruduo, jau buna daug atsparesnis rudeniskoms ligosm. Cia zinoma mano nuomone.

Atsakyti
va, maniškis sausį pradėjo eiti, 6 dieneles pabuvo ir susirgo (nežinia ar tikrai iš darželio virusas), tai dabar jau 3 savaitės kaip iš ligų neišsikapstom.... verysad.gif
taip kad geriau pradėti eiti vėlyvą pavasarį arba vasarą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trola: 10 vasario 2006 - 10:31
Galvojame apie Aušrinės darželį. Bet man labai aktualu - kaip pradėti pratinti vaiką? Na, ateina ta diena rugsėjo pirmoji ar kita data. Atvedu vaikutį. Ir kas toliau? Mamai leidžia pabūti tas kelias valandas kelias dienas ar va atvedi, uždarai duris ir palieki verkiantį? Bet jeigu visos dešimt dvidešimt mamų pasilieka pratintis ar gali auklėtojos sutikti? Kokia būna ta pradžia Aušrinės darželyje? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsianosė @ 2006 02 11, 15:56)
Galvojame apie Aušrinės darželį. Bet man labai aktualu - kaip pradėti pratinti vaiką? Na, ateina ta diena rugsėjo pirmoji ar kita data. Atvedu vaikutį. Ir kas toliau? Mamai leidžia pabūti tas kelias valandas kelias dienas ar va atvedi, uždarai duris ir palieki verkiantį? Bet jeigu visos dešimt dvidešimt mamų pasilieka pratintis ar gali auklėtojos sutikti? Kokia būna ta pradžia Aušrinės darželyje?  doh.gif


Taisykliu manau nera. patis spresi pagal savo gaika, aukletojos nepriestarauja. As kai pradejau, tai jos siule man pabut su juo, bet as nelabai maciau reikalo, nes jis puikiausiai jautesi.
tai pirma diena atvedziau is ryto, pabuvau iki pietu, pavalgem pietus ir isejom abu namo.
Antra diena atejau ir palikau, atejau pries pietus (sakau, jei ka pasimaitinsiu). tai pasimaitinau ir isejom namo.
Trecia diena is ryto atvedziau ir palikau-pasiemiau iskart po pietu miego.
ketvirta diena palikau nuo ryto ir pasiemiau vakare kaip is visus vaikus.

bey manau jei vaikas reaguoja jautriai, tai niekas nepriestarauja kad tu ten valandai, dviem ar pusdieniui ateisi. Tikrain aukletojos nepriestarauja. bet jei vaikas pukiai jauciasi, tai nemanau, kad ten reikia sedet. vaikas turi suprast, kad i darzeli ji atveda, jis pabuna su vaikais, o vakare ateina pas ji mama ar tetis. taisykliu niekas nesako, tu jas pati pasidarai kaip tau ir tavo vaikui atrodo geriau. Buna taip, kad vaikai nepripranta ir tada isvis kuri laika nebeveda i darzeli.
Atsakyti
Gal kas zinote , ar siame darzelyje dirba aukletoja vardu Grasilda,pavardes nepamenu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubi33 @ 2006 02 19, 17:10)
Gal kas zinote , ar siame darzelyje dirba aukletoja vardu Grasilda,pavardes nepamenu ? g.gif

Labukas,
Taip iš tiesų dar dirba Meškučių grupėje
Atsakyti