Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

O aš manau, kad ne oras netinkamas, bet apranga. Mano sesers vaikas lanko darželį Vilniuje, jie beveik niekada neina į darželį, man gaila jos vaiko visas baltas (atrodo iš tiesų nesveikai) schmoll.gif
Gaila vaiko unsure.gif
Galiu pasakyti tik tiek, kad mamos nelabai temoka rengti(aišku, ne visos, bet...)kAI LAUKE ŠILTA - PRIKUTOJA, KAI JAU VĖSIAU IŠplikina vargšelį. Faktas tas, kad geriau eiti i lauką, nors vaikas užsigrūdina ir miega daug geriau blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
del rengimo tai kazinau, rengi dabar ziemiskai tikrai vaiko neisnuoginsi ir plonai nerengsi, schmoll.gif
Kartai oras tikrai buna netinkamas vaikuciams i lauka, kai pucia tikrai labai saltas ir stiprus vejas doh.gif
Atsakyti
Na, nezinau, čia kiekvieno nuomonė skirtinga 4u.gif Ne toks jau baisus tas vėjas, jei dar nuo žemės nenuneša g.gif Aš daryčiau viską, kad tik vaikui būtų gera, o jiems(na, gal ir ne visiems) lauke būti kaifas lotuliukas.gif Bt kokiu oru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2005 12 06, 10:44)
gal kas lankote "ziogeliu" grupe"  ax.gif


mes ryt į "žiogelius" keliausime ax.gif jūs anksčiau pradėjote lankyti, kaip sekasi? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(trola @ 2006 01 10, 14:45)
mes ryt į "žiogelius" keliausime ax.gif jūs anksčiau pradėjote lankyti, kaip sekasi? kokie atsiliepimai?

mes lankome jau nuo vasaros, siaip viskas normaliai, ir auklitojos geros ir siaip viskas tvarkinga, mums ten patinka, mano mazius labai noriai ten eina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2006 01 10, 15:29)
mes lankome jau nuo vasaros, siaip viskas normaliai, ir auklitojos geros ir siaip viskas tvarkinga, mums ten patinka, mano mazius labai noriai ten eina  thumbup.gif


tai šaunu 4u.gif tikiuos, akd ir mano mažiui ten patiks wub.gif
Atsakyti
Labas,
gal čia užeina ir mamytės, kurių mažiai dar tik pradės lankyt šį darželį? NA pvz, nuo rugsėjo ax.gif
Būtų smagu pradėt "pažindintis"
Pradedu pirma: maniškis pradės rugsėjį, tik dar nežinia kokia grupė, tik aišku, kad bus "lopšelietis".
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2006 01 16, 11:26)
Labas,
gal čia užeina ir mamytės, kurių mažiai dar tik pradės lankyt šį darželį? NA pvz, nuo rugsėjo  ax.gif
Būtų smagu pradėt "pažindintis"
Pradedu pirma: maniškis pradės rugsėjį, tik dar nežinia kokia grupė, tik aišku, kad bus "lopšelietis".

Labas, na mes irgi užsirašėme į Aušrinę. Galvojam pradėti gal jau nuo pavasario kai atšils orai praeis ligų sezonas. Šiaip tai mes užsirašėm nuo birželio, bet vedėja minėjo kad gali būti vieta ir anksčiau jei sugalvotume. Mes irgi būsim lopšelinukai nes kovo mėn. bus 2 metai.
o kokio amžiaus jūs pradėsit lankyti?
Aš vis paskaitinėju apie šį darželį mamyčių atsiliepimus, tai susidaro vaizdas neblogas. Ir apie auklėtojas, ir šiaip apie visą tvarką darželio.
Tai va galim pasidalinti mintim apie pasiruošimą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2006 01 16, 11:26)
Labas,
gal čia užeina ir mamytės, kurių mažiai dar tik pradės lankyt šį darželį? NA pvz, nuo rugsėjo  ax.gif
Būtų smagu pradėt "pažindintis"
Pradedu pirma: maniškis pradės rugsėjį, tik dar nežinia kokia grupė, tik aišku, kad bus "lopšelietis".

mes irgi nuo rugsejo uzsirasem biggrin.gif ,bet jei iseis ir anksciau eisim gal nuo vasaros g.gif
Atsakyti
As ir uzrasiau saviske nuo rugsejo, bet labai noreciau kad jau nuo pavasario ar bent vasaros priimtu. Jai balandi 2 metukai, tai but pats tas. Idomu ar priimtu, sakau reik nueit pakalbet, gal pavyks. Nes iki rugsejo tai jau nebenoriu namie sedet, jau reiktu eit dirbt, o aukles ieskot porai menesiu irgi be rysio..
Atsakyti
Atrodo nemažai dvimetukų ruošiasi į darželį bigsmile.gif
Mamytės, o ką jūsų mažiukai moka. Ar jau moka daryti į puodą, ar dar geriat iš butelio košę? Mes tai dar nelabai draugaujam su puodu, ir košės reikia prieš miegą. blush2.gif
Atsakyti
Na, Paliute, musu panasaus amziaus maziai. Maniske pati pavalgo, geria is puoduko. Soskes nepazista. Miega lovytej, pati uzmiega, tik mano rankos dar reik ikistos pro "grotas". Ant puodo dar nemoka, vaiksto sekmingai su pampersu. Nezinau ar pavyks ismokti iki darzelio, nes kol kas tie mokslai jai "neikandami". Bet daznai darzeli vaikus ismokina ant puodo, bet tai jau turbut nuo aukletojos priklauso.
O kaip taviskis?
Atsakyti