Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(Emile569 @ 2008 06 08, 18:57)
Purvais kapstytis man neydomu yra ir taip kas veikti saule ,jura ,geras oras.Ne is pasitenkinimo cia rasom nera labi smagu kada negali palikti vaiko gerai prieziurai ir tiketis ugdymo kuris kaskiek priklauso ,nes darzelyje vaikas labai nemazai buna.O emociju cia isviso nereikia,tikimes mes ,kad bus geriau.
Pvydziu savo darugei kur jos vaiku grupese yra po 16 vaiku ,o ir prieziura superine,net valgyti atskirai patiekala pritaiko nes vaikas ne viska gali,bet pakliuti tenai jie lauke 3metus beje ir istojimo mokestis,ir seip daugiau moka,galetu buti daugiau tokiu darzeliu labai gaila ,kad viseims vietos tenai nera.

mūsų draugų vaikai irgi į panašų eina darželį, moka bent dvigubai daugiau, nei mes.
sakot didelė problema-daug vaikučių grupėje?bet juk niekas jūsų nelaiko čia pririšęs. kaimyniniame darželyje po 12 vaikučių, prašom, tikrai priims daug nesilaužę.
dėl superinės priežiūros neturiu priekaištų ir Aušrinei. mano vaikas jei verkia tai auklėtoja suranda laiko jį ir ant rankų panešioti (net ir likusius vaikučius ganydama), ir apie vaiko žinias, norus ir pasiekimus man gali papasakoti tiek, kad net pati nustembu. reiškia suranda kažkaip laiko ir kiekvieno spirgo ugdymu pasidomėti. dar ir į vaiko sąsiuvinuką randa laiko kažką įrašyti.kiekviena liksim prie savo nuomonės turbūt. bet jei taip jau graudžiai baisu ten, toj Aušrinėj-kas jus pririšo? atlaisvinkit vietą tiems, kurie du metus laukia biggrin.gif ir džiaugsis patekę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2008 06 08, 21:50)
mūsų draugų vaikai irgi į panašų eina darželį, moka bent dvigubai daugiau, nei mes.
sakot didelė problema-daug vaikučių grupėje?bet juk niekas jūsų nelaiko čia pririšęs. kaimyniniame darželyje po 12 vaikučių, prašom, tikrai priims daug nesilaužę.
dėl superinės priežiūros neturiu priekaištų ir Aušrinei. mano vaikas jei verkia tai auklėtoja suranda laiko jį ir ant rankų panešioti (net ir likusius vaikučius ganydama), ir apie vaiko žinias, norus ir pasiekimus man gali papasakoti tiek, kad net pati nustembu. reiškia suranda kažkaip laiko ir kiekvieno spirgo ugdymu pasidomėti. dar ir į vaiko sąsiuvinuką randa laiko kažką įrašyti.kiekviena liksim prie savo nuomonės turbūt. bet jei taip jau graudžiai baisu ten, toj Aušrinėj-kas jus pririšo? atlaisvinkit vietą tiems, kurie du metus laukia  biggrin.gif ir džiaugsis patekę  rolleyes.gif


Kažkaip piktai tu čia užsimojai. Mol, nešdinkitės... Emile569 kalba apie kitus dalykus, jei gerai supratau. Kartais nėra galimybių tasyti vaiką į kitą miesto kraštą, ne kiekviena gali mokėti dvigubai ir pan. O vaikai - tai mūsų brangiausia ir skaudžiausia. Nežinia ką padaryčiau tam, kuris mano vaiko širdelę užgautų. O tu? Aš savo komentą parašiau tam, kad kai mamos rinksis darželį, kad matytų ne tik plojančias katučių šypesnėles, bet suvoktų ir kitą pusę - ne viskas ten idealu. IR TAM REIKIA PASIRUOŠTI.
Atsakyti
Nera net kada zaisti ir vaikstineti is vieno i kita darzeli ,cia mes eiles ilgai laukem .O su paskutinem kuro prognozem butu gerai nesivazinet niekur.Uztenka ,kad vasara tiek pravazineji ,kad nieko nesinori.Laukem sios vietos nes galvojom ,kad bus labai gerai.O ,kad lopselio aukletojos geros tai cia daugelis raso,ir nerasiau as ,kad visos blogos.Keiciasi cia aukletojos daznai ,tikiuosi galesiu ir geresnio kaska papasakot ,man paciai butu tikrai smagiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 10 birželio 2008 - 10:35
vaiko gerbūvis nėra žaidimas, o iki artimiausio darželio keli šimtai metrų. jei vaikui tikrai blogai-ne to turbūt verta 4u.gif
norėjau paklausti pametinukus ar panašaus amžiaus du vaikučius auginančių mamyčių, kaip leidžiate, ar į tas pačias, ar skirtingas grupes? mūsų dičkis nuo rugsėjo keliaus į darželio grupę, o mažajai bus beveik 2, ir neapsisprendžiu, kur geriau prašytis-ar kartu su broliu, pas didesniokus, ar dar į lopšeliukus metams. kartu gal lengviau adaptuotųsi, bet kita vertus ta adaptacija vistiek pora mėnesių, ilgiau gal netruks, o vaikams kažin ar gerai vienoje grupėje g.gif ar nepabos vienas kitam, vienoje grupėje, namuose viename kambaryje doh.gif pasidalinkit patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Tai butent gerbuvis vaiko nera zaidimas ,malonu butu nezaisti.Ko tu pergyveni iseisim iseisim ,bet tema ne apie tai jeigu nepastebejai. doh.gif Daugiau nebenoriu diskutuot ir prasom nevarinet.
Atsakyti
QUOTE(Emile569 @ 2008 06 10, 18:27)
Tai butent gerbuvis vaiko nera zaidimas ,malonu butu nezaisti.Ko tu pergyveni iseisim iseisim ,bet tema ne apie tai jeigu nepastebejai. doh.gif Daugiau nebenoriu diskutuot ir prasom nevarinet.

aš nepergyvenu ir nevarinėju.tiesiog kai mano vaikui buvo tikrai blogai, ieškojau alternatyvų, tame tarpe ir kito darželio. jei tu tikrai jauti, kad vaikui nėra gerai ten, kur yra, nemanau kad verta eiti ten vien dėl to, kad tai liaupsinamas darželis ar kad ilgai laukėt. vis tik vaikas labai daug laiko ten praleidžia, ir komfortas vaikui be galo svarbu (čia mano nuomonė). kaip mes nenorim eiti į nemylimą darbą su nejaukia aplinka, taip ir vaikui gali būt diskomfortas. visai nevarydama šneku 4u.gif imk balioną 4u.gif
žinau, kad tema ir ne apie pametinukus lotuliukas.gif bet vistiek mums baisiai sueitų kitų mamyčių patirtis dėl dviejų vaikučių-vienoje grupėje ar atskirose... nežinau, kaip čia geriau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2008 06 10, 21:56)
aš nepergyvenu ir nevarinėju.tiesiog kai mano vaikui buvo tikrai blogai, ieškojau alternatyvų, tame tarpe ir kito darželio. jei tu tikrai jauti, kad vaikui nėra gerai ten, kur yra, nemanau kad verta eiti ten vien dėl to, kad tai liaupsinamas darželis ar kad ilgai laukėt. vis tik vaikas labai daug laiko ten praleidžia, ir komfortas vaikui be galo svarbu (čia mano nuomonė). kaip mes nenorim eiti į nemylimą darbą su nejaukia aplinka, taip ir vaikui gali būt diskomfortas. visai nevarydama šneku  4u.gif imk balioną  4u.gif
žinau, kad tema ir ne apie pametinukus  lotuliukas.gif bet vistiek mums baisiai sueitų kitų mamyčių patirtis dėl dviejų vaikučių-vienoje grupėje ar atskirose... nežinau, kaip čia geriau  unsure.gif

Nesakiau ,kad tema ne apie pametinukus doh.gif sakau ,kad tema ne apie isejimus is darzeliu, tai iseisim iseisim jeigu nesusitvarkys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 11 birželio 2008 - 10:48
Gal kas galite papsakot apie darzelinuku grupes ,nes apie maziuku jau skaiciau ,kad esat labai patenkinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 11 birželio 2008 - 10:59
Labas
Papildyta:
Sveikute! smile.gif Mano dukryte si pavasari atsisveikino su Bitutes grupe. Sioje grupeje prabuvo 3 metus. Cia dirba puikios aukletojos Kazyte, Gitana ir auklyte Rimute. Si grupe buvo misri, taciau renginiu visiems sios grupes vaikams tikrai nestigo, buvo ir svenciu ir sporto renginiu, kur buvom itraukti ne tik musu vaikai, bet ir mes, teveliai, visur dalyvavom.O kokius spektaklius vaikai vaidino. Tai tikrai matosi, kad aukletojos ideda daug saves ir darbo. I mokykla irgi puikiai paruose! Dar galiu pasakyti, kad jei vaikui yra noras, leiskit ji i Teptuka - dailes studija ir iMolinuka - molio mokyklele. Dar mes labai patenkinti sokiu klubas Aida, kur tikrai dirba labai puikus vadovas. Si kluba dukryte lanke 3 metus, tai pabuvojom ir isvykose konkursuose ir Kaune daug svenciu buvo. Trepsiuke ismoko dukryte liaudisku sokiu ir daineliu. Tikrai rekomenduociau si darzeli ir Bitutes grupe! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(klasteriukas @ 2008 06 07, 20:55)
Skaitau aš komentarus ... dar prieš metus būčiau jiems pritarus, bet gal padėkim į šoną emocijas ir paskaičiuokim blaiviai - 2 moterys prižiūri daugiau nei 20  blink.gif  mažylių nuo 3 iki 6 metų. Ar fiziškai yra įmanoma padaryt ką nors daugiau nei pavalgydinti, sužiūrėti aprangą ir tramdyti, tramdyti, tramdyti: kad nebėgiotų, neišdykautų, nešūkautų. Nes kitaip tai tampa nesuvaldomu uraganu. Net super auklėtojoms toks tikslas neįmanomas.  schmoll.gif
Esu savo ausim girdėjusi, kaip mama priekaištauja auklėtojai, nes vaiką išvedė į lauką su pižamos kelnėmis. Jos atrodė normaliai, bet tai tik rodo, kad fiziškai neįmanoma sužiūrėti tokio kiekio vaikų.
O kaip atrodo grupės žiemą, kai blogas oras ir negali išeiti į lauką? Kiek oro lieka grupėje, kai ten laksto tiek vaikų? Beje, vietos lakstymams ir nelieka... O kaip vėdintis? Kaip tiek vaikų pasidalina tualetu?
Darželis gauna baudas? Gal tam yra pagrindo?

Viskas ten normaliai:ir priziureti,ir aprengti,ir pavalgydinti ir demesio visiems uztenka.Grupes isvedintos pakankamai,tuo labiau kad dabar visur plastikiniai langai sudeti.Jei mamos padalyvautumete kartu su vaiku grupes veikloje-visai kitaip mastytumete.Nors demesio kiekvienam vaikui yra skiriama nors po truputi,bet viskas puikiai ten vyksta:vaikai turi veiklos pakankamai,patys pasirenka ka veikti-ar piesti,ar zaisti ar ka mokintis,kiti ir burelius lanko.
Papildyta:
QUOTE(Rucelie @ 2008 06 08, 20:50)
mūsų draugų vaikai irgi į panašų eina darželį, moka bent dvigubai daugiau, nei mes.
sakot didelė problema-daug vaikučių grupėje?bet juk niekas jūsų nelaiko čia pririšęs. kaimyniniame darželyje po 12 vaikučių, prašom, tikrai priims daug nesilaužę.
dėl superinės priežiūros neturiu priekaištų ir Aušrinei. mano vaikas jei verkia tai auklėtoja suranda laiko jį ir ant rankų panešioti (net ir likusius vaikučius ganydama), ir apie vaiko žinias, norus ir pasiekimus man gali papasakoti tiek, kad net pati nustembu. reiškia suranda kažkaip laiko ir kiekvieno spirgo ugdymu pasidomėti. dar ir į vaiko sąsiuvinuką randa laiko kažką įrašyti.kiekviena liksim prie savo nuomonės turbūt. bet jei taip jau graudžiai baisu ten, toj Aušrinėj-kas jus pririšo? atlaisvinkit vietą tiems, kurie du metus laukia  biggrin.gif ir džiaugsis patekę  rolleyes.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Emile569 @ 2008 06 10, 11:32)
Nera net kada zaisti ir vaikstineti is vieno i kita darzeli ,cia mes eiles ilgai laukem .O su paskutinem kuro prognozem butu gerai nesivazinet niekur.Uztenka ,kad vasara tiek pravazineji  ,kad nieko nesinori.Laukem sios vietos nes galvojom ,kad bus labai gerai.O ,kad lopselio aukletojos geros tai cia daugelis raso,ir nerasiau as ,kad visos blogos.Keiciasi cia aukletojos daznai ,tikiuosi galesiu ir geresnio kaska papasakot  ,man paciai butu tikrai smagiau.

kuria grupe lanket?
Atsakyti
mergaites parasykit man grupe lopselinuku, kad fainos aulkletojos butu. va dabar siuo metu, nes taikysiu i ta darziuka vasaros periodui
Atsakyti
Kiek žinau, lopšelinukų puiki yra Saulės Zuikių grupė. Ten dirba tikri angelai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klasteriukas: 17 birželio 2008 - 07:04