Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(Emile569 @ 2008 03 31, 15:24)
Kai einam pasivaikscioti tai is antro auksto kur iejimo durys,taip rekia aukletoja ,kad maza nepasirodo.Taip atrodo ,kad jai nervai nelaiko o drauges vaikas sako ,kad semininke istisai rekia kaskokia Dana ar Dale nezinau.Tai gal joms ir nelaiko nervai ,bet atmosfera gera nekvepia. ax.gif


Idomu kurioje cia darzelio grupeje?
Atsakyti
Nežinau kurioj čia grupėj kas ir kiek rėkia, bet vieną Dalią turim savo didžiojo grupėj. Tiksliau ne Dalią, o Dalytę, autoritetas mūsų vaikiui nerealus thumbup.gif Norėčiau ir aš kada nors išmokt savo pasiutėlį taip suvaldyt kaip jinai moka lotuliukas.gif Dalytė pasakė, reiškia šventa. Tad jei čia netyčia būtų MŪSŲ Dalytė (kuom aš tikrai abejoju), tai jei jau rėkė, reiškia tikrai reikalas buvo.
Tarp kitko, aš ir ne šventoji, kartais taip užriaumoju ant nuosavo vaiko, kad pačiai ausis užgula. Ir nesiruošiu svarstyt tai gerai, ar blogai mirksiukas.gif
Ne šventieji puodus lipdo.

Ir nemanau, kad čia pagrindas darželio vertinimui doh.gif
Atsakyti
Grupe tenai kur egle auga antras aukstas,kur bobike reke kai as girdejau.
Papildyta:
QUOTE(a79 @ 2008 04 01, 11:52)
Nežinau kurioj čia grupėj kas ir kiek rėkia, bet vieną Dalią turim savo didžiojo grupėj. Tiksliau ne Dalią, o Dalytę, autoritetas mūsų vaikiui nerealus  thumbup.gif Norėčiau ir aš kada nors išmokt savo pasiutėlį taip suvaldyt kaip jinai moka  lotuliukas.gif Dalytė pasakė, reiškia šventa. Tad jei čia netyčia būtų MŪSŲ Dalytė (kuom aš tikrai abejoju), tai jei jau rėkė, reiškia tikrai reikalas buvo.
Tarp kitko, aš ir ne šventoji, kartais taip užriaumoju ant nuosavo vaiko, kad pačiai ausis užgula. Ir nesiruošiu svarstyt tai gerai, ar blogai  mirksiukas.gif
Ne šventieji puodus lipdo.

Ir nemanau, kad čia pagrindas darželio vertinimui  doh.gif

Nu tikrai nezinau,o jei jum gerai tai saunu,tegu rekauja sau,as tai nenoreciau ,kad ant mano vaiko rekautu visa diena ,nes poziuris formuojasi.Kartais nieko tokio,bet zmones arba rekauja ir yra nmemalonus,arba randa kitu budu kaip bendrauti dazniausiai taip.Ir niekas cia nevertina o forumas skirtas ,parasyti savo nuomuone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 01 balandžio 2008 - 14:01
as is dalies aukletojas ir auklytes suprantu,nes tikrai pervargsta ten jos,kai vaiku tiek,o ir vaikai tikrai juk ne visi auksiniai,kai kuriu tikrai neimanoma suvaldyti.
nezinau gal kitiems tai normalu,kai vaikas isvadina slaveja kieme "sena durne" ir dar "grazesniais" zodziais,tai kaip aukletojai jaustis,kai del to kaltina ja?
kartais kantrybe tikrai plysta...tik aisku ziurint is kitos puses,jei jau pasiryzai dirbti toki darba,tai reikia moketi valdytis..bet juk zmones nera geleziniai 4u.gif
siaip darzelis tikrai geras,tik va beda didele su perpildytomis grupemis,siaip priemoniu gausu tikrai ir pedagogai kvalifikuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emile569 @ 2008 04 01, 13:59)

Nu tikrai nezinau,o jei jum gerai tai saunu,tegu rekauja sau,as tai nenoreciau ,kad ant mano vaiko rekautu visa diena ,nes poziuris formuojasi.Kartais nieko tokio,bet zmones arba rekauja ir yra nmemalonus,arba randa kitu budu kaip bendrauti dazniausiai taip.Ir niekas cia nevertina o forumas skirtas ,parasyti savo nuomuone.


Man patinka šitas darželis ir mano nuomonė, aišku, subjektyvi. Bet jei vieną kartą girdėjot rėkiant, tai nereiškia, kad ta moteriškė pastoviai rėkia mirksiukas.gif Paprasčiausiai, sveikatos neužtektų lotuliukas.gif

O kam forumas skirtas ir aš žinau lotuliukas.gif Sveikintina kiekviena nuomonė drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man irgi patinka sis darzelis ,bet aukletojos gal ne visos vienodos.Girdejau jau ne karta ir zodziai tai sori buvo,bet sakau dar karta jei jum tinka toki dalykai tai sveikinu.Visokiu zmoniu buna visokiu reikia.
O kai viena aukletoja maciau vien tik staugiant tai ispudis susidaro ,kad tiesiok nervingas zmogus ir seip ar taip tai matosi visada ant zmogaus jei jam nervai sutrike.Bet tai nesakau ,kad visos aukletojos tokios ,matyt kelios tokios.Bet nebenoriu dar rasyt galiu tik pasakyt ,kad didele dali nutylesiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 02 balandžio 2008 - 13:28
QUOTE(Emile569 @ 2008 04 01, 13:59)
Grupe tenai kur egle auga antras aukstas,kur bobike reke kai as girdejau.
Papildyta:

Nu tikrai nezinau,o jei jum gerai tai saunu,tegu rekauja sau,as tai nenoreciau ,kad ant mano vaiko rekautu visa diena ,nes poziuris formuojasi.Kartais nieko tokio,bet zmones arba rekauja ir yra nmemalonus,arba randa kitu budu kaip bendrauti dazniausiai taip.Ir niekas cia nevertina o forumas skirtas ,parasyti savo nuomuone.

sutinku,nes tikrai nenoriu,kad svetimos bobikes rekautu ant mano vaiko,tegu man pasako-o as jau pati galiu ant savo vaiko rekauti
Papildyta:
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emante @ 2008 03 04, 18:53)
........ vardai ju Rita ir Danguole, bet turbut jos tik su vyresniais dirba, nes as saviski nuo 3m ir 6 men. leidau..


maniski lanko kulverstuku grupe ir aukletojos dabar tos pacios thumbup.gif jos nuo praeitu metu su trimeciais pradejo dirbt ir augins musiksiu iki ikimokyklines grupes, o veliau bus matyt. Mums su aukletojomis nusklilo ir lopselyje ir va darzelio grupeje thumbup.gif thumbup.gif
aisku vaiku galetu buti maziau, bet...kaip kazkuri cia sake, pykstam, kad vaiku daug, bet visos norim, kad tame tarpe tarp 'daug" butu ir musiskis tongue.gif
o man darzelio aplinka patinka, ta prasme, kad kazkokiu imantrybiu nera, bet darelis priziuretas, gelynai israveti, tvarkinga. na, aisku tik kazkaip galetu tos tvoros ar ausktesne but ar kaip, nes kai eini vakare pasiim vaiko, tai ziurek pavesinese paaugliu visokiu prisede, is buteliu gurksnoja ir aisku visas siuksles po saves palieka.
bet darzelis tikrai puikus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif antraji irgi tik ten vesiu, bet matyt kai tokios eiles tai reik uzsirasyt dar jam negimus tongue.gif doh.gif

Atsakyti
anksciau patruliuodavo policija apie darzelius tai ir isvaikydavo
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2004 06 16, 20:32)
Mes lankom "Aušrinę"  smile.gif
Nieko blogo negaliu pasakyti, aukletojos labai fainos  thumbup.gif , maistas normalus  rolleyes.gif , aplinka tikrai graziai sutvarkyta  thumbup.gif
Vienu zodziu, mes patenkinti  clap.gif

Atsakyti
mes irgi lankom si darzely, Saulyciu grupe 4u.gif aukletoja Albina thumbup.gif autoritetas visiems vaikams smile.gif vaikai lipte prie jos limpa ir auklyte Terese irgi thumbup.gif maniske vadina Teresiuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Axe @ 2008 05 04, 09:29)
mes irgi lankom si darzely, Saulyciu grupe  4u.gif aukletoja Albina  thumbup.gif autoritetas visiems vaikams smile.gif vaikai lipte prie jos limpa ir auklyte Terese irgi  thumbup.gif maniske vadina Teresiuke smile.gif

Albina tai tikrai labai puiki aukletoja,mes jos kaimynes,tai maniskis visada issisiepi kai ja pamato...

***********************************************************************
Kaip norėtųsi pasakyti tiek daug, bet širdis neišsirenka tinkamų žodžių. Kaip norėtųsi būti šalia ir tiesiog apkabint, bet atstumas skausmingai viską užgožia. Lieka mintys ir žodžiai, neištarti žodžiai, kurių niekas ,išskyrus TAVE, nesupras... Viskas telpa TAVY, Tavo žodyje "MAMA".

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tania811214: 04 gegužės 2008 - 12:35