Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

nuo kovo pabrango 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2008 03 18, 21:42)
nuo kovo pabrango  4u.gif

man reik senu kainu dar.. ir dar ugdymo reimems tai kiek per diena gaunasi?

klausineju nes gavau saskaita uz darzely kuri man nesusiveda, aisku ryt klausinesiu aukletojos bet norisi isgirst ir kainas kaip kas...
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2008 03 18, 21:45)
man reik senu kainu dar.. ir dar ugdymo reimems tai kiek per diena gaunasi?

klausineju nes gavau saskaita uz darzely kuri man nesusiveda, aisku ryt klausinesiu aukletojos bet norisi isgirst ir kainas kaip kas...

juk mes už darželį už einamą mėnesį mokam.sąskaitą jau gavai kovo kainomis 4u.gif jei kalbi apie naują sąskaitą.mes jau irgi didesnę gavom.mes lopšy, ten kainos kitos, plius kažkiek buvom nelankę, tai tiksliai pasakyt negaliu kas ten kiek išeina.bet kainas jau paskaičiavo padidintas šitoje sąskaitoje.
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2008 03 19, 10:59)
juk mes už darželį už einamą mėnesį mokam.sąskaitą jau gavai kovo kainomis  4u.gif jei kalbi apie naują sąskaitą.mes jau irgi didesnę gavom.mes lopšy, ten kainos kitos, plius kažkiek buvom nelankę, tai tiksliai pasakyt negaliu kas ten kiek išeina.bet kainas jau paskaičiavo padidintas šitoje sąskaitoje.

klasiu vien del to nes kiek zinau visur ugdymo reimems yra dienai 0,5cnt. tai musu anas menesis buvo nepilnai lankytas nes irgom ir beto man nesitiki kad uz ugdymo reikmes 31lt. gali but, nu i prieki uz viena mensy tai butu 20lt. bet ne tiek... ir uzgdymo reikmems nepadidino liko teik pat, padidino tik mokesty uz darzely.. o uz darzely nei daug nei mazai gavom 93lt. del to priekabiu neturiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2008 03 19, 13:41)
klasiu vien del to nes kiek zinau visur ugdymo reimems yra dienai 0,5cnt. tai musu anas menesis buvo nepilnai lankytas nes irgom ir beto man nesitiki kad uz ugdymo reikmes 31lt. gali but, nu i prieki uz viena mensy tai butu 20lt. bet ne tiek... ir uzgdymo reikmems nepadidino liko teik pat, padidino tik mokesty uz darzely.. o uz darzely nei daug nei mazai gavom 93lt. del to priekabiu neturiu 4u.gif

gal tau kaip skolą įskaičiavo?kai darai pavedimus, detalizuoji, kokia suma iš tavo mokamos skiriama ugdymo reikmėms?mums prisakė būtinai detalizuoti, tai aš kai moku prie mokėjimo paskirties parašau-tokia ir tokia suma už darželį, iš jų tiek ir tiek-ugdymo reikmėms g.gif
o gal ką pirko grupei?tik į bendrą sąskaitą gal netrauktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2008 03 19, 13:58)
gal tau kaip skolą įskaičiavo?kai darai pavedimus, detalizuoji, kokia suma iš tavo mokamos skiriama ugdymo reikmėms?mums prisakė būtinai detalizuoti, tai aš kai moku prie mokėjimo paskirties parašau-tokia ir tokia suma už darželį, iš jų tiek ir tiek-ugdymo reikmėms  g.gif
o gal ką pirko grupei?tik į bendrą sąskaitą gal netrauktų  g.gif

mes darom banke, mums visasuma suraso ir viskas... nu gal ir skola kokia bet kad nelabai tiketina g.gif nes visada sumokam ir dar kelis litus i prieki.... o kad pirko nzn dejomes fonde daug pinigu, nors nieko nepirko..
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2008 03 19, 13:41)
klasiu vien del to nes kiek zinau visur ugdymo reimems yra dienai 0,5cnt. tai musu anas menesis buvo nepilnai lankytas nes irgom ir beto man nesitiki kad uz ugdymo reikmes 31lt. gali but, nu i prieki uz viena mensy tai butu 20lt. bet ne tiek... ir uzgdymo reikmems nepadidino liko teik pat, padidino tik mokesty uz darzely.. o uz darzely nei daug nei mazai gavom 93lt. del to priekabiu neturiu 4u.gif

nieko sau g.gif g.gif blink.gif tai idomu ka cia jums pripaise?man tai dazniausiai suvaro pilna suma,nors moketi turime tik puse sumos,tai vis einu ir klausiu kame cia reikalas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(JoReGa @ 2008 03 19, 16:41)
mes darom banke, mums visasuma suraso ir viskas... nu gal ir skola kokia bet kad nelabai tiketina g.gif  nes visada sumokam ir dar kelis litus i prieki.... o kad pirko nzn dejomes fonde daug pinigu, nors nieko nepirko..

tai todel ir tokia suma biggrin.gif juk reikia isskirti sias sumas atskirai.del to as vis neprisiruosiu moketi per banka,bijau ka ne taip uzpildyti
Atsakyti
QUOTE(tania811214 @ 2008 03 19, 21:45)
nieko sau g.gif  g.gif  blink.gif tai idomu ka cia jums pripaise?man tai dazniausiai suvaro pilna suma,nors moketi turime tik puse sumos,tai vis einu ir klausiu kame cia reikalas doh.gif
Papildyta:

tai todel ir tokia suma biggrin.gif juk reikia isskirti sias sumas atskirai.del to as vis neprisiruosiu moketi per banka,bijau ka ne taip uzpildyti


bet jau mokam nzn kiek laiko ne menesis ir ne du per banka visad, seniau tai sumos buvo vienodos, o db nuo sausio jos kyla... ryt jei turesiu laisvo laiko istrukt is darbo nuvaziuosiu isiaiskint...
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2008 03 19, 21:49)
bet jau mokam nzn kiek laiko ne menesis ir ne du per banka visad, seniau tai sumos buvo vienodos, o db nuo sausio jos kyla... ryt jei turesiu laisvo laiko istrukt is darbo nuvaziuosiu isiaiskint...

g.gif g.gif g.gif g.gif blink.gif net neisivaizduoju kas tada cia per monai?geriausia tai klausti pas aukletojas
Atsakyti
As tai manau, kad sumos tikrai nesumažės ir aiškinantis. Paaiškinimą tikrai ras, o nuotaika, visai galimas dalykas, gali sugesti.
Atsakyti
O ko tai nuotaikai gesti?Bent mums tai tikrai jokiu problemu nekyla jei kas neaisku ir norime issiaiskinti.Pasakau aukletojai,si nueina pas direktore,o direktore paskambina i svietimo buhalterija ir issiaiskina.Buhaltere juk zmogus,gali ir suklysti,o jei mokestis paskaiciuotas teisingai,isaiskina kas,kaip ir kodel.Aukletoja sake,kad kiekviena menesi,gavusi mokesciu kvitukus,su "neaiskiais"eina pas direktore,o si aiskinasi.O jei kada nenueina,tai direktore pati klausia"ar del mokesciu nereikia i svietima skambinti,viskas tvarkoje?"
Atsakyti
Kai einam pasivaikscioti tai is antro auksto kur iejimo durys,taip rekia aukletoja ,kad maza nepasirodo.Taip atrodo ,kad jai nervai nelaiko o drauges vaikas sako ,kad semininke istisai rekia kaskokia Dana ar Dale nezinau.Tai gal joms ir nelaiko nervai ,bet atmosfera gera nekvepia. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 31 kovo 2008 - 14:25