Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(pamajwa @ 2008 02 29, 14:26)
nu ka uzsirasem ir mes i sita l/d, siaip norejom pradet lankyt nuo 2009-09, bet pasake kad realiai galim tiketis tik 2010-05, nu paziuresim kaip ten bus, jei ka teks kazkaip kitaip kalbetis 4u.gif

Na žinau kelis atvejus kai bande kitaip kalbėtis, nieko nepavyko schmoll.gif , tiesiog fiziškai darželis negali priimt ax.gif Mes uzsirasem pries pusmeti tai nieko nesake, kad nebus vietos kai ateis laikas lankyt, realiai parašėm kad lankysim nuo 2009-01.
Atsakyti
QUOTE(pamajwa @ 2008 02 29, 13:26)
nu ka uzsirasem ir mes i sita l/d, siaip norejom pradet lankyt nuo 2009-09, bet pasake kad realiai galim tiketis tik 2010-05, nu paziuresim kaip ten bus, jei ka teks kazkaip kitaip kalbetis 4u.gif

kazi ar vaikiukui bus gerai?,nes geguze buna sujungtos grupes
Atsakyti
QUOTE(tania811214 @ 2008 03 02, 10:54)
kazi ar vaikiukui bus gerai?,nes geguze buna sujungtos grupes

Nu jau 4 metus dičkis lanko šitą darželį ir niekad gegužę nebuvo grupės sujungtos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2008 03 02, 22:55)
Nu jau 4 metus dičkis lanko šitą darželį ir niekad gegužę nebuvo grupės sujungtos  schmoll.gif

Na dar geguze nesujungtos,bet nuo biorzelio jau jungiamos,nebent yra toje grupeje daug vaiku kurie eina vasara i darzeli.Bet jei vaiku kiekvienoje grupeje lieka po kelis-tai ir suveda i viena grupe.Nors nezinau kaip su lopselinukais buna,nes vasarai tai nevesdavau.O pvz.praeita vasara,tai maniskis pakeite tris grupes per tris men,kol pagaliau rugsejo men.sugrizo i saviske
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2008 02 23, 23:46)
nu mes tai i ausrine norim, labai laukiam vedejos, nes jos dabar ner ir kadangi viskas taip cia mum netiketai gavos tai norim papulti. rucelie o tavo vaikai eina i sita? gal kas galit pasakyt lopselio grupes pavadinima kad aukletojos fainos butu?

mano vyresnelis ejo i kulverstuku grupe, bet ten gal jau vyresni...tai aukletojos buvo nerealios...iki siol mano dickis karts nuo karto jas aplanko...mano mama dirbo santaroj, tai as, kai buvau studente, neva tai laborante pas ja dirbau, tai ateidavau pas mama i kabineta, prie kompo paskaitoms ruostis, nes dar namie neturejom, tai matydavau pro langa, kaip jos mano vaikeli nustvere buciuoja, net asaros istryksdavo beziurint...jos gi nezinojo, kad as matau, tai nebuvo daroma del mano akiu, ir su kitais vaikais jos elgdavosi taip pat, ir vaidinimus parengdavo tokius, kad, ojojoi, kaip profesionalios rezisieres, tiesa, tai buvo pris kokius 7 metus, bet jos vis dar dirba, vardai ju Rita ir Danguole, bet turbut jos tik su vyresniais dirba, nes as saviski nuo 3m ir 6 men. leidau..
Atsakyti
nieko mum nebus, eile musu nedaejus, oir vedeja gavo bauda is higienos centro uz tai kad vaikuciu per daug. lauksim savo eiles,o kol lauksim, ieskau kito
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2008 03 04, 22:02)
nieko mum nebus, eile musu nedaejus, oir vedeja gavo bauda is higienos centro uz tai kad vaikuciu per daug. lauksim savo eiles,o kol lauksim, ieskau kito

eik tu, baudą gavo? unsure.gif kaip nefainai... vaikučių daug, visos matom, bet vistiek norim, kad ir mūsų vaikas vienas iš tų "daug" būtų blush2.gif
reiks pasidomėt kada mūsų eilė ateis doh.gif
Atsakyti
jo gavo, bet as tai sakau gautu geriau tokie kur tikraiu netvsrtka darziuke, pati macxiau kokiu baisiu, o cia superinis darziukas. vedejos akyse asaros buvo susikaupe, kai man pasakojo...
Atsakyti
na aisku daug graziu atsiliepimu,bet toks vaiku skaicius tikrai nieko gero,kad aplinka grazi tai man gintarelio aplinka grazesne o del aukletoju tai visur visokiu yra,svarbiausia kad papulti nuo pradziu pas gera,o siaip manau visos stengiasi.........
Atsakyti
QUOTE(emante @ 2008 03 04, 18:53)
mano vyresnelis ejo i kulverstuku grupe, bet ten gal jau vyresni...tai aukletojos buvo nerealios...iki siol mano dickis karts nuo karto jas aplanko...mano mama dirbo santaroj,  tai as, kai buvau studente, neva tai laborante pas ja dirbau, tai ateidavau pas mama i kabineta, prie kompo paskaitoms ruostis, nes dar namie neturejom, tai matydavau pro langa, kaip jos mano vaikeli nustvere buciuoja, net asaros istryksdavo beziurint...jos gi nezinojo, kad as matau, tai nebuvo daroma del mano akiu, ir su kitais vaikais jos elgdavosi taip pat, ir vaidinimus parengdavo tokius, kad, ojojoi, kaip profesionalios rezisieres, tiesa, tai buvo pris kokius 7 metus, bet jos vis dar dirba, vardai ju Rita ir Danguole, bet turbut jos tik su vyresniais dirba, nes as saviski nuo 3m ir 6 men. leidau..

OOOO,o ka deste?As pati Santara baigiau.
Atsakyti
QUOTE(djanukas @ 2008 03 07, 12:18)
na aisku daug graziu atsiliepimu,bet toks vaiku skaicius tikrai nieko gero,kad aplinka grazi tai man gintarelio aplinka grazesne o del aukletoju tai visur visokiu yra,svarbiausia kad papulti nuo pradziu pas gera,o siaip manau visos stengiasi.........

lygiai taip ir aš galvojau, kai vaiką į daržą įrašinėjau smile.gif plius mums Gintarėlis patogiau būtų buvęs, prie pat garažo kur mašiną laikom.bet paskui pamačiau žymiai rimtesnių skirtumų, nei kad aplinka. na bet čia kiekvienos mamos pasirinkimas, nemanau kad ir kituose darželiuose vaikams yra blogai. pvz mano vaikui ir šitame buvo BLOGAI iš pradžių, netgi labai-manau niekur gerai mums nebūtų buvę.kol adaptavosi, apsiprato ir įsibuvo. tiesiog nereikia darželio "gerumo" nurašyti vien tik aplinkai 4u.gif yra dar pedagogų požiūris į vaiką kaip į asmenybę, yra ugdymo principai, yra auklėtojų kvalifikacija, naudojamos metodikos, yra vadovo reikalavimai, keliami auklėtojoms, ir daug dalykų. iki mokyklos vaikas turės susiformuoti į ganėtinai brandžią ir gyvenimui paruoštą asmenybę, būtent darželyje jam bus suteiktas pirmasis ugdymas, ir manau nuo to ganėtinai svariai priklausys, kaip jam seksis ir mokykloje. dabar duodama pradžia pirmiems įgūdžiams, jie ištobulinami ir plėtojami toliau, arba ne.ir manau kad būtent tai ir yra labai svarbu, ir būtent šitas darželis, mano akimis, ganėtinai daug tuo užsiima.
pvz: pas mus grupėje, rūbinėje, yra tokia lenta, ant jos priklijuota daug kažkokių raidelių.atėjusi nesupratau kas tai. pasirodo, kiekvienas vaikutis naujokas turi su mamyte pasidaryti savo vardo pirmą raidelę-numegzti, pasiūti ar panašiai (mes mezgėm, man vaikas padėjo kutukus daryti).tada jie visi klijuoja su lipukais savo raideles prie tos lentos.ta pati raidelė yra ant spintelės vaiko, prie rankšluostuko vonioje.mano vaikas dar trijų neturėdamas jau savo raidę skyrė, ir moka parašyti.ir kitų kai kurių vaikų raideles žino.manau čia puiki idėja thumbup.gif
kitas dalykas-prieš gimtadienį apie vaikutį tėvai padaro tokį kaip fotomontažą-tipo susipažinkim, su nuotraukom.pakabinamas garbingoje vietoje tas montažas, ir vaikai su auklėtoja eina dieną ir kalba, apie šeimą to vaiko, brolius, seses ir t.t. taip vaikai mokosi susipažinti, aptarti ir t.t.
dar daugiau tokių visokių auklėtojos sugalvoję, ir man labai labai patinka tos idėjos thumbup.gif patinka kad vaiko papkėje yra sąsiuvinys, kuriame vis kažką įdomaus pasiskaitau, patinka, kad ir mes patys tą sąsiuvinį turim pildyti.ateityje bus prisiminimas.
galbūt kitame darželyje irgi taiko kažką panašaus, nežinau.aš tebendravau su viena Gintarėlio auklėtoja, ir jai vaikų ugdymas buvo lygu piešimui.piešiniai iškabinti ant sienų buvo akivaizdžiai daugiau auklėtojų,o ne vaikų darbeliai.
kvailai jaučiuosi "proteguodama" savo darželį lotuliukas.gif lyg suinteresuota būčiau rolleyes.gif bet iš tiesų kai pasigilini, kad darželis yra labai svarbus vaiko gyvenime-juk dabar iš mūsų žmogeliukų lipdomos asmenybės, ir darželis tam turi beveik didesnę įtaką, nei šeima, nes ten vaikas daugiau laiko juk praleidžia.. tai kogero tikrai verta pasiieškoti geresnio smile.gif kur ne tik pievutė lygiau nupjauta.
sėkmės visoms mamytėms, renkantis darželį ir į jį papuolant 4u.gif
Atsakyti
sveikos. gal galit pasakyt kiek reik moket uz diena darzelio grupe?
Atsakyti