Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

Ansčiau kaip po dviejų metų aš ir taip nežadėjau leist. Kam traumuot vaiką. Tikiuosi, kad mums pasiseks ir po dvejų metų pateksim. Tiesiog mums šitas darželis arčiausiai ir nesinorėtų tempti vaiko kažkur per visą rajoną, juolab, kad blogų nuomonių apie jį neradau...
Tiesiog mane biesina toks dejavimas - oi kokios pas mus eilės, eikit gal kur kitur. Bet aš gi turiu teisę rinktis... Juolab, kad ne direktorė taip sako... O gal reikėjo ir pas direktorę apsilankyti? Aš pagalvojau, kad dar per anksti...Nueisiu prieš terminą. Gal vertėjo? g.gif
Atsakyti
ausrutis, bej teigu pas juos IŠ TIESŲ tokios eilės, ką tau turi sakyti?per visą rajoną nereikės tįsti iki Gintarėlio-jeigu tau svarbu tik tai, galui drąsiai ten eiti užrašyti, priims ir greičiau ir nedejuos taip dėl eilių.tiesiog šitame darželyje vaikai prižiūrimi ir auklėjami KOKYBIŠKAI. todėl čia yra eilės.todėl tau realiai nupiešė situaciją-jei nori čia pakliūti, teks palaukti. tavo teisė rinktis.
Atsakyti
o ne, aš nenoriu mažosios vesti ten tuoj pat ax.gif per maža ji dar... lotuliukas.gif bet manau, kad dviejų metų turėtų užtekti eilėj atstovėti bet kokiam daržely, net ir šitam. Mes čia bergždžiai diskutuojam, aš kaip ir suprantu situaciją, bet man tik pikta, kad įstatymai mūsų šalyje leidžiami kažkam, bet niekas jais nesivadovauja. Manau, jei aš gyvenu beveik darželio kieme, tai kodėl turiu vesti vaiką kažkur doh.gif juk taip yra numatyta įstatymais.
Žinau, kad šitas darželis puikiai ugdo vaikučius, o Gintarėlio užteko man mamyčių pjautynes paskaityti forume. Gal geriau tada aš auklei savo algą atiduosiu ir vaiko netraumuosiu... unsure.gif
Jei ne toks didelis šių metų gimstamumas thumbup.gif tikrai nepanikuočiau, juk jūs pateko po pusmečio ar metų, o mums dar dvejus teks laukti ax.gif
bet tikiuosi, kad mums pasiseks tongue.gif
o jums sėkmės, mamytės, tikiuosi su kai kuriom kada nors susipažinti savo mažosios grupėj... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrutis @ 2007 12 09, 19:36)

o jums sėkmės, mamytės, tikiuosi su kai kuriom kada nors susipažinti savo mažosios grupėj...  4u.gif

tai gali gali tekti susipazinti, nes as savo Pijuka uzrasiau nuo 2009 09 01 mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, jau pradžia yra. bigsmile.gif Nepastebėsim ir visą grupę surinksim... lotuliukas.gif
Atsakyti
Mamos,ar apmokat uz darzeli internetu?per koki banka?nes man per Vilniaus nesigauna g.gif
Atsakyti
As apmoku per Hansabanka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smilciukas @ 2007 12 11, 11:46)
Mamos,ar apmokat uz darzeli internetu?per koki banka?nes man per Vilniaus nesigauna g.gif

O kas nesigauna? Aš visada moku internetu, ten į paskirtį reikia įrašyt kvito nr., sumas už maitinimą ir udymą, už kokį mėnesį, vnž. visą info iš kvituko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2007 12 09, 17:02)
ausrutis, bej teigu pas juos IŠ TIESŲ tokios eilės, ką tau turi sakyti?per visą rajoną nereikės tįsti iki Gintarėlio-jeigu tau svarbu tik tai, galui drąsiai ten eiti užrašyti, priims ir greičiau ir nedejuos taip dėl eilių.tiesiog šitame darželyje vaikai prižiūrimi ir auklėjami KOKYBIŠKAI. todėl čia yra eilės.todėl tau realiai nupiešė situaciją-jei nori čia pakliūti, teks palaukti. tavo teisė rinktis.


drisciau su tuo nesutikti,nes grupes yra per daug perpildytos,kad aukletojos galetu vaikams suteikti kokybiska ugdyma..kaip pvz galima kokybiskai dirbti su tokia grupe kurioje yra 26,23 vaikai? schmoll.gif
normaliam darbui max 15 vaiku turetu buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrutis @ 2007 12 09, 19:36)
... Mes čia bergždžiai diskutuojam, aš kaip ir suprantu situaciją, bet man tik pikta, kad įstatymai mūsų šalyje leidžiami kažkam, bet niekas jais nesivadovauja. Manau, jei aš gyvenu beveik darželio kieme, tai kodėl turiu vesti vaiką kažkur doh.gif juk taip yra numatyta įstatymais.



Čia pagal kokį įstatymą lotuliukas.gif ? Norėčiau nuorodos, jei toks įstatymas realiai yra. Ačiū.
Atsakyti
deja, taip rašydama nepasidomėjau plačiau blush2.gif pasirodo, nors darželis ir yra ugdymo įstaiga, jam netaikomas teritorinis priskyrimas kaip mokykloms doh.gif vienintelis kriterijus - prašymo padavimo data ir visi kiti jau tik socialiniai...
Atsakyti
kokia smagi eglutė buvo darželyje thumbup.gif ir kaip super pasipuošęs darželis, mano vaikas aikčiojo kai po ligos prieš pat Kalėdas atėjom bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti