Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(neraj @ 2007 11 25, 15:15)
mes stovejom metus eileje, kas liecia si darzeli eiles dideles, buna ir taip,  kad uzraso i si darzeli vaikui negimus, taip jau yra. Gal ir yra darzeliu kur is karto priima, bet tikrai ne sitas mirksiukas.gif

lotuliukas.gif priima tikrai 100 %,o negimusį negali užrašyti, juk nera nei vardo nei pavardės, anuolėlio vardu ane
Atsakyti
na žinant po kiek ten grupėse vaikų-aš visai nesistebiu ir eilėmis. beje buvau ir kaimyniniame Gintarėlio darželyje.žvalgiausi, tariausi ir ten dėl vaiko, kalbėjau su auklėtojom dėl vaikų lavinimo ir t.t. ir žinot-visai nebesistebiu, kad Gintarėlyje nėra tokių spūsčių, kaip Aušrinėje blush2.gif tai ne tik prestižo reikalas schmoll.gif iš tiesų darželiai SKIRIASI.
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2007 11 25, 18:23)
na žinant po kiek ten grupėse vaikų-aš visai nesistebiu ir eilėmis. beje buvau ir kaimyniniame Gintarėlio darželyje.žvalgiausi, tariausi ir ten dėl vaiko, kalbėjau su auklėtojom dėl vaikų lavinimo ir t.t. ir žinot-visai nebesistebiu, kad Gintarėlyje nėra tokių spūsčių, kaip Aušrinėje  blush2.gif tai ne tik prestižo reikalas  schmoll.gif iš tiesų darželiai SKIRIASI.

drinks_cheers.gif dėl Gintarėlio ir Aušrinės, tikrai taip, bet ir pačioje Aušrinėje daug kas oriklauso nuo auklėtojų ir kokioje grupėje lanko, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Samanė* @ 2007 11 25, 17:01)
lotuliukas.gif priima tikrai 100 %,o negimusį negali užrašyti, juk nera nei vardo nei pavardės, anuolėlio vardu ane

na jei laukiesi, gali nueiti ir uzsirasyti i eile kaip savo vardu, kad stovi eileje thumbup.gif
.
Atsakyti
QUOTE(neraj @ 2007 11 25, 18:35)
na jei laukiesi, gali nueiti ir uzsirasyti i eile kaip savo vardu, kad stovi eileje  thumbup.gif
.

o galima užsirašyti nuo pastojimo pirmo mėn ir su nėštumo pažyma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Samanė* @ 2007 11 25, 17:46)
o galima užsirašyti nuo pastojimo  pirmo mėn ir su nėštumo pažyma  lotuliukas.gif

pabandyk ...
Atsakyti
nežinau kaip kitose Aušrinės grupėse, bet mes savo auklėtojomis esam be galo patenkinti thumbup.gif dar nemačiau, kad žmonės taip stengtųsi dėl svetimo vaiko schmoll.gif esu be galo joms dėkinga 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Is kokios jus grupes ?
Atsakyti
QUOTE
sveikos, mamytės  mes į šį darželį parašėm prašymą kovo mėn, sutarėm su direktore kad tikrai priims nuo rugsėjo - dabar nuėjau, direktorė atostogauja, o pavaduotoja rodo man sąrašus, kuriuose mūsų nėra...nors su direktore sutarę buvom kaipir tikrai. supanikavau  direktorė grįš tik liepos pačiam gale, o mes verkiant norim į darželį nuo rugsėjo  kur dėtis jei čia paves?  ar kam taip buvo?man jau nervuotis? 



kaip kovo mėnesį parašiusi prašymą, labai greitai pakliuvote į šį darželį. Ta kokios gi čia eilės?... g.gif mirksiukas.gif
o gal tikrai eilę prastymdyt galima? blush2.gif
va, užrašiau savo dukrą dviejų mėnesių, tai kažkokia madam sekretorės kabinete sėdinti, kad pradėjo suokt - oi, pas mus keturi šimtai prašymų paduota, kokios eilės... verysad.gif
gal pirmiau didžiai gerbiamą Daukantą reikėjo įkišti, o tik paskui pačiai ir į šį kabinetą užeiti? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ausrutis @ 2007 12 06, 22:06)
kaip kovo mėnesį parašiusi prašymą, labai greitai pakliuvote į šį darželį. Ta kokios gi čia eilės?... g.gif  mirksiukas.gif
o gal tikrai eilę prastymdyt galima? blush2.gif
va, užrašiau savo dukrą dviejų mėnesių, tai kažkokia madam sekretorės kabinete sėdinti, kad pradėjo suokt - oi, pas mus keturi šimtai prašymų paduota, kokios eilės... verysad.gif
gal pirmiau didžiai gerbiamą Daukantą reikėjo įkišti, o tik paskui pačiai ir į šį kabinetą užeiti? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Atsiprašau, nelabai pacituoi išėjo.

Rucelie kažkada skundėsi...
Atsakyti
Ausrutis, pakliuvau be Daukantų, galiu ranką prie širdies pridėjusi pasakyti (nors jau būčiau ir jų nepagailėjusi). direktorė visų pirma yra labai ŽMOGIŠKA - išklausė mane ir priėmė mano vaiką. mūsų trys draugai buvo savo vaikus įrašę į tą darželį ir neatvedė - gal dar ir tai man padėjo blush2.gif pasiprašėm į jų vietą. eilės tikrai yra tokios, apie kokias tau sakė.mačiau sąrašus savo akimis, nemanau kad juos kažkokius dirbtinus kuria, kad galėtų pabaksnoti naujai atėjusioms mamosms po nosimis.
mes labai patenkinti savo darželiu, auklėtojoms, kolektyvu, aplinka, vaiko ugdymu ir absoliučiai viskuo. manau 100proc verta du metus ir eilėje palaukti. mano dukrytė tiek ir lauks, kad pradėtų lankyti, tikiuosi pakliūsim biggrin.gif ir labai tikiuosi, kad pakliūsim į tą grupę, kur dabar brolis lanko.
o dėl Daukantų aš atsargiau kalbėčiau virtualioje erdvėje ax.gif manau, pasiskaito-ir kam reikia, ir kam nelabai.mano Daukantai dabar išeina tuo, kad negailėdama nešu savo vaiko naudotus ir net naujus perku žaislus, plastilinus kokybiškus, na viską ką tik sumąstau. negailiu ir manau-jei visi tėvai tiek pasistengtų-oi dar fantastiškiau ten būtų mūsų vaikams.
beje, aš nesiskundžiau-aš tik labai pergyvenau, kad pakliūtume mes į tą darželį blush2.gif myniau ir myniau slenkstį visą vasarą, jaučiu pamena mane iki šiol sekretorė lotuliukas.gif vertėjo mirksiukas.gif o jūs juk dviejų mėnesių užsirašėt.pagal naują įstatymą galėsi iki dviejų metukų vaiką augintis namie-o paskui žiū ir eilė darželin jau bus atėjusi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 06 gruodžio 2007 - 22:40
mes irgi be probemu pakliuvom, nors turejom pradet lankyt nuo rugsejo bet taip isejo kad prireike anksciau tai vyras nuejo pas direktore ir be problemu ir tikrai be Daukantu prieme nuo birzelio thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi pakliuvome thumbup.gif tik eileja atstoveje metus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indriuske: 07 gruodžio 2007 - 17:57