Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(Neringa @ 2005 08 20, 20:09)
o i kuria grupe jus einate  , gal kartais irgi maciau  blush2.gif  mirksiukas.gif

Kol kas į "Saulės zuikučių", bet nuo rugsėjo jau į kitą eisim mirksiukas.gif
O taviškį atpažinau iš nuotraukos ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, gal galit pasidalint ispudziais apie sio darzelio lopselinuku aukletojas, noretume nuo pavasario keliaut, tai norim is anksto apsisniukstinet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2005 08 16, 11:03)
Šioje temoje daugiausia kalbama apie lopšelio grupes, bet gal kas nors veda vyresnius vaikučius į "Aušrinę"?  g.gif Maniškis jau išaugo iš lopšelio amžiaus ir rugsėjo 1 d. žada perkelti į mišraus amžiaus grupę. Kažkaip man tai nelabai patinka  schmoll.gif Gal kas žinote ar šiame darželyje tik mišrios grupės ar yra ir bendraamžių? ax.gif



As vedu savo sunu nuo 3m.i misria grupe.Pataikem,kai dickiu buvo dauguma,o maziuku tik keli.Na,visko buvo...,is vienos puses buti tarp vyresniu i nauda-greitai ismoko visokiu eilerasciu,daineliu,kalba rislesne tapo...O minusas tame,kad dickiai skriaude,primokino mandriu manieru,zodeliu verysad.gif
Na,augom ir laukem geresniu laiku.Kai juos isleido i mokykla,priejo daugiau kaip puse grupes maziuku is lopselio.Pastebejau,kad vaikas pradejo bukti:pradejo svepluot,per metus neismoko nei raidziu daugiau,nei skaiciuku,eilerasciu ir t.t.Dabar jam 5m.,o elgesys,kaip geriausiu atveju,keturmecio. sad.gif
Taigi,as pries misrias grupes,tik gaila per velai supratau.
Atsakyti
QUOTE(#Mamma# @ 2005 09 11, 15:01)
Sveikos mamos, gal  galit pasidalint ispudziais apie sio darzelio lopselinuku aukletojas, noretume nuo pavasario keliaut, tai norim  is anksto apsisniukstinet smile.gif


na, mes einam i lopseli, tai mums tikrai labai patinka thumbup.gif Man asmeniskai aukletojos atrodo geros, svelnios ir demesingos. Na, matyt viska pasako kaip vaikas ryte bega i grupe. na, kazkaip pasitikiu zmionemsi, man jos atrodo geros aukletojos, tai as niekad nesniukstinejuau, niekad uz duru neklausiau, bet dziaugiuosi kad patekom i tokia grupe "saules zuikuciu" nezinau kaip kita lopselio grupe, bet mes patenkinti. Kol kas

O del tu misriu grupiu, tai cia jas galima pasirinkti ar is lopselio visi pereina i misrias grupes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2005 09 28, 16:37)
O del tu misriu grupiu, tai cia jas galima pasirinkti ar is lopselio visi pereina i misrias grupes?  g.gif

Mus gąsdino, kad pateksim į mišrią grupę, bet dabar esam bendraamžių grupėj thumbup.gif
Atsakyti
Na,o mum aukletoja sake,kad visos jau padarytos misrios,isskyrus lopselius ir paruosiamas grupes g.gif
Atsakyti
QUOTE(smilciukas @ 2005 10 09, 20:50)
Na,o mum aukletoja sake,kad visos jau padarytos misrios,isskyrus lopselius ir paruosiamas grupes g.gif

Mums irgi taip sakė, bet mūsų dabartinėj grupėj 3-4 metų vaikai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(#Mamma# @ 2005 09 11, 16:01)
Sveikos mamos, gal  galit pasidalint ispudziais apie sio darzelio lopselinuku aukletojas, noretume nuo pavasario keliaut, tai norim  is anksto apsisniukstinet smile.gif


Sveika,patarciau i sauniu aukletoju lopselio grupe"Saules zuikuciai".Vedziau sunu nuo 2,5 m.,tikrai likau patenkinta thumbup.gif Aukletoja Dalyte yra ir vaikuciu psichologe,pabendravus vos kelias dienas supranta,ko vaikui reikia,ar su juo uzsiimt isskirtinai,veda kiekvienam mazyliui dienorascius ir t.t.Beje,seimininke tokia"sava",kad sunus neatlipdavo nuo jos niekur thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smilciukas @ 2005 10 22, 21:25)
Sveika,patarciau i sauniu aukletoju lopselio grupe"Saules zuikuciai".Vedziau sunu nuo 2,5 m.,tikrai likau patenkinta thumbup.gif Aukletoja Dalyte yra ir vaikuciu psichologe,pabendravus vos kelias dienas supranta,ko vaikui reikia,ar su juo uzsiimt isskirtinai,veda kiekvienam mazyliui dienorascius ir t.t.Beje,seimininke tokia"sava",kad sunus neatlipdavo nuo jos niekur thumbup.gif



taip taip, mes irgi einam i saules zuikuciu grupe thumbup.gif Ir aukletoja Dalia ir Jolanta man labai patinka. As labai dekinga aukletojoms, kad man padejo ir paskatino mane atsisakyt pampersu uir mokint ant puoduko. ir siaip m,an tie dienorasciai labai wub.gif kartais paskaitau ir net susigraudi9nu. galvoju, as namioe viena augindama neturiu kada parasyt apie vaika tokiu smulkmenu. Na as labai labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 29 spalio 2005 - 09:20
man kazkaip keista, kad tokiu oru, kaip siandiena, isvede vaikucius i lauka ir net pacius maziausius. Juk siandiena toks didelis vejas ir taip salta , kad kazinau doh.gif
Atsakyti
gal kas lankote "ziogeliu" grupe" ax.gif
Atsakyti
Labas Daiva, gal ir vėlai jau rašau, bet teko. Ir esu patenkinta, aišku ne visose grupėse puikios auklėtojos, bet kai kuriose puikios iš tiesų thumbup.gif

Atsakyti