Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(Indriuske @ 2007 09 05, 14:55)
mes lankėm Žiogelių grupe  thumbup.gif gaila buvo palikti,auklėtojos šaunios  thumbup.gif


Aga aukletojos labai malonios, o kaip ta seimininke? Sako kad labai gerai ismoko vaikus daryti i puoduka ax.gif
Atsakyti
mano vaikiukas jau ilgokai lanko "ziogeliu" grupe smile.gif esu labai patenkinta ir aukletojomis ir auklyte biggrin.gif kai pradejom eiti i darzeli dar darem i pampersus,bet dabar jau ne ir pampersu atsisakyti padejo seimininkute. ax.gif esu jei labai dekinga thumbup.gif "ziogeliu"grupe - liuksiska. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 09 05, 13:52)
Mano Ugne, jai 1m.8 men. smile.gif
Niu vienai pazistamai direktore pries pora savaiciu sake, kad sausio men iskels is lopselio grupes didesnius vaikus i darzeliu grupes, tada jos dukrai atsilaisvins vieta lopselyje. Tai manau lapkricio gale ar gruodzio pradzioje vertetu nueiti pas direktore ir pasiklausti. Tik siaip vaikui toks kilnojimas tai nezinia ar gerai. Dabar pripras prie vienu aukletoju ir vaiku, o po 4-5 men vel reikes is naujo pratintis. Nors mes pradejome lankyti darzeli nuo ruppjucio menesio ir kadangi buvo sujungtos grupes, tai ejome i darzelio grupe, pas didelius vaikus. Bet nepastebejau, kad perkelus pas lopselinukus, butu Ugnei kazkoks stresas. Mielai pasilieka naujoje grupeje, be jokiu asaru. Tikiuosi kad ir toliau taip bus.

aišku, tada turbūt mes bandysim irgi krutėt žiemą. mes man panašu, kad vistik pas darželiukus būtų geriau jam.

QUOTE(Indriuske @ 2007 09 05, 13:55)
mes lankėm Žiogelių grupe  thumbup.gif gaila buvo palikti,auklėtojos šaunios  thumbup.gif

auklėtojos tikrai šaunios, man iš karto patiko, viskas labai šaunu, tik va tas mūsų "bet" - amžius, tiksliau gal vaiko branda.

QUOTE(burbule123 @ 2007 09 05, 14:07)
mano vaikiukas jau ilgokai  lanko "ziogeliu" grupe  esu labai patenkinta ir aukletojomis ir auklyte  biggrin.gif kai pradejom eiti i darzeli dar darem i pampersus,bet dabar jau ne ir pampersu atsisakyti padejo seimininkute.  esu jei labai dekinga thumbup.gif "ziogeliu"grupe - liuksiska.

kuris tavo vaikiukas?
aš dar nespėjau bendro vaizdo susidaryt apie kitus grupės "kolegas", dažniau vyras su vaiku ėjo, dar truputį apsibūsim ir rimčiau žiūrėsim. pačiu darželiu ir auklėtojomis tai mes kolkas tikrai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2007 09 05, 10:09)
tik truputį jaudinamės, kad bent jau raida lenkiam visus, praktiškai visi kiti lopšeliukai, kiek pastebėjau, dar draugauja su sauskelnėm ir ne ką tešneka. maniškis bendrauja jau laisvai, į kelnes irgi nebedarom, tai truputį neramu  unsure.gif


Kokio amžiaus dabar taviškis? Šiaip tai kiek žinau, tai vidury metų niekas vaikų nekilnoja. Mums pernai tokia pat problema buvo, nuėjom porą dienų į lopšelį ir apsižiūrėjom, kad neturim ten ką veikt. Su pampersais jau senai nedraugavom, kalbėjo irgi žmoniškai ir aiškiai. Tad persiprašėm į darželinukų grupę. Pradžioj visko buvo, bet adaptavosi ir, manyčiau, kad lengvai. Bijojau, kad bus blogiau. Nors tuo pat metu grupėje buvo panašaus amžiaus mergytė, tai jai nepavyko pritapt, ir kiek pamenu, ją grąžino į lopšelį.
Šiais metais mūsų darželiečiui jau 3,5 ir grupėje yra lygus su lygiais. Nors pagal viską, tik šiemet turėjom iš lopšelio į darželio grupę pereit.
Sėkmės.

Atsakyti
QUOTE(burbule123 @ 2007 09 05, 14:07)
esu labai patenkinta ir aukletojomis ir auklyte  biggrin.gif kai pradejom eiti i darzeli dar darem i pampersus,bet dabar jau ne ir pampersu atsisakyti padejo seimininkute. ax.gif esu jei labai dekinga thumbup.gif "ziogeliu"grupe - liuksiska. thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti

QUOTE(a79 @ 2007 09 05, 14:30)
Kokio amžiaus dabar taviškis? Šiaip tai kiek žinau, tai vidury metų niekas vaikų nekilnoja. Mums pernai tokia pat problema buvo, nuėjom porą dienų į lopšelį ir apsižiūrėjom, kad neturim ten ką veikt. Su pampersais jau senai nedraugavom, kalbėjo irgi žmoniškai ir aiškiai. Tad persiprašėm į darželinukų grupę. Pradžioj visko buvo, bet adaptavosi ir, manyčiau, kad lengvai. Bijojau, kad bus blogiau. Nors tuo pat metu grupėje buvo panašaus amžiaus mergytė, tai jai nepavyko pritapt, ir kiek pamenu, ją grąžino į lopšelį.
Šiais metais mūsų darželiečiui jau 3,5 ir grupėje yra lygus su lygiais. Nors pagal viską, tik šiemet turėjom iš lopšelio į darželio grupę pereit.
Sėkmės.

2,5. lygiai. susimėčiau visai...
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2007 09 05, 15:47)
2,5. lygiai. susimėčiau visai...


Tu geriau nueik pas direktore ir pasikalbek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2007 09 05, 14:47)
2,5. lygiai. susimėčiau visai...


Pažiūrėjau, kad taviškis vasario mėn gimęs, tai manasis, kai, pradėjo darželį lankyt, buvo mėnesiu jaunesnis. Jis kovą gimęs.
Atsakyti
o pas mus nelaime grupej verysad.gif vieno vaikucio matyte numire verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Axe @ 2007 09 07, 08:10)
o pas mus nelaime grupej  verysad.gif  vieno vaikucio matyte numire verysad.gif

verysad.gif verysad.gif verysad.gif kaip gaila...
gal kažkuo padėti galima?jei nelabai turtinga šeima-gal pinigėlių kažkokį rinkimą paorganizuoti?pamenu mokykloje taip darydavom... aišku žmogaus negrąžinsi, bet...kai tokia nelaimė, pinigai gal nepamaišytų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 07 rugsėjo 2007 - 08:15
QUOTE(Ugile @ 2007 09 05, 14:52)
Mano Ugne, jai 1m.8 men. smile.gif
Niu vienai pazistamai direktore pries pora savaiciu sake, kad sausio men iskels is lopselio grupes didesnius vaikus i darzeliu grupes, tada jos dukrai atsilaisvins vieta lopselyje. Tai manau lapkricio gale ar gruodzio pradzioje vertetu nueiti pas direktore ir pasiklausti. Tik siaip vaikui toks kilnojimas tai nezinia ar gerai. Dabar pripras prie vienu aukletoju ir vaiku, o po 4-5 men vel reikes is naujo pratintis. Nors mes pradejome lankyti darzeli nuo ruppjucio menesio ir kadangi buvo sujungtos grupes, tai ejome i darzelio grupe, pas didelius vaikus. Bet nepastebejau, kad perkelus pas lopselinukus, butu Ugnei kazkoks stresas. Mielai pasilieka naujoje grupeje, be jokiu asaru. Tikiuosi kad ir toliau taip bus.


Labas Ugile, matau taviske jau i lopseli eina pilnu tempu ir visai jums gerai sekas. saunu smile.gif Skaitinejau cia atsiliepimus apie darzeli ir ziuriu pazistami zmones raso, beje cia gera zinia parasei kad sausio menesi kelia didesnius i darzeli ir buna laisvu vietu, nes as tai saviske seniai esu cia uzrasius nuo sausio menesio lankyti bet vistiek kazkaip vis neramu galvoju ateisiu sakys vidurys vietu nera ir pan. bet dabar ziuriu kad gal viskas cia gerai bus.
beje o tai kada tavo tai pazystamai direktore liepe ateiti del laisvos vietos sneketi, nes tuo metu reiktu ir man begt pas ja sneketis.
kas saip naujesnio?
Atsakyti
QUOTE(reniux @ 2007 09 07, 09:59)
Labas Ugile, matau taviske jau i lopseli eina pilnu tempu ir visai jums gerai sekas. saunu  smile.gif Skaitinejau cia atsiliepimus apie darzeli ir ziuriu pazistami zmones raso, beje cia gera zinia parasei kad sausio menesi kelia didesnius i darzeli ir buna laisvu vietu, nes as tai saviske seniai esu cia uzrasius nuo sausio menesio lankyti bet vistiek kazkaip vis neramu galvoju  ateisiu sakys vidurys vietu nera ir pan. bet dabar ziuriu kad gal viskas cia gerai bus.
beje o tai kada tavo tai pazystamai direktore liepe ateiti del laisvos vietos sneketi, nes tuo metu reiktu ir man begt pas ja sneketis.
kas saip naujesnio?


Tai zinok dar ne pilnu tempu i lopseli eina. Kol kas tik puse dienos. Paklausiu siandien aukletojos kada jau bus galima pilna diena su pietu miegu palikti.
O kada nueiti del laisvos vietos sneketi tai nezinau. Neminejo to. Bet patariu nelaukti paskutines savaites ir nueiti anksciau ax.gif
Atsakyti