Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(SAULUZA @ 2007 06 03, 20:01)
Paskelbe grupej karantina? Kokliusas siaip jau negalejo buti, nes dauguma vaiku yra paskiepyti nuo kokliuso...  ax.gif
Mums tai skarlatina itare... Bet as taip iki galo ir nesu tikrai, ar cia skarlatina buvo...  Siaip pozymiai buvo panasus, bet nebuvo vadinamojo skarlatinos "trikampio", o ir liezuvis nebuvo avietinis...
Dukryte jau antra diena jautesi gerai, temperatura pasilaike tik viena diena, o berimas dingo trecia diena...

Zodziu, jinai jau jauciasi gerai ir nori i darzeli  wub.gif

ai sumaisiau su skarlatina.
tai gal visai ir ne tuom susirgo, ne paslaptis kokie daktarai Lietuvoje
Atsakyti
kulverstuku mamytes- sukuriau tema mums plepeti

stai cia

kol dar negavom barti is moderatoriu ax.gif
Atsakyti
Teko paskutiniu metu apsilankyti keliuose Kauno darzeliuose, tai sis pacius silciausius ispudzius paliko.. ir del aplinkos, ir del aukletoju smile.gif
Atsakyti
sveikos, mamytės 4u.gif mes į šį darželį parašėm prašymą kovo mėn, sutarėm su direktore kad tikrai priims nuo rugsėjo - dabar nuėjau, direktorė atostogauja, o pavaduotoja rodo man sąrašus, kuriuose mūsų nėra...nors su direktore sutarę buvom kaipir tikrai. supanikavau doh.gif direktorė grįš tik liepos pačiam gale, o mes verkiant norim į darželį nuo rugsėjo verysad.gif kur dėtis jei čia paves? verysad.gif ar kam taip buvo?man jau nervuotis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2007 07 10, 12:07)
sveikos, mamytės  4u.gif mes į šį darželį parašėm prašymą kovo mėn, sutarėm su direktore kad tikrai priims nuo rugsėjo - dabar nuėjau, direktorė atostogauja, o pavaduotoja rodo man sąrašus, kuriuose mūsų nėra...nors su direktore sutarę buvom kaipir tikrai. supanikavau  doh.gif direktorė grįš tik liepos pačiam gale, o mes verkiant norim į darželį nuo rugsėjo  verysad.gif kur dėtis jei čia paves?  verysad.gif ar kam taip buvo?man jau nervuotis?  unsure.gif

parasiau cia
Atsakyti
tikrai puikus darzelis! thumbup.gif
mano vaikuciai i ji keliauja-labai patenkinti smile.gif
ir man patinka aukletojos,visuomet sugalvoja ivairiausiu renginiu ir svenciu maziesiems sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2007 07 10, 13:07)
sveikos, mamytės  4u.gif mes į šį darželį parašėm prašymą kovo mėn, sutarėm su direktore kad tikrai priims nuo rugsėjo - dabar nuėjau, direktorė atostogauja, o pavaduotoja rodo man sąrašus, kuriuose mūsų nėra...nors su direktore sutarę buvom kaipir tikrai. supanikavau  doh.gif direktorė grįš tik liepos pačiam gale, o mes verkiant norim į darželį nuo rugsėjo  verysad.gif kur dėtis jei čia paves?  verysad.gif ar kam taip buvo?man jau nervuotis?  unsure.gif

Mes užsirašėm daugiau nei prieš metus ir tai neaišku ar papuolėm į sąrašus (reikės nueit pažiūrėt kai direktorė grįš), nes jau tada sakė, kad labai daug prašymų į lopšelį nuo šio rugsėjo turi 4u.gif Jei tik kovo mėnesį užsirašėt, tai jaučiu sunkiai papulsit unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Martyna: 12 liepos 2007 - 18:53
kazin zada visur pakeist langus ar tik lopselinuku grupems? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2007 08 01, 11:12)
kazin zada visur pakeist langus ar tik lopselinuku grupems? 4u.gif


Man atrodo, kad visur. Maciau ir kituose Kauno darzeliuose langus jau pakeite. Turbut visi darzeliai gavo papildomai pinigu smile.gif Gerai, bent vaikams ziema bus silciau.

O as saviske nuo pirmadienio pradesiu vesti i darzeli. Kol kas i sujungta grupe, tai nezinau kaip ten seksis. Maniske dar maza, 1m.7 men, o ten maziausias vaikas 3 metu. blink.gif Kiek maciau ten ir puoduko mazo nera, visi vaikai ant paprasto klozeto daro. Mano dukra dar be to sauskelniu fane doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 08 03, 14:47)
Man atrodo, kad visur. Maciau ir kituose Kauno darzeliuose langus jau pakeite. Turbut visi darzeliai gavo papildomai pinigu smile.gif Gerai, bent vaikams ziema bus silciau.

O as saviske nuo pirmadienio pradesiu vesti i darzeli. Kol kas i sujungta grupe, tai nezinau kaip ten seksis. Maniske dar maza, 1m.7 men, o ten maziausias vaikas 3 metu.  blink.gif Kiek maciau ten ir puoduko mazo nera, visi vaikai ant paprasto klozeto daro. Mano dukra dar be to sauskelniu fane doh.gif

o i kuria grupe? negali but kad puoduko nera gal tiesiog paslepti buvo ar padeti kur, nes mes db einam i kita grupe tai puodu daug pristatyta 4u.gif o ir vaiku amzius ivairus tikrai dvimetinuku yra ir mazesniu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JoReGa: 03 rugpjūčio 2007 - 14:58
QUOTE(JoReGa @ 2007 08 03, 15:57)
o i kuria grupe? negali but kad puoduko nera gal tiesiog paslepti buvo ar padeti kur, nes mes db einam i kita grupe tai puodu daug pristatyta 4u.gif o ir vaiku amzius ivairus tikrai dvimetinuku yra ir mazesniu.. mirksiukas.gif


I Bitute. Niu zinok aukletoja pati ieskojo puodo ir nerado ax.gif
Atsakyti
Sveika, o kodėl tavo dukrytė neina į lopšelinukų grupę? Nelabai suprantu ka tokia mažylė veiks su darželinukais 4u.gif
Atsakyti