Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(14482 @ 2005 06 28, 19:13)
Na mums rugsėji bus 1m ir 9 men. Tai mus priėmė. Anksciau kai domėjaus nuo kokio amziaus priima sakė, kad buvo maziausia mergytė 1m ir 3 mėn.
O dėl davimo tai nieko nedavėm.


O kada jus uzsirasete ir kada pradesit lankyti?Ta prasme kiek laukti reikejo?
Koks grafikas AUSRINES?
Atsakyti
Užsirašėm, tai 2004 m rudeni, o lankysim nuo š.m. rugsejo 26 d. Norėčiau nuo lapkričio, bet sakė nuo rugsėjo pradžios reikia vaikiuka atvesti per tris savites, jei neateina,vieta suteikiama kitam. Tai mes susitarėm ateiti rugsėjo 26 d. Sakė norinciu net per daug, lyginant su vietų skaiciumi.
Atsakyti
mes nieko nedavem , prieme be jokiu kysiu, aisku beveik metus eilej dar stovejom tongue.gif
rosenda o jus ar uzsirase esate, nes kiek zinau kas iki nauju metu padave prasymus t.y iki 2005 m tai tai tie paklius i lopseli - darzely smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2005 06 28, 21:45)
mes nieko nedavem , prieme be jokiu kysiu, aisku beveik metus eilej dar stovejom tongue.gif
rosenda o jus ar uzsirase esate, nes kiek zinau kas iki nauju metu padave prasymus t.y iki 2005 m tai tai tie paklius i lopseli - darzely  smile.gif

Nea neuzsirase verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2005 06 29, 09:31)
Nea neuzsirase verysad.gif  verysad.gif

tai zinok labai abejoju ar priims, nes buna , kad uzrasytus vaikucius ir tai neprima, sunkus atvejis g.gif
rosenda kituose lopseliuose bandyk pasiteirauti, gal atsiras kokia vietele , sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2005 06 29, 09:39)
tai zinok labai abejoju ar priims, nes buna , kad uzrasytus vaikucius ir tai neprima, sunkus atvejis  g.gif
rosenda kituose lopseliuose bandyk pasiteirauti, gal atsiras kokia vietele , sekmes jums  4u.gif


Dekui,kas belieka, bandysim verysad.gif
Atsakyti
Šioje temoje daugiausia kalbama apie lopšelio grupes, bet gal kas nors veda vyresnius vaikučius į "Aušrinę"? g.gif Maniškis jau išaugo iš lopšelio amžiaus ir rugsėjo 1 d. žada perkelti į mišraus amžiaus grupę. Kažkaip man tai nelabai patinka schmoll.gif Gal kas žinote ar šiame darželyje tik mišrios grupės ar yra ir bendraamžių? ax.gif
Atsakyti
na ziuriu cia nemazai naujoku lopselinuku. mes i lopseli einam jau nuo birzelio pradzios i saules zuikuciu grupe. Martynui patinka thumbup.gif, nors aukletojos vasara dabar dirba kitos, bet man patinka ir tos, ir tos tikrosios. na, apskritai manau kad su darzeliu ir su aukletojom pasiseke thumbup.gif
Zinau, kad grupeje yra daug naujoku, tai gal sakau yra kokiu supemaminuku g.gif butu smagu susipazint wub.gif

o mes patekom be kysiu, bet eilej stovejom irgi beveik metus laiko blink.gif
Atsakyti
Na mes tai eisim nuo rugsejo 26 d ir dar nezinau i kuria lopselioku grupe pateksim, gal kartu busim thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Mum tai direktore sake ateiti pas ja ir mus nuves, todel ir nezinau kokioj grupej.
Siaip tai mes kartkartemis uzsukam i darzelio kiema arba jei daug vaikiuku buna tai uz tvoros pasivaikstom, tai pastebejau, kad lopselioku grupeje daug nauju vaiku, paziurejau visi tikio dydzužio kaip mano kleckas, gal ir maniskiui bus gerai. Nes pastaruoju metu tai tik atsitraukiu ir saukia - mami (cia taip mane vadina) cool.gif
Atsakyti
o mes esame "Ziogelio" grupeje , labai patenkinta, labai dziaugiasi mano maziukas ir noriai eina i darzeli thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2005 08 17, 22:44)
o mes esame "Ziogelio" grupeje , labai patenkinta, labai dziaugiasi mano maziukas ir noriai eina i darzeli  thumbup.gif

Matau vis tavo "Žiogelį" lauke, matosi, kad jam patinka lopšelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2005 08 20, 19:05)
Matau vis tavo "Žiogelį" lauke, matosi, kad jam patinka lopšelyje  mirksiukas.gif

o i kuria grupe jus einate , gal kartais irgi maciau blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti