Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

Buna maltinukai, kugelis, varskes apkepas, blyneliai ir t.t. Kepto maisto lankydamos darzelio tikrai neisvengsite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 05 18, 09:46)
Taip, as vaikui kepto maisto saziningai neduodu 4u.gif
Beje, maniskei liepos menesi bus 1.5 metuku. Koses valgo, kaip beje ir tyreles duodu. Pati tyreles irgi mielai valgau, man jos labai skanu bigsmile.gif Nesuprantu kuo blogai koses g.gif As pati rytais koses valgau rolleyes.gif



aisku, kad koses ner blogai, maniskis 3.5 metu taip pat dar koses daznai valgo ir megsta, bet juk nevalgus koses per pusrycius, pietus ir vakariene smile.gif tai ir tas maistas ivairesnis. O kartais naturalus kotletas sveikiau nei kokia tyrele ar tirpios vaikiskos koses. na jei siek tiek ismanai maisto technologiaj ir suprantu apie maisto sudedamasias dalis, tai kartais pasiskaicius vaikisku produktu baisu daros.
Aisku, as suprantu, kad sveikiausia yra is savo sodo sveikai uzaugitnos darzoves ir vaisiai, savo uzauginto gyvulio mesa, plius dar viska gaminti garuose, tada tikrai bus sveika. Taciau tikriausiai vienetai taip sveikai vaikus maitina.

O nuo darzelio maisto dar ne vienas tubut nenumire ir svarbu vaikas valgo smile.gif As labiausiai dziaugiuosi tuo, kad maista darzelyje vis dar gamina vietoje, o ne veza is kazkur pagamintus kaip cia buvo labai placiai diskutuojama.
Atsakyti
mes si darzeli lankome jau antrus ir esame labai patenkintos. ir maistas patinka mano mergaitei ir aukletojos. visada su mielu noru i darzeli skuba biggrin.gif
o kas liecia maista jis tikrai geras esu ir pati jo ragavus (kai vaiksciojau su vaiku i darzeli pirmas jo lankymo savaites). neprastesnis nei namie valgome.
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2007 05 28, 16:16)
mes si darzeli lankome jau antrus ir esame labai patenkintos. ir maistas patinka mano mergaitei ir aukletojos. visada su mielu noru i darzeli skuba biggrin.gif
o kas liecia maista jis tikrai geras esu ir pati jo ragavus (kai vaiksciojau su vaiku i darzeli pirmas jo lankymo savaites). neprastesnis nei namie valgome.

o kartais ne "kulverstuko" grupe lankote blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2007 05 28, 17:45)
o kartais ne "kulverstuko" grupe  lankote  blush2.gif

taip bigsmile.gif

Atsakyti
tai tada tavo mergyte Emilija pazystu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2007 05 28, 18:41)
tai tada tavo mergyte Emilija  pazystu  blush2.gif

jei ne paslaptis kurio berniuko tu mama?
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2007 05 28, 18:56)
jei ne paslaptis kurio berniuko tu mama?

jei as tikrai apie ta mergyte kalbu, tai siandiena turbut ja atvede mociute i darzeli blush2.gif
O as Arminuko mamyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2007 05 29, 08:50)
jei as tikrai apie ta mergyte kalbu, tai siandiena turbut ja atvede mociute i darzeli  blush2.gif
O as Arminuko mamyte  4u.gif

taip tikrai ta pati mergyte biggrin.gif
malonu susipazinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2007 05 29, 10:13)
taip tikrai ta pati mergyte biggrin.gif
malonu susipazinti lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa @ 2007 05 28, 18:41)
tai tada tavo mergyte Emilija  pazystu  blush2.gif



QUOTE(Neringa @ 2007 05 29, 08:50)
jei as tikrai apie ta mergyte kalbu, tai siandiena turbut ja atvede mociute i darzeli  blush2.gif
O as Arminuko mamyte  4u.gif



Malonu susipazint, nes maniskis irgi 'kulverstukas' tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2007 05 29, 14:36)
Malonu susipazint, nes maniskis irgi 'kulverstukas' tongue.gif

oi kaip smagu cia sutikti kulverstuku mamytes 4u.gif
o kaip jusu vaikucio vardas ax.gif
Atsakyti