Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

Sveikos mamos smile.gif norėjau paklaust ar į šį darželį didelės eilės? Parašiau prašymą leisti dukrytę nuo 2008m. rugsėjo. Kyšio nedaviau ar priims nes dabar visi pripratę viską daryti už pinigėlius verysad.gif
Atsakyti
smile.gif manyciau, kad informacija apie eiles dydi nera slapta. ja galima gauti net telefonu
Atsakyti
Su praejusia mamyciu diena thumbup.gif
idomu pasidare, ar kitose grupese mamyciu diena buvo kaip nors pazymima, na svente kokia ar panasiai g.gif Musu grupeje jokios sventes nebuvo, tik vaikuciai padare mamytems po gelyte ir penktadieni padovanojo. Idomu ar cia visam darzelyje taip, ar nuo grupes priklauso? Na as isvis pasigendu kokiu tai bendru svenciu su teveliais, nu man asmeniskai noretusi, kad vaikai jau ka nors parodytu ka moka. kazkada va ejau pro "Saules zuikuciu" lopselio grupe vakare, girdziu vaikai su teveliaiss dainuoja ir soka "anciuku soki", tai man taip faina pasirode wub.gif .
Nors tikriausiai jei tevai iniciatyva labiau rodytu, tai ir kokia svente butu galima suorganizuot?

tai va, idomu ar kitose grupese kokiu svenciu su teveliais buna? g.gif Ar vaikai turi proga parodyt teveliams ka jau moka tongue.gif
Atsakyti
Darzelis nuostabus.Vaikas bande net 2 katus su pertraukomis eiti i "gintareli", bet ten siaubas!baisu!nezinau ka ten dare, bet vaikas klyke reke 2 savaites. ausrineje nuostabu,nepakartojama, keliames kuo anksciau, nes berniukas nori i darzeli eiti, kai ateinu pasiimti neina namo, vaikai nuostabus, aukletojos-pasaka!direktore-nepakartojama!negaliu atsidziaugti!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2007 05 08, 15:56)
Su praejusia mamyciu diena  thumbup.gif
idomu pasidare, ar kitose grupese mamyciu diena buvo kaip nors pazymima, na svente kokia ar panasiai  g.gif  Musu grupeje jokios sventes nebuvo, tik vaikuciai padare mamytems po gelyte ir penktadieni padovanojo. Idomu ar cia visam darzelyje taip, ar nuo grupes priklauso? Na as isvis pasigendu kokiu tai bendru svenciu su teveliais, nu man asmeniskai noretusi, kad vaikai jau ka nors parodytu ka moka. kazkada va ejau pro "Saules zuikuciu" lopselio grupe vakare, girdziu vaikai su teveliaiss dainuoja ir soka "anciuku soki", tai man taip faina pasirode wub.gif .
Nors tikriausiai jei tevai iniciatyva labiau rodytu, tai ir kokia svente butu galima suorganizuot?

tai va, idomu ar kitose grupese kokiu svenciu su teveliais buna?  g.gif Ar vaikai turi proga parodyt teveliams ka jau moka  tongue.gif



Na, mes jau ilgokai neiname i darzeli tai nezinau ar buvo svenciama mamyciu diena smile.gif. Buvo svenciamos Kaledos ir Velykos. Per Velyku vakarone itariu i girdejai Zydriausia ta anciuku soki mirksiukas.gif O jusu grupe negi nesvente Velyku?

Atsakyti
Nuo treciadienio pradesim pratintis po kelias valandeles prie darzelio. Papuolem i "Saules zuikuciu" grupe. Gal kas lankot? kokie atsiliepimai? mums labai aktualu smile.gif
Atsakyti
mes jau po darzelio smile.gif mazei labai patiko, nenorejo iseiti smile.gif ryt eisim vel.
Atsakyti
Axe, smagu kad dukrytei patinka darzelis. bigsmile.gif

Mes saviske nuo liepos men i lopseli leisime, tik dar nezinau i kuria grupe g.gif
Beje koks lopselyje buna maistas, ar duoda kepto maisto ar ne? Nes cia mane bando gasdinti kad lopselyje vaikus kotletais maitina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 05 17, 08:51)
Axe, smagu kad dukrytei patinka darzelis. bigsmile.gif

Mes saviske nuo liepos men i lopseli leisime, tik dar nezinau i kuria grupe g.gif
Beje koks lopselyje buna maistas, ar duoda kepto maisto ar ne? Nes cia mane bando gasdinti kad lopselyje vaikus kotletais maitina blink.gif



Na nezinau kaip tu isivaizduoji lopselio maista g.gif Nu tikrai gaus ir keptu blynu ir kotletu, bet man tai cia viskas normalu. nezinau kiek tavo vaikui metu, bet manau, kad jau ne vien kokiom kosem ir tyrem maitinasi. Kotletas beje manau geriau negu kokia ten neaiskios kilmes desrele g.gif.

Vistiek nesuprantu kuo blogai vaikui kotletai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2007 05 17, 11:40)
Na nezinau kaip tu isivaizduoji lopselio maista g.gif  Nu tikrai gaus ir keptu blynu ir kotletu, bet man tai cia viskas normalu. nezinau kiek tavo vaikui metu, bet manau, kad jau ne vien kokiom kosem ir tyrem maitinasi. Kotletas beje manau geriau negu kokia ten  neaiskios kilmes desrele  g.gif.

Vistiek nesuprantu kuo blogai vaikui kotletai g.gif


o tai kodel maitinimo rekomendacijos parasyta, kad vaikui iki 2 metu kepto maisto neduoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 05 17, 10:49)
o tai kodel maitinimo rekomendacijos parasyta, kad vaikui iki 2 metu kepto maisto neduoti g.gif


Pagal kieno rekomendacijas?Jei pagal mitybos speci9alistu, tai jie labai daug ko ir kam rekomenduoja ir ne tik vaikam. bet turbut ne viena slabai jau saziningai tu rekomendaciju nesilaikom smile.gif

beje, o tu saziningai neduodi nieko kepto.

As manau, kad tevai vesdami vaika i darzeli supranta, kad vaikas valgys ne kazkoki ten ypatinga, bet tradicini 'valdiska ' maista.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2007 05 17, 15:47)
Pagal kieno rekomendacijas?Jei pagal mitybos speci9alistu, tai jie labai daug ko ir kam rekomenduoja ir ne tik vaikam. bet turbut ne viena slabai jau saziningai tu rekomendaciju nesilaikom smile.gif

beje, o tu saziningai neduodi nieko kepto.

As manau, kad tevai vesdami vaika i darzeli supranta, kad vaikas valgys ne kazkoki ten ypatinga, bet tradicini 'valdiska ' maista.


Taip, as vaikui kepto maisto saziningai neduodu 4u.gif
Beje, maniskei liepos menesi bus 1.5 metuku. Koses valgo, kaip beje ir tyreles duodu. Pati tyreles irgi mielai valgau, man jos labai skanu bigsmile.gif Nesuprantu kuo blogai koses g.gif As pati rytais koses valgau rolleyes.gif
Atsakyti