Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

Kiek kartų per dieną miega vaikiukai lopšelyje? 1 ar 2? Planuoju nuo vasaros leisti savo mažiukę į šį lopšelį, tai galvoju kaip čia bus nes kol kas ji miega du kartus per dieną. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2006 11 15, 08:48)
Kiek kartų per dieną miega vaikiukai lopšelyje? 1 ar 2? Planuoju nuo vasaros leisti savo mažiukę į šį lopšelį, tai galvoju kaip čia bus nes kol kas ji miega du kartus per dieną. g.gif

miega viena karta mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytės, kažkaip nelabai užsukat čia. Su šventėm praėjusiom ir artėjančiom drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Kaip sekasi saulės zuikučiams ar lankot lopšelį.

Mes tai nelankom šiuo metu, labai nenori prasidėjo ligos, nervinis tikas pradėjo mirksėti vaikas schmoll.gif schmoll.gif verysad.gif
Nežinau ką reikės daryti čia po tų švenčių, net nenori girdėti apie darželį unsure.gif
Labai gaila, nes atrodo ten tikrai viskas lyg ir gerai nieko neatsitiko blogo. verysad.gif Bet baisu traumuoti vaiką
Kaip jūsų vaikučiai mamytės ar su noru eina?
Atsakyti
Tai su naujaisiais 2007-aisias visas smile.gif
Tai kaip nutarete paliute? Bandysite dar eiti i lopseli ar jau tik aukles ieskosite?
Musiskiam sventine pertrauka sujauke irgi visas mintis. Siandien vel verke, vel nenorejo eiti, nors siaip jokiu problemu del pasilikimo jau nebuvo. Atprato. Nors is vakaro tai labai su dideliu noru ruosesi smile.gif Man tik juokinga, kad jis isikandes, kad jo geriausi draugai darzelyje yra Kotryna ir Andriukas. Nors Kotryna nezinau ar jau lanko, retai budavo, o su Andriuku irgi nezinau ar taip jau draugauja, nes pasakojimuose jis paprastai nefiguruoja. Bet paklausus kas geriausias draugas - tik Andriukas ir Kotryna wink.gif
Na, sekmes jums...

QUOTE(paliute @ 2006 12 27, 13:36)
sveikos mamytės, kažkaip nelabai užsukat čia. Su šventėm praėjusiom ir artėjančiom  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Kaip sekasi saulės zuikučiams ar lankot lopšelį.

Mes tai nelankom šiuo metu, labai nenori prasidėjo ligos, nervinis tikas pradėjo mirksėti vaikas schmoll.gif  schmoll.gif  verysad.gif
Nežinau ką reikės daryti čia po tų švenčių, net nenori girdėti apie darželį  unsure.gif
Labai gaila, nes atrodo ten tikrai viskas lyg ir gerai nieko neatsitiko blogo. verysad.gif Bet baisu traumuoti vaiką
Kaip jūsų vaikučiai mamytės ar su noru eina?

Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif Norejau jusu paklausti kur geriau leisti savo leliu, mes dabar dar labai mazi, bet uz poro metu galvojam eiti i si darzeli, tik sake galim pasirinkt i kuria grupe eiti. Tik dabar iskilo klausimas, ar geriau i bendraamzius leisti, ar i misria grupe ir gal galit parekomenduot i kuria grupe geriau eiti, kur aukletojos geresnes. Ir dar... jei mes eisim i darzeli kai busim 2,5 metu, tai eisim pirma i lopseli, o po puses metu i darzeli ar kaip?????????? g.gif gal ir 3 metu pavyks nuvesti, tai turbut iskart i darzeli???
Atsakyti
Mums buvo analogiška situacija, kaip ir estrelai, kai pradėjom eit į darželį.
Pagal amžių (2,5 metų), papuolėm į lopšelį, tačiau ten pabuvom porą dienų ir ėjau tartis pas direktore, kad perkeltų pas didesnius. Nes lopšely būtų buvęs vienas iš didžiausių, o į darželį būtų perkėlę tik kitais metais 3,5 metų. Nors jei pradėt eit į darželį nuo 3 metų, tai iškart į darželį. Lopšelyje didžioji dauguma vaikiukų dar buvo su pampersais ir čiulptukais, o maniškis jau ir kalbėjo žmoniškai, tai pabijojau, kad vietoj laukiamo progreso, nebūtų tik dar blogiau, kad negrįžtų prie jau iššaugtų įpročių smile.gif
Bendraamžių grupėse vietos neatsirado, tai pasiūlė mišrią grupę pabandyt. Daug baimės buvo kaip ten mums seksis, bet šiandien neatsidžiaugiu savo profesorium, pažanga akivaizdi, nors bijojau, kad neskriaustų dičkiai, vis tik pats mažiausias buvo. Šiandien kol kas dar mažiausias, bet neatrodo, kad žiopliausias. Į darželį eina su džiaugsmu, ir tfu tfu tfu, jokių prioblemų, kad neisiu ar panašiai.
Auklėtojos mūsų grupėj nuostabios, ir AČIŪ Joms, kad mūsų mažius taip lengvai adaptavosi.
Nu va, ir prisigyriau bigsmile.gif Bet tai tiek iš mano patirties.
Atsakyti
Sveikos mamos (nezinau ar cia teveliu yra, jeigu ka...)! Ar yra lankanciu Ziedeliu grupe? Musu vaikui i darzeli patinka eit, tik, aisku, buvo problemyciu, kai reikejo is Saules zuikuciu pereit i darzelinokus, Ziedelius. Anoj grupej buvo SUPER!!!! Bet ir cia auklytes uzsiima, spektaklius stato, tevelius pasikviecia. Tik tarp teveliu siltesnio bendravimo pasigendame. Bet cia jau musu, suaugusiuju problemos - gal nemokejimas bendrauti? Bet svarbiausia, kad vaikui patinka! Zodziu, linkime nesirgti, tikra ziema atejo! Sekmes jums visoms!!!
Atsakyti
Ar žinot kas, ar dar priima vaikučius į darželį. Planuoju užsirašyt nuo rugsėjo pirmos, mano kleckui jau bus 3 metukai. Ką pasiūlytumėt? Kokią grupę? Kokia auklėtoja?
Atsakyti
QUOTE(estrela @ 2007 01 12, 20:28)
Tik dabar iskilo klausimas, ar geriau i bendraamzius leisti, ar i misria grupe ir gal galit parekomenduot i kuria grupe geriau eiti, kur aukletojos geresnes.


Čia jau reikia savo nuomonę susidaryti. Pliusų ir minusų yra ir mišrioje, ir bendraamžių grupėje. Labai daug priklauso nuo pačio vaiko. Pasiskaityk daugiau būtent apie mišrias ir bendraamžių grupes, informacijos internete yra.
Aš asmeniškai esu labiau UŽ bendraamžių grupes, mano dukrytė ir lanko bendraamžių grupę šiame darželyje. Kol kas tokiu sprendimu patenkinta, nors buvo gana sunku apsispręsti wub.gif

Kiek žinau šiame darželyje yra tik viena bendraamžių grupė, o visos kitos mišrios. Bent kol kas, o viskas kasmet keičiasi...

Nors gal ir klystu unsure.gif ax.gif Geriau pasiklausk direktorės, bus tikrai tikslesnės žinios. 4u.gif
Atsakyti
[FONT=Times]
QUOTE(nilkutukas @ 2007 01 26, 21:06)
Sveikos mamos (nezinau ar cia teveliu yra, jeigu ka...)! Ar yra lankanciu Ziedeliu grupe? Musu vaikui i darzeli patinka eit, tik, aisku, buvo problemyciu, kai reikejo is Saules zuikuciu pereit i darzelinokus, Ziedelius. Anoj grupej buvo SUPER!!!!  Bet ir cia auklytes uzsiima, spektaklius stato, tevelius pasikviecia. Tik tarp teveliu siltesnio bendravimo pasigendame.  Bet cia jau musu, suaugusiuju problemos - gal nemokejimas bendrauti? Bet svarbiausia, kad vaikui patinka! Zodziu, linkime nesirgti, tikra ziema atejo! Sekmes jums visoms!!!

biggrin.gif Sveikutes, mielos mamytes! Malonu prisijungti prie Šilainiškių.......Mano atžalėlė irgi lankė Žiedelius. Buvo šaunu... Ypač patiko auklytė Teresė ( ją vadinome Motina Terese). Mišrioje grupėje vaikinukas gerai jautėsi. Dabar einame į priešmokyklinę grupę... Tai problemėlių visas kalnas verysad.gif Vis ašaroja ir ašaroja... Auklėtojos irgi nelabai padeda geriau jaustis.... Bet viliuosi, kad kaip nors dar 3 mėnesiukus ištversim...
Atsakyti
QUOTE(Ingushko @ 2007 02 01, 17:09)
Ar žinot kas, ar dar priima vaikučius į darželį. Planuoju užsirašyt nuo rugsėjo pirmos, mano kleckui jau bus 3 metukai. Ką pasiūlytumėt? Kokią grupę? Kokia auklėtoja?

Tiksliai nezinau, bet jei buvot is anksto uzsirase tai turetu priimti. Mes uzsirasem praeitu metu geguze, tai sake i sarasus pateksim kad snuo sio rugsejo priimtu. kaip supratau pas juos ten vaiku stygiaus nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2007 02 28, 11:44)
Kiek žinau šiame darželyje yra tik viena bendraamžių grupė, o visos kitos mišrios.  Bent kol kas, o viskas kasmet keičiasi...

Na, kad ne viena bendraamžių grupė tai tikrai, nes mano dičkis irgi lanko bendraamžių grupę ax.gif Tik per susirinkimą direktorė minėjo, kad labiau pasiteisino mišrios grupės, tai sieks, kad ateityje būtų tik mišrios grupės. O man labiau patinka bendraamžių grupės, norėčiau, kad ir mažė ateityje lankytų bendraamžių grupę unsure.gif
Atsakyti