Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(ruta @ 2006 10 09, 16:38)
O ar lanko Jusu vaikuciai keramikos bureli? kokie atsiliepimai?
maniskis pareiske nora... lipdyti!!! ... sakau, gal pabandysim...
4u.gif


Aš norėjau savo dukrytę vesti į šokių būrelį. Apie keramikos būrelį irgi galvojau. Bet manoji dar tikrai per maža... ax.gif
Vien pamačius kaip jinai elgiasi lotuliukas.gif per rytinę mankštelę persigalvojau...
O kokio amžiaus tavo vaikas?
Jei didesnis, tai gal ir verta vesti. Dar, aišku, nuo jo pačio priklauso: kitas mažesnis, bet krupščiau ir atidžiau, labiau susidomėjęs daro tokius dalykus nei kitas vyresnis... 4u.gif
Papildyta:
Auklėtoja sakė, kad iš mūsų grupės keramiką lanko tik vienas berniukas, bet jis tipo toks labai kruopštus, susikaupęs ir vienas iš didesnių...
Atsakyti
Maniskiui 4 m. jau... smile.gif ir siaip toks vaikas is ramesniu...
isivaizduoju ji, ten besikrapstanti... smile.gif
manau - pabandysim... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta @ 2006 10 09, 16:59)
Maniskiui 4 m. jau... smile.gif ir siaip toks vaikas is ramesniu...
isivaizduoju ji, ten besikrapstanti... smile.gif
manau - pabandysim... wink.gif


Tai aišku, pabandykite 4u.gif
Jei jau 4 metai plius toks ramesnis, tai manau, kad ir patiks thumbup.gif biggrin.gif
Aš savąją nuo kitų metų irgi būtinai leisiu į kokį nors būrelį būtinai . Pažiūrėsim, kas labiau prie širdies bus: ar šokiai, ar keramika... smile.gif Gal dar kokių kitų būrelių atsiras...
Atsakyti
merginos, o kaip svenciat gimtadienius lopseli? ka nesat? tortuka, atsigerti ka dar?
Atsakyti
QUOTE(Indriuske @ 2006 10 09, 17:06)
merginos, o kaip svenciat gimtadienius lopseli? ka nesat? tortuka, atsigerti ka dar?


Va va pasireiškit, kieno gimtadieniai jau buvo 4u.gif
Mano mergaitei jau irgi artėja tortadienis, tai žinosiu, ką pirkti... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 10 09, 15:22)
Va va pasireiškit, kieno gimtadieniai jau buvo  4u.gif
Mano mergaitei jau irgi artėja  tortadienis, tai žinosiu, ką pirkti...  tongue.gif

kiek metuku sueis? mums tai 2 bus smile.gif tad nezinom kaip svenciami gimtadieniai g.gif
Atsakyti
asnorejau paklasuti o ar geras sitas darzelis? mnoriu savo zuiki uzrasyti
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 10 09, 15:30)
Ritulka , kaip laikotės, nesergat?
Žiūriu, pas mus grupėje vaikučių apmažėjo, auklėtoja sakė, kad daug serga...  unsure.gif
Kaip "Pumpurėliai" laikosi?  wub.gif

Mes laikomės gerai, buvom apsirgę bet porą dienelių, o paskui vėl į darželį, šiaip tai lyg viskas ir nusistovėjo, susigulėjo ir prasidėjo kaip ir rutina. Džiaugiuosi tik dėl to, kad auklėtojos pabrėžė, kad visokiu oru išskyrus per lietų(ar baisingą vėją) vaikai bus vedami į lauką, tai prašė rengti pagal oro sąlygas, taigi vaikučiai neužsisėdės tarp keturių sienų ir pasigrūdins kvėpuodami rudenio oru. Matau diskutuojama apie keramikos būrelį, galvoju ir aš ten savają leisti, bet kažkaip dar mastau ar apsimoka, kažkaip jokios reklamos apie jų veiklą, kokia metodika, kokios priemonės, gal jie ten tik iš plastelino lipdo, ką Auksė ir namuose puikiausiai daro. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2006 10 09, 22:25)
asnorejau paklasuti o ar geras sitas darzelis? mnoriu savo zuiki uzrasyti

gerbera geras tas darzelis, as ten dirbau ir galiu pasakyti kad rami vesiu savo vaika i Ausrine wink.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 10 09, 16:22)
Va va pasireiškit, kieno gimtadieniai jau buvo  4u.gif
Mano mergaitei jau irgi artėja  tortadienis, tai žinosiu, ką pirkti...  tongue.gif

Kai mums buvo 2 metukai, tai nešem tortą,saldainių ir atsigert, aišku reikia žvakučiu nepamiršti. O kai buvo 3 metai tai nunešiau šakotuka į kurį pripyliau saldainių.Vasarą toks ir šventimas, kai po kelias grupes vaikų sujungta, tai daugiau nei puses net nepažįsti, ir auklėtoja siūlė palaukti rugsėjo ir su savais vaikais atšvęsti, bet nenorėjau aš nukėlinėti.
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 10 11, 21:19)
Kai mums buvo 2 metukai, tai nešem tortą,saldainių ir atsigert, aišku reikia žvakučiu nepamiršti. O kai buvo 3 metai tai nunešiau šakotuka į kurį pripyliau saldainių.Vasarą toks ir šventimas, kai po kelias grupes vaikų sujungta, tai daugiau nei puses net nepažįsti, ir auklėtoja siūlė palaukti rugsėjo ir su savais vaikais atšvęsti, bet nenorėjau aš nukėlinėti.


Ačiū už patarimus 4u.gif
Ar buvo jau susirinkimas "Pumpurėliuose".
Pas mus jau buvo ir aš likau visai juo patenkinta thumbup.gif Priėmėm kelis sprendimus, taip pat apsitarėme dėl priemonių, naujų pirkinių... smile.gif
Atsakyti
Sauluza, maniskis neseniai svente gimtadieni. tai nunesiau torta, zvakuts ir sulciu dideli paka. Nunesiau fotika, aukletoja nufotkino, tai yra ir nuotrauku thumbup.gif Jubilijatui uzdeta karuna su skaiciumi 3, pasodintas ant tokio pinto kreslo, balionu pripusta, aukletojos pakilnojo, vaikai paskui matyt po viena sveikino (beje yra nuotrauka kur fausta martyna sveikina ir Eimantas ranka spaudzia tongue.gif ), paskui visis sedi aplink stala ir visiems i puodelius ipilta sulciu ir torto po gabaliuka. martynas prisimena svente savo darzelyje ir manau uztenka, nebutina ten kazko prinesti. past faktas kad tau demesy, zvakuciu putimas, visu sveikinimai ri torto valgymas tokiemks zuikiams yra jau didele svente. 4u.gif
Atsakyti