Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(Žydriausia @ 2006 10 02, 11:49)
Idomi ta ju draugyste nuo 2 metu g.gif


Nu super 4u.gif
Labai smagu, kad taip draugauja abu bigsmile.gif thumbup.gif
Maniškė tai tokios super draugystės lyg ir neturi... Čia, matyt, dar ir nuo vaikučių priklauso. Aišku, prisidėjo dar ir tas, kad abu senokai kartu lanko vieną grupę.
Atsakyti
Kaip sekasi Paliute jums? 4u.gif Gal jau Poviliukas priprato ir noriai eina? Maniskis serga verysad.gif
Atsakyti
sveikos, norėjau paklausti, kada jūsų auklėtojos vėdina grupę? nes mano mažės grupė vėdinama ryte, tai ateinam, pastoviai ciongai traukia blink.gif ir šiaip aš turbūt pirma, labai nusivylusi šiuo darželiu. gal tiksliau ne darželiu, bet grupės auklėtojomis verysad.gif vaiką per tuos ciongus pertraukė, ausų uždegimas, po ligos grįžom, auklėtoja pamiršo uždėti kepurę blink.gif kitą dieną pamiršo uždėti megztuką blink.gif nu sakiau, jei ir vėl susirgs, tai eisiu pas direktorę g.gif
Atsakyti
Kurioj čia grupėj?
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2006 10 05, 16:32)
Kurioj čia grupėj?


žiedelių verysad.gif ten yra dvi pastovios auklėtojos, tai jos neblogos, bet ateina dvi pavaduojančios, tai šitos nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(holiday @ 2006 10 05, 16:42)
žiedelių  verysad.gif ten yra dvi pastovios auklėtojos, tai jos neblogos, bet ateina dvi pavaduojančios, tai šitos nelabai  schmoll.gif

Ėjom ir mes laikinai į Žiedelius vasaros vieną mėnesį, kol sąrašus sudarė.Tai ši grupė ir mums nesėkminga buvo, pora gerų atsineštų žaisliukų dingo, paskui vienu momentu bovo prapuolę tapkutės, tai rado kažkur žaidimų palapinėje. Na aš pirmiausiai tai dukrytę kaltinau, kad savo daiktų nesaugo, bet to niekada nebūdavo Zuikučių grupėje, todėl manau kad tai ir auklėtojų kaltė. Na bet dabar jau mes kitoj grupėj tai ir problemų nebeliko, ten viskas šaunu, tik kad auklėtojos nepasitinka vaikų kaip Zuikučiuose, tai kartais maniškę išmuša iš vėžių, nes aš jai vis sakau, kad jos laukia, o ji įbėga į grupę ir niekas nelaukia, tokiu momentu užsimano eiti namo, bet taip būna retai.
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 10 06, 09:50)
Ėjom ir mes laikinai į Žiedelius vasaros vieną mėnesį, kol sąrašus sudarė.Tai ši grupė ir mums nesėkminga buvo, pora gerų atsineštų žaisliukų dingo, paskui vienu momentu bovo prapuolę tapkutės, tai rado kažkur žaidimų palapinėje. Na aš pirmiausiai tai dukrytę kaltinau, kad savo daiktų nesaugo, bet to niekada nebūdavo Zuikučių grupėje, todėl manau kad tai ir auklėtojų kaltė. Na bet dabar jau mes kitoj grupėj tai ir problemų nebeliko, ten viskas šaunu, tik kad auklėtojos nepasitinka vaikų kaip Zuikučiuose, tai kartais maniškę išmuša iš vėžių, nes aš jai vis sakau, kad jos laukia, o ji įbėga į grupę ir niekas nelaukia, tokiu momentu užsimano eiti namo, bet taip būna retai.


nors eik ir maldauk direktorės, kad perkeltų į kitą grupę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsianosė @ 2006 10 05, 14:53)
Kaip sekasi Paliute jums? 4u.gif  Gal jau Poviliukas priprato ir noriai eina? Maniskis serga verysad.gif


Mums sekasi neblogai thumbup.gif , jau buvau palikus ir pamiegoti tai sakė visai gerai neverkė, galvoju kad jau pradeda priprasti, tik iš ryto tai dar sako kad nenori į darželį, bet kai nueinam tai lyg ir nieko 4u.gif Šiandien nebuvom, nes truputį sloguoja tai nutarėm neiti, per savaitgalį gal praeis g.gif
Pirmadienį jau pradėsiu eiti į darbelį tai pradėsiu palikinėti visai dienai, tikiuosi viskas bus thumbup.gif
o kas jums atsitiko, gal persišaldėt kur? Sveikit greičiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paliute @ 2006 10 06, 13:02)
Mums sekasi neblogai  thumbup.gif , jau buvau palikus ir pamiegoti tai sakė visai gerai neverkė, galvoju kad jau pradeda priprasti, tik iš ryto tai dar sako kad nenori į darželį, bet kai nueinam tai lyg ir nieko  4u.gif  Šiandien nebuvom, nes truputį sloguoja tai nutarėm neiti, per savaitgalį gal praeis  g.gif
Pirmadienį jau pradėsiu eiti į darbelį tai pradėsiu palikinėti visai dienai, tikiuosi viskas bus  thumbup.gif
o kas jums atsitiko, gal persišaldėt kur?  Sveikit greičiau  mirksiukas.gif


O, tai tikrai saunuolis vaikas:) Maniskiui buvo ausytes uzdegimas, auksta temperatura labai. Dabar jau gerai, tik kazkokia neaiski slogyte likusi. Nebega, bet uzgulusi nosyte. Ir tai mane labai neramina. Kita savaite dar neis. Na, leisiu kai jau tikrai pasveiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(holiday @ 2006 10 06, 10:04)
nors eik ir maldauk direktorės, kad perkeltų į kitą grupę  verysad.gif

Nemanau, kad reikia kreiptis pas direktorę dėl perkėlimo, manau reikia spresti pačią problemą, pasakykit kas jus neramina ir paprašykit kad jūsų problemas bandytų spresti, juk jei ir jūsų vaikui tai ir kitiems negerai, grupės juk nepanaikinsi, reikia tik paprašyti darbo kokybės. Bent aš taip manau ax.gif
Atsakyti
Ritulka , kaip laikotės, nesergat?
Žiūriu, pas mus grupėje vaikučių apmažėjo, auklėtoja sakė, kad daug serga... unsure.gif
Kaip "Pumpurėliai" laikosi? wub.gif
Atsakyti
O ar lanko Jusu vaikuciai keramikos bureli? kokie atsiliepimai?
maniskis pareiske nora... lipdyti!!! ... sakau, gal pabandysim...
4u.gif
Atsakyti