Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

Sauluza, sveikinu tavo dukryte Fausta su vardadieniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 09 20, 17:24)
Sauluza, sveikinu tavo dukryte Fausta su vardadieniu  wub.gif


Ačiū biggrin.gif Nu malonu be galo 4u.gif thumbup.gif Tikrai nesitikėjau - dėkui 4u.gif
Aš pati vardadienius nelabai seku... ax.gif Aišku, savų (bet tik pačių artimiausių) vardadienius žinau. Gal todėl ypač stebina kitų va tokie mieli pastebėjimai mirksiukas.gif
Nors vieną kartą ir aš SM pasijaučiau tikrai sava... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 09 20, 15:57)
Ačiū  biggrin.gif Nu malonu be galo  4u.gif  thumbup.gif Tikrai nesitikėjau - dėkui  4u.gif
Aš pati vardadienius nelabai seku...  ax.gif Aišku, savų (bet tik pačių artimiausių) vardadienius žinau. Gal todėl ypač stebina kitų va tokie mieli pastebėjimai  mirksiukas.gif
Nors vieną kartą ir aš SM pasijaučiau tikrai sava...  4u.gif


Prasom prasom tongue.gif Tiesiog uzkliuvo vardas ziurint i vardadienius, o mes Fausta daznain minim, nes zaisdami su raidelem F raidei neturim jokio kito zodzio, nes tai yra Faustos raide wub.gif

kaip taviskei sekas? mano jau su dziaugsmu bega i grupe, nors vistiek labiausiai zaidzia ir draugauja su Eimantu. Jis sako, kadEimantas jo draugas, o kiti ne g.gif Man tik gaila kartais, kad dabar dar tokiu graziu dienu buna, o kai buna aukletoja Sigute, tai jie vakare i lauka nelabai iseina, nes jis sako, kad per daug jai vienai tiek vaiku g.gif Iseina jau nebent po 17 val kai apmazeja vaikuciu. o aukletoja Danguole tai jei oras grazus visad randi lauke su vaikais. Nu galvoju, kad tuoj ateis tikras ruduo, kada jau nei noredamas i lauka neiseisi, tai taip norisi, kad dar lauke pabutu g.gif Nu bet as suprantu ja, 20 lakstanciu i visas puses trimeciu-tai ner taip lengva blink.gif


Ritulka, vakar Aukse pasieme tetis, tai Auske sutikusi pakeliui sako "cai Martyno mamyte" smile.gif Vis dar pazysta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 09 21, 12:26)
kaip taviskei sekas? mano jau su dziaugsmu bega i grupe, nors vistiek labiausiai zaidzia ir draugauja su Eimantu. Jis sako, kadEimantas jo draugas, o kiti ne  g.gif Man tik gaila kartais, kad dabar dar tokiu graziu dienu buna, o kai buna aukletoja Sigute, tai jie vakare i lauka nelabai iseina, nes jis sako, kad per daug jai vienai tiek vaiku  g.gif  Iseina jau nebent po 17 val kai apmazeja vaikuciu. o aukletoja Danguole tai jei oras grazus visad randi lauke su vaikais. Nu galvoju, kad tuoj ateis tikras ruduo, kada jau nei noredamas i lauka neiseisi, tai taip norisi, kad dar lauke pabutu  g.gif  Nu bet as suprantu ja, 20 lakstanciu i visas puses trimeciu-tai ner taip lengva  blink.gif


Smagu, kad Martynui viskas gerai. Dabar jau lyg ir rūbinėje jo rytais nebebūna... tongue.gif
Na, dėl lauko tai ir man užkliuvo... ax.gif Aš taip pat pastebėjau, kad ta jauna auklėtoja Sigutė neveda į lauką (tiksliau Fausta tai nė karto su ja nebuvo lauke)... g.gif Vieną kartą atėjau 17.30val, tai tik tada ruošėsi eiti į lauką...
Galėtų kažkaip labiau išnaudoti šitas likusias gražias dienas... ax.gif g.gif Grįžus po darbų tikrai ne kiekvieną dieną gali su vaiku pabūti lauke, jau greičiau temti pradėjo...
Nors Faustai, tai abi auklėtojos patinka... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutė Žydriausia ir Sauluza, mačiau vieną dieną aš jūsų auklėtoją tik nežinau kurią, šviesiais garbanotais plaukais, apvalaus veiduko, tai jie žaidė lauke, Eimantas irgi rodė į mane ir sakė, kad Auksės mamytė eina ax.gif
Dėl šokių tai auklėtojos klasiau, kas ten per šokiai, tai sakė Trepsiukų grupė - darželio muzikė juos susirenka ir jie tai ryte tai po pietų eina pašokti.
O Auksė pasakoja, kad vieną dieną ten jie trepsėjo, kitą kamuoliukus rideno, o šiandien net rodė namie, kaip su rankom darė kaip balerinos. Žodžiu aš manau kad ten panašiausia į mūsų laiku vadintus ritminius šokius bigsmile.gif
Atsakyti
Ritulka, tai abi aukletojos sviesios ilgais plaukais tongue.gif Viena gal dazniau buna palaidais, kita susirisus ir viena (Danguole) gal labiau banguotais g.gif tai turbut matei butent su aukletoja danguole, nes su ja vaikai i lauka iseina tikrai thumbup.gif

Nu maniskis tai siaip sako, kad eina i sale ir ten groja, kaip suprantu sportuoja. o vakar visa vakara dainavo kazkokia fraze "Stok i rata". Nu cia kiba kazkoki toki zaidima zaidzia g.gif bendziau isklaust, tai nieko nepaaiskino tongue.gif

sauluza, nu jo, maniskis jau iskart nubega i grupe ir jau nebesako,. kad lauks eimanto tongue.gif O tai ka, anksciau rasdavai sedinti rubinej ? g.gif Nu pirma savaite kai as palikdavau, tai jis taip ir sakydavo, kad cia (ty rubinej) palauks Eimanto ir atsisedavo ant suoliuko. dabar jau zodyne ir daznai dar viena vardas-Lukas.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 09 22, 08:26)
Ritulka, tai abi aukletojos sviesios ilgais plaukais tongue.gif  Viena gal dazniau buna palaidais, kita susirisus ir viena (Danguole) gal labiau banguotais  g.gif tai turbut matei butent su aukletoja danguole, nes su ja vaikai i lauka iseina tikrai thumbup.gif

Nu maniskis tai siaip sako, kad eina i sale ir ten groja, kaip suprantu sportuoja. o vakar visa vakara dainavo kazkokia fraze "Stok i rata". Nu cia kiba kazkoki toki zaidima zaidzia  g.gif bendziau isklaust, tai nieko nepaaiskino  tongue.gif

Tai greičiausiai, kad Danguolė, nes plaukai buvo banguoti, man ji maloni pasirodė cool.gif
O dėl salės tai man atrodo, kad darželinukus visus veda kažkiek laiko padainuoti, nes dar Žiedeliuose mačiau grafikėlį, tai ten visiems buvo ėjimas į mankštą tam tikru laiku ir į muziką. Gaila nemačiau tokio grafikėlio mūsų grupėje ax.gif
Bet jūsų vaikučius kaip suprantu anksti veda sportuoti, nes mums ateinant į darželį jie jau būna salėje ir dažnai sutinkam tėvelius iš grupės į salę vedančius (jei pavėluoja).
Atsakyti
O mums sekasi nekaip. Niekaip nepripranta, istisai verkia. Tiksliau pradzioje jam visai patiko, bet dabar zino kad mama tuojau iseis ir negali su tuo susitaikyti. Jau grizes namo aiskina kaip jis nenori i darzeli, kaip jis neis i darzeli ir t.t. Nebezinau ka daryti. Ir aplinka grazi, ir aukletojos labai saunios ir t.t. O va sunku jam.
Paliute, o jus dar sergat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 21, 19:57)
Dėl šokių tai auklėtojos klasiau, kas ten per šokiai, tai sakė Trepsiukų grupė - darželio muzikė juos susirenka ir jie tai ryte tai po pietų eina pašokti.
O Auksė pasakoja, kad vieną dieną ten jie trepsėjo, kitą kamuoliukus rideno, o šiandien net rodė namie, kaip su rankom darė kaip balerinos. Žodžiu aš manau kad ten panašiausia į mūsų laiku vadintus ritminius šokius  bigsmile.gif


Aišku, dėkui už info 4u.gif
Tai turėtų būti smagu Auksytei, nes jinai tokia bendraujanti, linksma mergaičiukė ir tokia drąsuolė... bigsmile.gif
Aš irgi užsiminiau auklėtojai, kad norėtume ax.gif , bet manau, kad Faustos nepaims.... nes Fausta nėra tokia drąsuolė, jai visur reikia laiko, kol viską apsižiūri, įvertina ... tongue.gif

QUOTE(Žydriausia @ 2006 09 22, 09:26)
Nu maniskis tai siaip sako, kad eina i sale ir ten groja, kaip suprantu sportuoja. o vakar visa vakara dainavo kazkokia fraze "Stok i rata". Nu cia kiba kazkoki toki zaidima zaidzia  g.gif bendziau isklaust, tai nieko nepaaiskino  tongue.gif

sauluza, nu jo, maniskis jau iskart nubega i grupe ir jau nebesako,. kad lauks eimanto  tongue.gif  O tai ka, anksciau rasdavai sedinti rubinej ? g.gif  Nu pirma savaite kai as palikdavau, tai jis taip ir sakydavo, kad cia (ty rubinej) palauks Eimanto ir atsisedavo ant suoliuko.


Paprastai mes ateinam beveik vienu metu į darželį, bet aš truputėlį vėliau ax.gif Tai kai ateidavom, tai beveik visada rasdavom Martyną rūbinėje sėdintį... g.gif Jis ir man su Fausta paklausus sakydavo, kad laukia Eimanto. Parodydavo kokį atsinešė žaisliuką, bet kartu su Fausta į grupę neidavo... g.gif bet jau gal kokia savaitė ar pusantros, kaip rūbonėje nebesėdi bigsmile.gif thumbup.gif

Ketvirtadienį atėjom vėliau, apie 8.30val, tai iš tikrųjų juos veda į tipo tokią rytinę mankštelę. Aš paskui per kampuką pažiūrėjau ką jie ten daro. Pagal muzikėlę "mankštinasi" ir "šoka" rateliu... bigsmile.gif Tąkart ( o gal ir visuomet...) matyt, buvo atvesta ir dar kita grupė, nes buvo ir didesnių vaikų. Tai prisijuokiau iš saviškės lotuliukas.gif Oi, kaip jai dar toli iki šokėjos.... Užtat ir rašiau Ritulkai, kad Faustos tikrai nepaims ax.gif Didesni vaikai , tai kartojo viską, ką auklėtojos ir muzikė (?) rodė, o mažesni tokie žiopliukai dar (beveik visi mažesni iš Kūlverstukų) tik stovėjo ir žiūrėjo, na, dar pašokinėja, bet visa kita tai ir pabandyti nelabai... ax.gif
Na, bet labai faina, kad juos išveda truputį patrepinėti thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(smalsianosė @ 2006 09 25, 11:17)
O mums sekasi nekaip. Niekaip nepripranta, istisai verkia. Tiksliau pradzioje jam visai patiko, bet dabar zino kad mama tuojau iseis ir negali su tuo susitaikyti. Jau grizes namo aiskina kaip jis nenori i darzeli, kaip jis neis i darzeli ir t.t. Nebezinau ka daryti. Ir aplinka grazi, ir aukletojos labai saunios ir t.t. O va sunku jam.


Nesijaudink, visiems būna pereinamasis periodas ax.gif . Paprastai apie kokį mėnesį (arba šiek tiek mažiau) visi laaaabai nori eiti į darželį. Po to seka sunkusis laikotarpis (maždaug 1-2-3 savaitės). Mat vaikas jau supranta, kad čia ne šiaip pažaisti atvedė, o dabar taip bus visada... unsure.gif O tie periodai kiekvienam individualiai.
Reikia kaip nors iškęsti, išlaukti tą periodą ir paskui vėl norės į darželį. Pamatysi rolleyes.gif Nors labai sunku palikti vaiką skaudančia širdimi... unsure.gif
Bet viskas bus gerai, patikėk 4u.gif
Atsakyti
Aciu SAULUZA 4u.gif Tikrai labai tikiuosi kad taip ir bus...
Atsakyti
Sveikutes gal kas lanko ziogeliu grupe???
Atsakyti