Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

Labutis,

gal kas nors lankote "Bituciu" grupe? Ka galite pasakyti apie ja?
mes pradejom lankyti nuo rugsejo 1 d. Viena aukletoja mums nelabai sad.gif skardziabalse tokia... bet gal priprasim...

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 09 13, 09:38)
Tai smagu labai  thumbup.gif
O tai  kokius šokius lanko: pramoginius ar liaudiškus?  g.gif  Žinau, kad darželyje ir tokie, it tokie yra.  smile.gif O Auksei, kiek tiksliai dabar, jau virš trijų metų?
Aš irgi norėjau savąją leisti, tai auklėtoja pasakė, kad dar per maža  g.gif  blush2.gif Tipo, gal po Naujų ir galėtų lankyti...
Na, reikės dar pasiteirauti...

Iš tikro tai aš net nežinau, nes vakar nelabai galėjau paklausinėti auklėtojos, tai gal ten šiaip darželyje koks šokių pradžiamokslis, gal mokina judėti pagal muzika, o Auksei tai dabar 3 m ir 3 savaites. Bet man irgi smagu, kad paėmė ją šokti, gal į jūsų grupę irgi ateis pasižiūrėti tai mažu mūsų kinderiukai susitiks šokiuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 13, 10:15)
Iš tikro tai aš net nežinau, nes vakar nelabai galėjau paklausinėti auklėtojos, tai gal ten šiaip darželyje koks šokių pradžiamokslis, gal mokina judėti pagal muzika, o Auksei tai dabar 3 m ir 3 savaites. Bet man irgi smagu, kad paėmė ją šokti, gal į jūsų grupę irgi ateis pasižiūrėti tai mažu mūsų kinderiukai susitiks šokiuose  mirksiukas.gif


maniskiui 3 tik spalio 1 suesi, tai gal galvoju dar biski per mazas g.gif nu asmeniskai neisivaizduoju kaip reiktu toki mokint sokt g.gif dabar jis soka kaip Lukosius is eurovizijos tongue.gif kai tik pamato reklama kavos , kur ta daina yra ir lukosiaus sokis, tai sako 'mano daina' ir iskart soka, ne ka blogiau uz Lukosiu tongue.gif tai as visad luztu is jo to sokio, nors maciau jau desimtis kartu, bet man taip juokinga tongue.gif
O merghaites tai gal vistiek labiau jaucia muzika ir nori sokt, gal su jom lengviau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 13, 12:15)
... o Auksei tai dabar 3 m ir 3 savaites. Bet man irgi smagu, kad paėmė ją šokti, gal į jūsų grupę irgi ateis pasižiūrėti tai mažu mūsų kinderiukai susitiks šokiuose  mirksiukas.gif


QUOTE(Žydriausia @ 2006 09 13, 12:32)
maniskiui 3 tik spalio 1 suesi, tai gal galvoju dar biski per mazas  <...>
O merghaites tai gal vistiek labiau jaucia muzika ir nori sokt, gal su jom lengviau  g.gif


Nu, manąjai tik lapkričio gale bus 3 metai ax.gif Bet su šokiais, tai jinai greita bigsmile.gif Jau dabar moka taip užpakaliuką pakraipyti, kad aš taip nemoku... biggrin.gif lotuliukas.gif
Pasiklausinėsiu dar šiandien arba ryt, gal kartais paims ir ją. Na, jei ne dabar, tai vėliau (kai paaugs lotuliukas.gif ax.gif ) tai būtinai. Aš tai labai noriu, kad lankytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Beje dar vienas man įdomus dalykas, kaip jums patinka darželio teritorija g.gif
Tiesą pasakius man tai nelabai, nepaisant to, kad ten pagrinde yra tik smėlio dėžės, bet man labiausiai nepatinka teritorijos neprivatumas. Nuolat ten pilna pašalinių žmonių (nuo mažų mokyklinukų iki aplinkinių namų senučiukų), kažkaip nesaugus tas mano vaikas atrodo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 14, 20:01)
Beje dar vienas man įdomus dalykas, kaip jums patinka darželio teritorija  g.gif
Tiesą pasakius man tai nelabai, nepaisant to, kad ten pagrinde yra tik smėlio dėžės, bet man labiausiai nepatinka teritorijos neprivatumas. Nuolat ten pilna pašalinių žmonių (nuo mažų mokyklinukų iki aplinkinių namų senučiukų), kažkaip nesaugus tas mano vaikas atrodo. unsure.gif

O kituose darzeliuose taip nebuna g.gif Kiek pastebejau,pasaliniai daugiau renkasi,kai nebuna darzelio vaiku kieme,kitaip nelabai kas maisosi... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(smilciukas @ 2006 09 14, 21:07)
O kituose darzeliuose taip nebuna g.gif Kiek pastebejau,pasaliniai daugiau renkasi,kai nebuna darzelio vaiku kieme,kitaip nelabai kas maisosi... schmoll.gif

Kituose, gal irgi taip, bet man atrodo, kad taip neturėtų būti darželio darbo metu. unsure.gif
Matau dažniausiai ateidama pasiimti vaiko, bet ir dieną praeinant pro šalį pilna moksleivių rūkančių ir siemkas gliaudančių. Beje vieną dieną irgi mačiau, kaip tokiems policininkai liepė visas šiukšles susišluoti lotuliukas.gif Galėtų taip dažniau pakontroliuoti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritulka: 14 rugsėjo 2006 - 20:37
Vat tie pašaliniai žmonės darželio teritorijoj man labiausiai ir nepatinka, tik, kad įtariu visur tas pats g.gif
Vyras kažkurią dieną minėjo, kad pasiimdamas vaiką vakare matė pavėsinėj "pacukus" sidrą matuojančius, o aplink vaikai lakstė.
Taip kad tikrai nieko gero, bet nelabai įsivaizduoju kaip šią problemą galima būtų spręst. Juk kiekvienoj pavėsinėj policininko nepastatysi, o šiais laikais pas mus jaunimėlis gan aršus, kad auklėtojos išdrįstų ką nors jiems sakyt schmoll.gif
Užburtas ratas gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 14, 20:30)
Kituose, gal irgi taip, bet man atrodo, kad taip neturėtų būti darželio darbo metu. unsure.gif
Matau dažniausiai ateidama pasiimti vaiko, bet ir dieną praeinant pro šalį pilna moksleivių rūkančių ir siemkas gliaudančių. Beje vieną dieną irgi mačiau, kaip tokiems policininkai liepė visas šiukšles susišluoti  lotuliukas.gif Galėtų taip dažniau  pakontroliuoti bigsmile.gif



Jo ir as maciau kaip kazkada policininkai iskrapste is pavesines jaunimeli ir liepe susirinkt siuksles. Na nelabai isivaizduoju kaip apsaugot, juk auksta tvora ir rakinamais vartais darzelio nepadarysi-juk ne kalejimas g.gif Tai ten svetimu gal daugiau tada, kai vaikai miega pietu miega arba vakare, kai darzelyje jau vaiku nera g.gif Nors aisku matosi, kad kartais ir kokia mama su vezimeliu sedi pavesinej ir vaika supuoja, kai darzelio vaikai kieme.
Aukletoju balsas turbut i dangu neina ir tiems paaugliams vienodai sviecia, jei aukletojos pabando pasakyt, kad iseitu is teritorijos. nebent kaskart kviestu policija? g.gif

na, zinoma, kad butu kur kas smagiau, jei nebutu pasaliniu, bet kaip realiai tai padaryt, nelabai isivaizduoju.
Atsakyti
Tai nera mamyciu, kuriu mazyliai butu lanke "Bituciu" grupe??? 4u.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta @ 2006 09 19, 14:38)
Tai nera mamyciu, kuriu mazyliai butu lanke "Bituciu" grupe???  4u.gif  irnesakyk.gif

Mūsų kaimynė lanko Bitučių grupę, tai jie patenkinti, nors ten irgi sakė mišri grupė.
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 13, 12:15)
Iš tikro tai aš net nežinau, nes vakar nelabai galėjau paklausinėti auklėtojos, tai gal ten šiaip darželyje koks šokių pradžiamokslis, gal mokina judėti pagal muzika, o Auksei tai dabar 3 m ir 3 savaites. ...


Na, Ritulka, kaip Auksytei su šokiais? bigsmile.gif
Tai visgi kokie ten šokiai: liaudiški ar pramoginiai? smile.gif Man kažkaip vis neišeina paklausti: ryte paprastai skubu ax.gif , o vakare dažniausiai dukrą pasiima vyras.
Atsakyti