Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

Na va kaip smagu 4u.gif Taip, mes buvome abu su vyru. Na, siek tiek slogavo maniskis. Nei temperaturos nebuvo, nei kosejo, bet man kazkaip nesmagu buvo sloguojanti vesti. Nors visi sako, kad kitaip nebus, ir sloguos jie ten ir sirgs.
Jau labai tikiuosi kad pirmadieni ateisime, nebent kas nenumatyto nutiktu g.gif
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 09 08, 09:38)
Zydriausia, aš irgi pritariu Ritulkai.  smile.gif
Aš iš pradžių taip pat buvau sunerimusi dėl Faustos. Ir abejonės kankino, ar gerai padariau, kad atskyriau nuo pažįstamų (nors ir ne tokių senų, kaip jūsiškiai, bet vistiek...). Buvo jai porą dienelių lyg ir šokas toks truputį sakyčiau. Fausta jau seniai be pamperso ir dieną , ir naktį, ir jau seniai nedaro į kelnes. O va, pradėjusi eiti į naują grupę, pradėjo sisioti į  kelnes  blink.gif cray.gif Sako, kad nespėja dabėgti iki tualeto... Žodžiu, buvau tikrai išsigandusi  blink.gif  Bet dabar šitas reikalas lyg ir susitvarkė...  blush2.gif  smile.gif

Į darželį lyg irgi eina noriai, mielai pasilieka, bet paklausus apie draugus kažkaip ... tylu. Sako, žaidžiau su Emilija, tai sakau, kad Emilijos nėra čia, jinai kitoj grupėj. Nu, bet va, pažiūrėjau į sąrašus: gi tikrai yra Emilija, tik, aišku, kita. Matyt, mano dukrytei nostalgija išliko vardui  lotuliukas.gif , tai ir su kita Emilija draugauja. Gaila, kad Aukės nėra, bent kitos...  tongue.gif tai tada dar vieną draugę turėtų... biggrin.gif
O pasak auklėtojos, tai nebūna jinai viena. Sakė, tai su vienais, tai su kitais padraugauja, tik tokios "super" draugystės dar nelabai yra...
Tikiuosi, apsipras ir atsiras tų draugysčių. Dabar kažkaip apsiraminau..  smile.gif


Nu va, pasidrasinam cia viena kita tongue.gif Kai pagalvoji, dar tik savaite kaip nauja grupe lanko, tai nereik noret, kad per diena atsirastu geriausi draugai wub.gif Nors lopselyje , kai visi isejo, o Eimantas atostogavo, tai jis labai greit susirado nauja geriausia drauga. na, as atejusi randu linksma , zaidzianti, tik dazniausiai su Eimantu. O kad nelabai apie draugus pasakoja, tai gal dar sunku vardus atsiminti g.gif kazkaip lopselyje jau tu senbuviu ir vaikus ir tevelius kai kuriuos pazinau, o cia nepazystu nieko blink.gif Tai vaikams irgi reikia laiko susipazint smile.gif
Atsakyti
Mielos mamytės 4u.gif
(Ritulka, paliute, a79, smalsianose ir visos kitos, kurių atžalos lanko "Aušrinę")
norėjau paklausti, kiek vaikučių sąrašuose yra Jūsų grupėse? g.gif
Mano dukra lanko "Kūlverstukų" grupę, kurios sąrašuose dabar yra 24 vaikučiai. Sakyčiau, tikrai per daug... unsure.gif g.gif Ar tik čia nebus "Ašrinės"darželio populiarumo minusas?... ax.gif
Kap Jūs manote? Pasidalinkite savo mintimis...
Atsakyti
As tiksliai nezinau kiek sarase yra vaiku. Zinoma, kad dideli skaiciu itakoja darzelio populiarumas...
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 09 12, 14:16)
Mielos mamytės 4u.gif
(Ritulka, paliute, a79, smalsianose ir visos kitos, kurių atžalos lanko "Aušrinę")
norėjau paklausti, kiek vaikučių sąrašuose yra Jūsų grupėse? g.gif
Mano dukra lanko "Kūlverstukų" grupę, kurios sąrašuose dabar yra 24 vaikučiai. Sakyčiau, tikrai per daug... unsure.gif  g.gif Ar tik čia nebus "Ašrinės"darželio populiarumo minusas?... ax.gif
Kap Jūs manote? Pasidalinkite savo mintimis...



sauluza, pumpureliusoe sake, kad turejo buti 29 blink.gif Na, cia kai as ejau pasidomet kur mes papuolem g.gif lopselyje sake man aukletoja Dalia kad labai daug kaip niekada ir minejo skaiciu, bet nepamenu. tik sake, kad galbut ne visi ateis nuo rugsejo 1 d g.gif na, tikrai daug tu vaiku, bet ka darysi g.gif Bent jau anksciau pagal istatymus lopselyje iki 2 metu gali buti ne daugiau kaip 10 vaiku, o lopselyje iki 3 metu, ne daugiau 15 g.gif na visi vaikai yra tarp 2-3 metu, tai turetu but riba 15, bet yra daugiau. Aisku, sunku ir aukletojom, sunku ir vaikams, bet ka daryt. Pvz sitam gale silainiu dar yra verinelis, bet ir ten itariu ne mziau,. va rasytes gatveje tai ten darzelis ant darzelio ir ner problemu papult (bent jau kai as domejausi, kai norejau saviski uzrasyt pries du metus blink.gif ). bet kai pagalvoji, juk ne viena nenoretume buti ta, kurios vaikas netilptu pvz i ta 15 sarasa smile.gif Aisku, kad butu smagiau, kad grupes butu koks 15 vaiku. Na, bet ivertinus tai, kad beveik visad buna koks sergantis ir tikriausiai labai retai buna, kad lankytu visi, tai realiai tu vaiku maziau buna grupej.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 09 12, 17:30)
Aisku, kad butu smagiau, kad grupes butu koks 15 vaiku. Na, bet ivertinus tai, kad beveik visad buna koks sergantis ir tikriausiai labai retai buna, kad lankytu visi, tai realiai tu vaiku maziau buna grupej.


Sutinku, kad mes visos norėtume, jog vaikučių grupėse būtų mažiau. 4u.gif
Nes ir auklėtojai lengviau, ir kiekvienam vaikui daugiau dėmesio gali skirti ir t.t.
Tikriausiai, žiemą ir bus mažiau vaikų grupėje ax.gif
Bet visgi juk yra įstatymų nustatyti normatyvai dėl vaikų skaičiaus. Aš kažkur lyg skaičiau, kad darželio grupėse - ne daugiau 20 turėtų būti g.gif
Atsakyti
Tiksliai nežinau kiek vaikų maniškio grupėj, bet sąrašuos tikrai gerokai virš 20. Nors iki šiol, mes saviški vis paimdavom apie pietus, tai vaikų buvo ne daugiau 15 (aisku aš jų neskaičiavau, kaip viščiukų, bet nepasirodė, kad grupė būtų perpildyta).
Tik pačioj pradžioj, kai maniškis dar buvo užrašytas į lopšelį, tai pastebėjau, kad vaikų skaičius tiek darželio, tiek lopšelio grupėse nedaug skiriasi.
Atsakyti
Aš tiksliai nežinau kiek pas mus grupėje t.y. saulės zuikučiuose yra sąrašuose, bet kiek lankėm dabar pradžioj tai vieną dieną buvo 10, kitą 7 labai įvairiai, bet kiek girdėjau ar tik ne 20 sąrašuose yra, bet kad tokiam kiekiui ir lovyčių ir spintelių net nėra.
Šiaip tai aš manau taip pat kad didelis kiekis vaikų nėra gerai, darželis populiarus tai todėl taip ir yra . Manyčiau tikrai tai didelis minusas. tikrai vaikai gauna mažiau dėmesio, ir labiau pavargsta ir jie ir darbuotojai.
Kaip sekasi smalsianose jums, ar jau buvot šią savaitę?
Mes tai susirgom, tai dabar nelankom schmoll.gif sloga užpuolė, na bet gal praeis ir toliau bandysim eiti bigsmile.gif
Atsakyti
Šiaip tai aš nežinau kiek ten pas mus vaikų, ryte kai atvedu pavalgyti visi telpa ir dar tuščia būna,spintelių jei neklystu yra 20 ir kiek žinau niekas vienos spintelės lyg ir nesidalina, taigi vaikučių turbūt irgi apie 20. g.gif
Papildyta:
Šiandien sakė auklėtoja buvo atėję pasirinkti vaikučių į šokius tai ir mūsų mažąją paėmė patrepsėti, oi kaip smagu, tai prašėm Auksės papasakoti, kaip jei ten sekėsi, tai sako - buvau koncerte ir ten šokau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paliute @ 2006 09 12, 16:11)
Kaip sekasi  smalsianose jums, ar jau buvot šią savaitę?
Mes tai susirgom, tai dabar nelankom  schmoll.gif  sloga užpuolė, na bet gal praeis ir toliau bandysim eiti  bigsmile.gif


Einame, vakar pabuvau su juo, šiandien palikau porai valandų vieną. Pasigedo, paverkė sakė, bet kai atėjau radau išsišiepusį belakstantį. Žiūrėsim kaip bus toliau. Ten dar tiek visko jam neištirta, tiek dėlionių, žaislų ir t.t.
O jūs sveikite greičiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 12, 18:15)

Šiandien sakė auklėtoja buvo atėję pasirinkti vaikučių į šokius tai ir mūsų mažąją paėmė patrepsėti, oi kaip smagu, tai prašėm Auksės papasakoti, kaip jei ten sekėsi, tai sako - buvau koncerte ir ten šokau  thumbup.gif

wow, kaip faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif As irgi noreciau, kad maniskis soktu.man taip grazu. mano krikstasunis jau 11 eina ir nuo 4 ar 5 metu lanko siokius, tai man taip grazu wub.gif O ir pavazineja vaikai i koncertus ne tik lietuvoje. Nu manau gerai, kai vaikai kazka lanko-soka, sportuoja, dainuoja, groja ar dar ka nors g.gif Sokiai tain ir laikysenai labai daug priduoda. tai sekmes Ausksei sokiuose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 12, 20:15)
Šiandien sakė auklėtoja buvo atėję pasirinkti vaikučių į šokius tai ir mūsų mažąją paėmė patrepsėti, oi kaip smagu, tai prašėm Auksės papasakoti, kaip jei ten sekėsi, tai sako - buvau koncerte ir ten šokau  thumbup.gif


Tai smagu labai thumbup.gif
O tai kokius šokius lanko: pramoginius ar liaudiškus? g.gif Žinau, kad darželyje ir tokie, it tokie yra. smile.gif O Auksei, kiek tiksliai dabar, jau virš trijų metų?
Aš irgi norėjau savąją leisti, tai auklėtoja pasakė, kad dar per maža g.gif blush2.gif Tipo, gal po Naujų ir galėtų lankyti...
Na, reikės dar pasiteirauti...
Atsakyti