Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(Ritulka @ 2006 09 06, 22:37)
... bet gal mokykloj susitiks  thumbup.gif


O apie kokią pradinę mokyklą galvoji, jei ne paslaptis... ax.gif
Šilainiuose yra kelios neblogos (P. Mašioto, Ryto, Ąžuolo,...), žiūrint kur arčiau gyveni. Nors, aišku, čia tos neblogos, tai irgi kiekieno vertinamos įvairiai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 09 07, 09:11)
O apie kokią pradinę mokyklą galvoji, jei ne paslaptis...  ax.gif
Šilainiuose yra kelios neblogos (P. Mašioto, Ryto, Ąžuolo,...), žiūrint kur arčiau gyveni. Nors, aišku, čia tos neblogos, tai irgi kiekieno vertinamos įvairiai...  4u.gif

Mes gyvenam prie pat darželio tai Santaros gimnazijoje tikiuosi yra pradinės klasės. Iš tiesų tai dar nesidomiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 07, 11:58)
Mes gyvenam prie pat darželio tai Santaros gimnazijoje tikiuosi yra pradinės klasės. Iš tiesų tai dar nesidomiu  ax.gif


Na, taip, dar tikrai yra laiko. mirksiukas.gif 4 meteliai dar iki mokyklos tongue.gif biggrin.gif
Tuo labiau, kad per tiek laiko gali dar labai viskas pasikeisti; mūsų švietimo sistemoje reformos vis nesibaigia niekaip... blink.gif
Man anksčiau igi Santaros mokykla būtų buvusi patogiausia, bet jau pusę metų gyvenam tolėliau...
Atsakyti
QUOTE(paliute @ 2006 09 05, 20:31)
Labas a79, tai jūs tikriausiai papuolėt į darželio grupę ane?  g.gif  O sakėt eisit į lopšelį, o mus dar paliko lopšelyje einam į saulės zuikučių grupę, kol kas sekasi neblogai matysim kaip toliau. Auklėtojos visai nieko pasirodė, ypač auklėtoja Dalia. O kaip jums sekasi? Parašykit, atrodo mūsų vaikai gimę  panašiu laiku kaip jaučiasi darželyje  smile.gif


Maniškis mišrioj grupėj, panašu kad mažiausias, tiesa, yra dar viena mergytė, sakė, pora mėnesiukų vyresnė. kol kas neblogai, lyg tai , tfu tfu tfu...
Aš tikrai buvau nusprendus leist i lopšelį, bet kai nuėjom rugpjūčio paskutinėm dienom, tai biški išsigandau... maniškis būtų vienas iš didžiausių, ir įtariu progreso nebūtų jokio. Tarp kitko, mes turėjom eit į "Saulės zuikučių" grupę, bet perkalbėjau su auklėtoja, kad nelabai yra vilties, kad pavasarį perkels į darželį, nes, tipo, visus kartu metu (mokslo) gale kelia, kad labai vaikų neišskirt ir pan...
Tad ėjau pas direktorę "kaulyt" kad keltų pas didesnius. Pas bendraamžius perpildytos grupės, tai pasiūlė mišrią, tai iškart sutikau, kad tik nereiktų tarp kūdikėlių būt.
O dabar, žiūrėsim kaip bus toliau smile.gif Maniškiui dabar lygiai 2,5, o koks amžiaus vidurkis lopšely?
Sėkmės Jums 4u.gif

Atsakyti
Mano vaikui rugsėjo 23d. bus lygiai 2.5m. Jis grupėj vienas iš vyresnių, na bet pagrinde visi vaikai 2004m ir bendraamžių yra ne vienas. Yra keli dar neturintys dviejų, bet visumoj tai kiek mačiau dauguma jau ir ne tokia kūdykėliai tai visai nieko, ir aš bijojau kad bus didelis tarp mažų leliukų, bet visai gerai pabus metus o po to visus iškels į darželį.
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 06, 17:47)
Na jau kažką ryte sukūriau ir popierius užpildžiau, tai kaip ir atsikračiau  doh.gif Auksei Pumpurėliuose labai patinka, ji ten nesulaikoma. Nors namie mažai ką pasakoja bet iš nuotaikų galima suprasti kad jai ten gerai.Tikiuosi ir Martynui, Eimantui ir Faustai viskas puiku, beje kurią tai dieną mačiau kap juos vedė pasportuot  į salę. smile.gif


As tai esu biski dar pasimetus, nezinau ar gerai padariau, kad isskyriau su bendraamziais. Situacija buvo tokia, kad martynas (kaip beje pasirodo dar 2 zuikuciai) buvo pamestas is sarasu ir kai as atejau jo nebuvo irasyta niekur. tai as labiau norejau pas bendraamzius. bet dabar dar martynas nors siaip komunikabilus, bet draugauja tik su Eimantu. kai paklausiu apie draugusm, tik Eimantas ir daugiau nieko. Ryte sedi laukia, kada Eimantas ateis, o tas tik apie 10 sake ateina. Zaislus i darzeli irgi nesa Eimantui. Siryt atejom i grupe, buvo atvesti dar 3 vaikai, tai Martynas lyg ne tarp savu verysad.gif Kai lopselyje budavo, tai tuioj kalbina, rodo zaisla koki atsinese, o siryt kazkaip tyliai aprengiau ir viskas. Nors kai pakalsuiu, sake smagu darzelyje, aukletojos geros ir draugauja su Eimantu. smile.gif O dar kai taip nostalgiskai pabendrauja su senais draugais 4u.gif tai kartais galvoju, gal reikejo prasyt pas draugus. Nu bet dabar ner ko cia gailetis, tikiuosi, kad susiras nauju draugu thumbup.gif kadangi i darzeli eina su noru, tai reiskia ner blogai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(paliute @ 2006 09 07, 15:49)
Mano vaikui rugsėjo 23d. bus lygiai 2.5m. Jis grupėj vienas iš vyresnių, na bet pagrinde visi vaikai 2004m ir bendraamžių yra ne vienas. Yra keli dar neturintys dviejų, bet visumoj tai kiek mačiau dauguma jau ir ne tokia kūdykėliai tai visai nieko, ir aš bijojau kad bus didelis tarp mažų leliukų, bet visai gerai pabus metus o po to visus iškels į darželį.



Kiek dabar grupeje vaikuciu paliute? Mes sia savaite nebuvome darzelyje, buvome tik rugsejo 1d. Gal sunelio vardas Poviliukas? Jei taip, tai mes matemes smile.gif
Is ta diena buvusiu vienam berniukui grupeje 2 metai 8 men., dar trys ar keturi berniukai buvo apie 2m. 6 men., maniskiui 2m. 3men. Man irgi nepasirode, kad labai issiskirtu vaikai. Gal i kita lopselio grupe mazesni eina?
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 09 07, 16:56)
As tai esu biski dar pasimetus, nezinau ar gerai padariau, kad isskyriau su bendraamziais. Situacija buvo tokia, kad martynas (kaip beje pasirodo dar 2 zuikuciai) buvo pamestas is sarasu ir kai as atejau jo nebuvo irasyta niekur. tai as labiau norejau pas bendraamzius. bet dabar dar martynas nors siaip komunikabilus, bet draugauja tik su Eimantu. kai paklausiu apie draugusm, tik Eimantas ir daugiau nieko. Ryte sedi laukia, kada Eimantas ateis, o tas tik apie 10 sake ateina. Zaislus i darzeli irgi nesa Eimantui. Siryt atejom i grupe, buvo atvesti dar 3 vaikai, tai Martynas lyg ne tarp savu  verysad.gif  Kai lopselyje budavo, tai tuioj kalbina, rodo zaisla koki atsinese, o siryt kazkaip tyliai aprengiau ir viskas. Nors kai pakalsuiu, sake smagu darzelyje, aukletojos geros ir draugauja su Eimantu. smile.gif  O dar kai taip nostalgiskai pabendrauja su senais draugais  4u.gif  tai kartais galvoju, gal reikejo prasyt pas draugus. Nu bet dabar ner ko cia gailetis, tikiuosi, kad susiras nauju draugu  thumbup.gif kadangi i darzeli eina su noru, tai reiskia ner blogai  tongue.gif

Nepergyvenk, susiras jis tų naujų draugų, nes jis tikrai labai draugiškas, o jei noriai eina į darželį tai viskas gerai, gal kitų vaikų vardų nežino ir todėl apie juos nepasakoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 07, 19:22)
Nepergyvenk, susiras jis tų naujų draugų, nes jis tikrai labai draugiškas, o jei noriai eina į darželį tai viskas gerai, gal kitų vaikų vardų nežino ir todėl apie juos nepasakoja  4u.gif


Vakar klausiau aukletojos ar draugauja su kitais vaikais g.gif sake kad taip, draugauja su kitu Martynu ir Luku. Kadangi Eimantas ateina tik apie 10 val, tai is ryto dazniausiai zaidzia su masinelem su Martynu, ir valgo prie stalo salia vienas kito, miega salia su Luku, tai irgi draugauja 4u.gif Nu tai as paskui jo klausiau dar namie apie vaikus, tai pasirodo zino ir zaidzia ir su Martynu ir su Luku thumbup.gif
Siandien sutikau emilijos teti, tai Emilija labai verke ir niekaip negalejo atsisveikinti su teciu per langa verysad.gif sake savaite buvo gerai, o dabar kazks uzejo, kad kaskart su asarom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 09 08, 08:27)
Vakar klausiau aukletojos ar draugauja su kitais vaikais  g.gif  sake kad taip, draugauja su kitu Martynu ir Luku. Kadangi Eimantas ateina tik apie 10 val, tai is ryto dazniausiai zaidzia su masinelem su Martynu, ir valgo prie stalo salia vienas kito, miega salia su Luku, tai irgi draugauja  4u.gif  Nu tai as paskui jo klausiau dar namie apie vaikus, tai pasirodo zino ir zaidzia ir su Martynu ir su Luku  thumbup.gif
Siandien sutikau emilijos teti, tai Emilija labai verke ir niekaip negalejo atsisveikinti su teciu per langa verysad.gif  sake savaite buvo gerai, o dabar kazks uzejo, kad kaskart su asarom  g.gif

Na, va matai, turi jis ten tų draugų, tik dar nemoka apie juos papasakoti. O Emilija tai tikrai jautri mergaitė, kai atvedu Auksę ji visada prieina ir guodžiasi, kad pas ją ateis mama ar tėtis pasiimti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 07, 21:22)
Nepergyvenk, susiras jis tų naujų draugų, nes jis tikrai labai draugiškas, o jei noriai eina į darželį tai viskas gerai, gal kitų vaikų vardų nežino ir todėl apie juos nepasakoja  4u.gif


Zydriausia, aš irgi pritariu Ritulkai. smile.gif
Aš iš pradžių taip pat buvau sunerimusi dėl Faustos. Ir abejonės kankino, ar gerai padariau, kad atskyriau nuo pažįstamų (nors ir ne tokių senų, kaip jūsiškiai, bet vistiek...). Buvo jai porą dienelių lyg ir šokas toks truputį sakyčiau. Fausta jau seniai be pamperso ir dieną , ir naktį, ir jau seniai nedaro į kelnes. O va, pradėjusi eiti į naują grupę, pradėjo sisioti į kelnes blink.gif cray.gif Sako, kad nespėja dabėgti iki tualeto... Žodžiu, buvau tikrai išsigandusi blink.gif Bet dabar šitas reikalas lyg ir susitvarkė... blush2.gif smile.gif

Į darželį lyg irgi eina noriai, mielai pasilieka, bet paklausus apie draugus kažkaip ... tylu. Sako, žaidžiau su Emilija, tai sakau, kad Emilijos nėra čia, jinai kitoj grupėj. Nu, bet va, pažiūrėjau į sąrašus: gi tikrai yra Emilija, tik, aišku, kita. Matyt, mano dukrytei nostalgija išliko vardui lotuliukas.gif , tai ir su kita Emilija draugauja. Gaila, kad Aukės nėra, bent kitos... tongue.gif tai tada dar vieną draugę turėtų... biggrin.gif
O pasak auklėtojos, tai nebūna jinai viena. Sakė, tai su vienais, tai su kitais padraugauja, tik tokios "super" draugystės dar nelabai yra...
Tikiuosi, apsipras ir atsiras tų draugysčių. Dabar kažkaip apsiraminau.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsianosė @ 2006 09 07, 16:16)
Kiek dabar grupeje vaikuciu paliute? Mes sia savaite nebuvome darzelyje, buvome tik rugsejo 1d.  Gal sunelio vardas Poviliukas? Jei taip, tai mes matemes smile.gif
Is ta diena buvusiu vienam berniukui grupeje  2 metai 8 men., dar trys ar keturi  berniukai buvo apie 2m. 6 men., maniskiui 2m. 3men.  Man irgi nepasirode, kad labai issiskirtu vaikai. Gal i kita lopselio grupe mazesni eina?


Labas, taip čia Poviliuko mama smile.gif o jūs gal būsit berniuko, kuris rugsėjo pirmąją buvo kartu su abiem tėveliais smile.gif , lygtai Mindaugas berniuko vardas jeigu neklystu?
Tai draugausim. mes jau visą savaitę einam po pusdienį iki pietų miegelio, sekasi neblogai, kai palieku ir išeinu tai verkia, bet po to sakė apsiramina ir žaidžia po truputį, jau ir valgyti geriau pradėjo, nes pirmas dienas tai nieko neėmė į burną. Gal pripras galvoju, nes ryte tai nori eiti pas vaikus biggrin.gif biggrin.gif
O vaikučių tai vis ateina naujų, pratinasi bet amžius tai tikrai panašus apie 2.3-2.5. yra keli mažesni, bet šiaip tai tikrai nėra didelio skirtumo maždaug manau 2-3 mėn.
O kodėl jūs nelankot? Gal susirgot?
O šiaip tai kol kas visai patenkinti, manau pasisekė su darželiu ir su auklėtojom tikrai viskas šaunu, labai dėmesingos auklėtojos, galima visko paklausti, kai ateini pasiimti tai visada papasakoja kaip jautėsi vaikas, ar valgė ir t.t
Taigi sėkmės jums pratinantis, gal pasimatysim rolleyes.gif
Atsakyti