Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

Ritulka, kaip jumi sekas? g.gif
mano martynas sake tik su Eimantu draugauja, tai nuejes i darzeli sedi rubijeje ir laukia draugo blink.gif dar kazkoks berniukas judresnis bando jungtis i ju kompanija, bet sake Martynas su Eimantu daugiausia dviese g.gif Vistik sena draugyste , kad ir tokiems maziams, yra svarbu. tai ir i darzeli dabar be didelio upo eina. Nors Fausta dar is senos grupes, bet sake nedaug jie bendrauja, gal kad mergaite g.gif ir siaip veliau pradejo lopseli lankyt.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 09 05, 09:39)
Nors Fausta dar is senos grupes, bet sake nedaug jie bendrauja, gal kad mergaite  g.gif  ir siaip veliau pradejo lopseli lankyt.


O Faustai visai nieko nauja grupė smile.gif Ir Martyną sakė, kad prisimena tongue.gif Kiekvieną rytą su juo pasisveikina smile.gif Bet gal tikrai dabar Martynas mieliau bendrauja su berniukais, o ne su mergaitėmis ax.gif
Nors pirmą dieną pasiliko truputį sunkiau, aš pabuvau dar su ja apie pusvalandį, viską apžiūrėjom: kur kokių žaisliukų, knygelių vieta (jinai mėgsta žinoti visų daiktų vietą biggrin.gif )... O va jau antra diena iš pat ryto grupelėje pasilieka mielai wub.gif Tikiuosi, ir toliau taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 09 05, 09:07)
O Faustai visai nieko nauja grupė  smile.gif Ir Martyną sakė, kad prisimena  tongue.gif Kiekvieną rytą su juo pasisveikina  smile.gif  Bet gal tikrai dabar Martynas mieliau bendrauja su berniukais, o ne su mergaitėmis  ax.gif
Nors pirmą dieną pasiliko truputį sunkiau, aš pabuvau dar su ja apie pusvalandį, viską apžiūrėjom: kur kokių žaisliukų, knygelių vieta (jinai mėgsta žinoti visų daiktų vietą  biggrin.gif )...  O va jau antra diena iš pat ryto grupelėje pasilieka mielai  wub.gif Tikiuosi, ir toliau taip  smile.gif


na maniskis pasilieka be asaru, bet ir be didelio dziaugsmo. va antra diena palieku rubineje sedinti g.gif sako lauksiu Eimanto 4u.gif na galvoju vistie gal berniukai daugiau su berniuklais, mergaites su mergaitem g.gif O fausta dar ir nebuvo is tu senbuviu saules zuikuciuose. Bet maniski toks bendraujantis, tai galvoju, kad gal greitai tas draugu ratelis prasiples. Nors jis ir visus metus labiausiai su Eimantu draugavo. Aisku draugai buvo visi, bet siaip daugiausia zaisdavo su Eimantu 4u.gif Dar lopselyje vasara turejo drauga Karoli, jo irgi Martynas pasiogenda, bet nors jo mama ir prasesi su martynu i kulverstukus, bet deja, jo nera kartu su martynu verysad.gif kazkada kieme susitiko, tai labai dziaugsmingai abu sureagavo. Vistik jau draugystes kazkokios yra g.gif

Ritulka, idomu ar yra Pumpureliuose toks karolis, ar ji kur kitur iskele g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 09 05, 12:22)
Bet maniski toks bendraujantis, tai galvoju, kad gal greitai tas draugu ratelis prasiples.


Aišku, draugų ratelis prsiplės 4u.gif
Tuo labiau, kad grupėje 16 berniukų bigsmile.gif Čia gal man labiau vertėtų nerimauti, kad Faustai nebus su kuo žaisti, nes sąrašuose yra tik 8 mergaitės blink.gif Na, ir užderėjo berniukų bigsmile.gif Sakė, kad visam darželyje berniukų daugiau...
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 09 05, 14:06)
Na, ir užderėjo berniukų  bigsmile.gif Sakė, kad visam darželyje berniukų daugiau...

Aha, kažkaip ir mūsų grupėj berniukų daugiau nei mergaičių biggrin.gif
Atsakyti
Ar yra einančių į "Kibildukų" grupę?
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 09 05, 11:22)

Ritulka, idomu ar yra Pumpureliuose toks karolis, ar ji kur kitur iskele  g.gif

Sveikos, maniškei atrodo patinka Pumpurėliuose, ji ten draugauja su Emilija ir Barbora, O šiandien ant suoliuko sėdojo berniukas, tai Auksė sakė kad čia Karolis, tai nežinau ar tai tas ar ne tas Karolis, bet grupėje toks yra ir Auksės amžiaus. Tai va kaip ir seniai šioje temoje buvau apsilankius. O užsukau su tokia problemyte, tai popierių pildymas, manau ir jums jau davė tuos lapus pildyti, tai va tie paskutiniai klausimai man labiausiai nepatinka. Patarkit ką parašyti, nes kaip ir neturiu minčių ir konkrečių norų, man gerai kaip dabar yra, o be to nesėdžiu ten darželyje ir nežinau kas ten vyksta ir ką aš daryčiau kitaip.Man svarbu vaikas gerai jaučiasi, kol tėveliai jo negali prižiūrėti.Tai va tie klausimėliai:
Jūsų lūkesčiai iš darželio darbuotojų?
Jūsų lūkesčiai iš grupės darbuotojų?
Kaip žadate prisidėti prie grupės veiklos?
g.gif
Pasiūlykit ką nors gal atsiras minčių kaip atsakyti. doh.gif
Atsakyti


Labas a79, tai jūs tikriausiai papuolėt į darželio grupę ane? g.gif O sakėt eisit į lopšelį, o mus dar paliko lopšelyje einam į saulės zuikučių grupę, kol kas sekasi neblogai matysim kaip toliau. Auklėtojos visai nieko pasirodė, ypač auklėtoja Dalia. O kaip jums sekasi? Parašykit, atrodo mūsų vaikai gimę panašiu laiku kaip jaučiasi darželyje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paliute: 05 rugsėjo 2006 - 20:36
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 05, 19:05)
Sveikos, maniškei atrodo patinka Pumpurėliuose, ji ten draugauja su Emilija ir Barbora, O šiandien ant suoliuko sėdojo berniukas, tai Auksė sakė kad čia Karolis, tai nežinau ar tai tas ar ne tas Karolis, bet grupėje toks yra ir Auksės amžiaus. Tai va kaip ir seniai šioje temoje buvau apsilankius. O užsukau su tokia problemyte, tai popierių pildymas, manau ir jums jau davė tuos lapus pildyti, tai va tie paskutiniai klausimai man labiausiai nepatinka. Patarkit ką parašyti, nes kaip ir neturiu minčių ir konkrečių norų, man gerai kaip dabar yra, o be to nesėdžiu ten darželyje ir nežinau kas ten vyksta ir ką aš daryčiau kitaip.Man svarbu vaikas gerai jaučiasi, kol tėveliai jo negali prižiūrėti.Tai va tie klausimėliai:
Jūsų lūkesčiai iš darželio darbuotojų?
Jūsų lūkesčiai iš grupės darbuotojų?
Kaip žadate prisidėti prie grupės veiklos?
g.gif
Pasiūlykit ką nors gal atsiras minčių kaip atsakyti. doh.gif


Ritulka, karolis, tosk sviesus ramus berniukas g.gif Nu siandien ejom i darzeli, tai is Pumpureliu per langa emilija su Paulium pasauke martyna, tai jie ten mojavosi, o ir martybnui dziaugsmo buvo pamacius draugus. Nu vat tokiais atvejais, pagalvoju, butu gal smagiau, jei butu kartu su draugais g.gif 4u.gif wub.gif

Nu mums dar nedave jokiu popieriu pildyti, tai nezinau. Gal kai gausiu sumastysiu kan nors. Nuko gali tiketis, is darzelio? kad vaikui bus gera, nu pvz man noretusi kokiu svenciu kartais teveliams, kad vaikai parodutu ka moka 4u.gif, nu ka dar.... nu pvz kad elementariai jei reikia nusluostytu nosi ar biski priziuretu apranga, ty oraui nenuspejami, paprastai spinteles yra rubeliu visokiu, tai kad esant reikalui nurengtu-aprengtu. o siaip tai kad su vaikais uzsiimtu, kad kazko ismoktu. Nu nezinau, gal kai gausiu koki tai lapa, tai sumastysiu ka nors. O tas kaip zadat prisidet? tai ka as zinaju, gal kas turi meniska prigimti, gali kazka daugiau, nes man net kauke kokia sunku sugalvot, nu as visai ne menininke tongue.gif Nu bet prisdet galeciau, jei reiktu kazkuo, kazka padet suorganizuot pvz. g.gif
Atsakyti
Na jau kažką ryte sukūriau ir popierius užpildžiau, tai kaip ir atsikračiau doh.gif Auksei Pumpurėliuose labai patinka, ji ten nesulaikoma. Nors namie mažai ką pasakoja bet iš nuotaikų galima suprasti kad jai ten gerai.Tikiuosi ir Martynui, Eimantui ir Faustai viskas puiku, beje kurią tai dieną mačiau kap juos vedė pasportuot į salę. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 09 06, 19:47)
Na jau kažką ryte sukūriau ir popierius užpildžiau, tai kaip ir atsikračiau  doh.gif Auksei Pumpurėliuose labai patinka, ji ten nesulaikoma. Nors namie mažai ką pasakoja bet iš nuotaikų galima suprasti kad jai ten gerai.Tikiuosi ir Martynui, Eimantui ir Faustai viskas puiku, beje kurią tai dieną mačiau kap juos vedė pasportuot  į salę. smile.gif


Mums auklėtoja sakė, kad šią savaitę išdalins anketas. Pamenu, Saulės zuikučiuose irgi kažkokią ankečiukę pildžiau, tai, matyt, bus kažkas panašaus...
Smagu, kad Auksei Pumpurėliuose gera wub.gif

Tai gal ir nieko tokio, kad atskirose grupėse esam: pasipasakosim, pasidalinsim įspūdžiais, idėjomis - bendra nauda bus. ax.gif bigsmile.gif
Nors prisipažinsiu, truputį gaila buvo iškelti dukrytę į kitą grupelę nuo visų jos pažįstamų... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 09 06, 19:29)
Mums auklėtoja sakė, kad šią savaitę išdalins anketas. Pamenu, Saulės zuikučiuose irgi kažkokią ankečiukę pildžiau, tai, matyt, bus kažkas panašaus...
Smagu, kad Auksei Pumpurėliuose gera  wub.gif

Tai gal ir nieko tokio, kad atskirose grupėse esam:  pasipasakosim, pasidalinsim įspūdžiais, idėjomis - bendra nauda bus.  ax.gif  bigsmile.gif
Nors prisipažinsiu, truputį gaila buvo iškelti dukrytę į kitą grupelę nuo visų jos pažįstamų...  unsure.gif

Man irgi šiek tiek gaila kad ne visi zuikučiai užaugs kartu, bet gal mokykloj susitiks thumbup.gif
Atsakyti