Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(smalsianosė @ 2006 08 31, 07:52)
Taip, as labai dziaugiuosi, tikiuosi kad ir vaikas bus laimingas smile.gif  Nes nors ir be galo prisirises prie manes, bet ir vaiku labai jam reikia.
Sakykit, dabar vis galvoju ir vis klausimu kyla. Ar aukletojos nori, kad vaikai nestusi savo zaislus i darzeli ar geriau nereikia? Ir kaip buna, kai vaikas sloguoja? Vis paskaitau, kad pradzioje visi vaikai labai sloguoja - bet tai sloguojantys irgi vedami i grupe? Ar ne? Gerai, kai as galesiu ji bet kada palaikyti namuose, o kai tevai dirba? Del slogos duoda nedarbingumo pazymejima? Bet ji gali trukti ir pora savaiciu g.gif


del zaislu, tai aukletojosnetgi pasiulo, kad vaika satsinestu koki mylima zaisliuka, nes daznai lopselinukai miega su savo minkstais zaisliukais. tai prakstiskai visi vaikai atsinesdavo savu zaisliuku. Gali atsinest koki ir pasilikt lovyteje, zuikucuiuose ant vaiku lovyciu budavo padeta opo zaisliuka, et pvz maniskis kasdien ensdavosi samo mylimiausius, su kuriais ir namie miega. Kartais nesasi net ne viena, o du.
Del slogos, niekada aukletojoe nepasake, kad nevesti. na vedant i darzeli manayu reikia susitaikyt su tuo, kad vaikui teks pabut ir tarp sloguojanciu ir tarp kosinciu ior tarp viduriuojanciu. bet mano asmeniniu supratimu butent taip vaikas ir uzsiogrudina ir igauna ta toki bendruomenes imuniteta. Vistik tenka buti aplinkoje kur daug vaiku, kiekviena ssu savo bacilom ir ligom, tai tenka ismokt atsispirt. Del biuletenio tai gal cia nuo gydytojos priklauso, bet manau, kad problemu nebutu, vaikams biuleteni duoda nesunkiai, jei reikia. jei vaikas silpnesnis, tai nuo slogios labai greitai gali pereit i gerkles, po to i bronchus ar plaucius, todel ir su sloga galima sedet namie jei nori. bet faktas tas, kad rudeni tu sloguojanciu grupeje visada bus daugiau ar maziau. Bet mes tfu tfu tfu praeitais metais pradejom lankyt nuo vasaros, o pirma biuleteni turejom tik vasario pabaigoje. taigi visa rudeni ir beveik visa ziema saziningai lankem ir nsirgom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 08 31, 08:49)
nu va, siandien paskutine musu diena lopselyje verysad.gif  ryt jau keliausim i kulverstuku grupe smile.gif
O aukletoja dalia sake, kad Eimantas tikrai yra kulverstuku sarasuose, ji ten laikinai iskele, nes suviduriavo, tai turbut nenorejo su maziukais laikyt g.gif


Na va o aš pamaniau, kad paskui Eimantą ir Martynas pas mus parkeliaus group.gif Nors man Eimanto mama taip tvirtai pasakė, kad jie Pumpurėliuose, kad net dabar dar abejoju kur jie bus iš tikrųjų mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(smalsianosė @ 2006 08 31, 08:52)
Taip, as labai dziaugiuosi, tikiuosi kad ir vaikas bus laimingas smile.gif  Nes nors ir be galo prisirises prie manes, bet ir vaiku labai jam reikia.
Sakykit, dabar vis galvoju ir vis klausimu kyla. Ar aukletojos nori, kad vaikai nestusi savo zaislus i darzeli ar geriau nereikia? Ir kaip buna, kai vaikas sloguoja? Vis paskaitau, kad pradzioje visi vaikai labai sloguoja - bet tai sloguojantys irgi vedami i grupe? Ar ne? Gerai, kai as galesiu ji bet kada palaikyti namuose, o kai tevai dirba? Del slogos duoda nedarbingumo pazymejima? Bet ji gali trukti ir pora savaiciu g.gif

Pradėdami lankyti grupę pirmiausiai pasirūpinkite servetėlėmis, visada žiūrėjau, kad spintelėje atsargos nesibaigtų. Reikalingiausias daiktas, pradžioj kol pripranta verkia ir nosytė bėga, o paskui slogų atvejais.
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 08 31, 12:49)
Na va o aš pamaniau, kad paskui Eimantą ir Martynas pas mus parkeliaus  group.gif Nors man Eimanto mama taip tvirtai pasakė, kad jie Pumpurėliuose, kad net dabar dar abejoju kur jie bus iš tikrųjų  mastau.gif


Aukletoja sake, kad pati mama blaskesi kur nori. Buvo nuvede i viena kazkokia grupe, Eimantui netiko ir nepatiko, nes savu vaiku mazai, grizo i saules zuikucius, dabar kai suviduriavo iskele i kita grupe (gaunasi kad i pumpurelius), bet bent jau man aukletoja dalia sake, kad sarasuose Eimantas yra kulverstukuose g.gif Nu dar turbut viskas gali keistis, kai tie vaikai prades lankyt. gal kazkas kazkur nepatiks ir nores kitur, gal ko netaves. maza ka. Nu bet mes sarasuose esam kulverstukuose, o kaip ten seksis-pamatysim. dar galbut vienas draugas martyno kur nuo vasaros pradejo lopseli lankyt irgi eis su martynu i kulverstukus, nes jie labai draugauja. tai to karolio mama sake eis prasys gal kad i kulverstukus, nes nori kad su martynu lankytu. O mano martynas viena diena apie Eimanta sneka, kita diena apie karoli. Siandien nuejo ir sedi rubineje, sako lauksiu karolio, nes jam atnese zaisliuka g.gif nu as irgi noreciau, kad tie vaikuciai, kurie labai tarpusavyje draugauja eitu kartu. tai va, gal martynas dar viena drauga tures thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 08 31, 13:57)
Aukletoja sake, kad pati mama blaskesi kur nori. Buvo nuvede i viena kazkokia grupe, Eimantui netiko ir nepatiko, nes savu vaiku mazai, grizo i saules zuikucius, dabar kai suviduriavo iskele i kita grupe (gaunasi kad i pumpurelius), bet bent jau man aukletoja dalia sake, kad sarasuose Eimantas yra kulverstukuose  g.gif  Nu dar turbut viskas gali keistis, kai tie vaikai prades lankyt.  O mano martynas viena diena apie Eimanta sneka, kita diena apie karoli. Siandien nuejo ir sedi rubineje, sako lauksiu karolio, nes jam atnese zaisliuka  g.gif  nu as irgi noreciau, kad tie vaikuciai, kurie labai tarpusavyje draugauja eitu kartu. tai va, gal martynas dar viena drauga tures thumbup.gif

Beje, mūsų nuotraukose yra ir Martynuko veidelis, gal norėtum prisiminimui iš Saulės zuikučių 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 08 31, 15:57)
Beje, mūsų nuotraukose yra ir Martynuko veidelis, gal norėtum prisiminimui iš Saulės zuikučių  4u.gif  4u.gif  4u.gif


taip, butinai thumbup.gif
zydriausia@one.lt


Visas mamytes ir vaikucius su rugesejo 1-aja thumbup.gif drinks_cheers.gif
Kazkaip gaila siandien buvo atsisveikinti su lopseliu verysad.gif Nors kita vertus paziuri, tai musiskiai jau paauge lyginant su taip lopselinukais 4u.gif
Atsakyti
Su Rugsėjo 1-ąją visus tėvelius ir visus pedagogus ir visus vaikučius 4u.gif clap.gif 4u.gif
Atsakyti
Mums siandien pirma diena lopseli einam i Ziogeliu grupe smile.gif

Visas su rugsejo 1 aja!
Atsakyti
Su rugsėjo 1-ąja visus !!!

Šiandien taip keistai pasijaučiau. Pirmą kartą su dukryte nešėm gėles tokia proga. wink.gif Atrodo, ne taip seniai pati nešiau gėles į mokyklą, o va - jau mano pačios dukra neša geles. Na, kad ir ne į mokyklą, bet vistiek... wub.gif
Atsakyti
gal kas galit pasakyt kiek reik moket i menesi?
Atsakyti
QUOTE(JoReGa @ 2006 09 02, 18:58)
gal kas galit pasakyt kiek reik moket i menesi?

direktore sake apie 120lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renesans @ 2006 09 03, 17:01)
direktore sake apie 120lt  4u.gif

aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renesans @ 2006 09 03, 08:01)
direktore sake apie 120lt  4u.gif

O jeigu kas nors esate dieninio kurso studentes, pasiimkit pazyma is universiteto ir darzelis tik puse kainos t.y 60Lt ax.gif
Atsakyti