Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(Žydriausia @ 2006 08 24, 12:54)
kaip matot buve saules zuikuciai, trimeciai, ruosiasi i pumpureliu grupe g.gif Bet turbut kaip ne viena lopselio grupe, taip ne viena ir trimeciu grupe bus  g.gif


Naujausios žinios: vien trimečių grupė bus viena - "Kūlverstukų" . Grupėje visi bus bendraamžiai, bus 8 mergaitės ir 14 berniukų. Mano dukrytė taip pat lankys "Kūlverstukus". 4u.gif

Truputį abejojau iš pradžių g.gif , lyg norėjau su buvusiom draugėm į "Pumpurėlius", bet... dabar apsisprendžiau taip.
Mat "Pumpurėliai" bus mišri grupė... O aš kažkaip norėčiau, kad būtų su bendraamžiais. Bet čia kiekvienos mamos-tėčio asmeninė nuomonė, į kokią grupę leisti: bendraamžių ar mišrią. "Pumpurėliuose" bus 9 penkiamečiai, 3 keturmečiai ir apie 10 trimečių.

Gal kam nors bus naudinga ši atnaujinta informacija.. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 08 24, 13:56)
Naujausios žinios: vien trimečių grupė bus viena - "Kūlverstukų" . Grupėje visi bus bendraamžiai, bus 8 mergaitės ir 14 berniukų. Mano dukrytė taip pat lankys "Kūlverstukus".  4u.gif 

Truputį abejojau iš pradžių  g.gif , lyg norėjau su buvusiom draugėm į "Pumpurėlius", bet... dabar apsisprendžiau taip.
Mat  "Pumpurėliai" bus mišri grupė... O aš kažkaip norėčiau, kad būtų su bendraamžiais. Bet čia kiekvienos mamos-tėčio asmeninė nuomonė,  į kokią grupę leisti: bendraamžių ar mišrią. "Pumpurėliuose" bus 9 penkiamečiai, 3 keturmečiai ir apie 10 trimečių.

Gal kam nors bus naudinga ši atnaujinta informacija..  ax.gif  biggrin.gif


Kur suzinojai? labai idomu kur papuls mano martynas. tai gal vistik i kulverstukus? g.gif jei ten trimeciai g.gif nes turbut musiskiai, kurie pumpureliuose siekt iek vyresni jau po 3.5 g.gif Kiek dabar Faustai? g.gif Nu net nezinau kur geriau, tikrai noretusi su senais draugais, bet jei ten bus ir penkiameciu g.gif sakyciau didokas skirtumas, kuriam vos trys ir jau penki g.gif Kur tu tokias zinias suzinojai, noreciau ir as zioti kur mano vaikas eis nuo rudens
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 08 24, 16:41)
Kur suzinojai? labai idomu kur papuls mano martynas. tai gal vistik i kulverstukus?  g.gif  jei ten trimeciai  g.gif  nes turbut musiskiai, kurie pumpureliuose siekt iek vyresni jau po 3.5  g.gif Kiek dabar Faustai?  g.gif Nu net nezinau kur geriau, tikrai noretusi su senais draugais, bet jei ten bus ir penkiameciu g.gif  sakyciau didokas skirtumas, kuriam vos trys ir jau penki g.gif Kur tu tokias zinias suzinojai, noreciau ir as zioti kur mano vaikas eis nuo rudens


Faustai dabar 2 metai ir 9 mėnesiai. Visą info sužinojau iš direktorės. Galiu duoti paprasta tel ir mob.
Aš kaip supratau, nes gan smulkiai išsiklausinėjau (o informaciją jinai teikia maloniai ir noriai smile.gif ), tai iš Saulės zuikučių Kūlverstukuose bus tik Fausta ir Eimantas... Bet tiksliai nežinau, gal ko nors ir nepaminėjo g.gif Didžiuma dalis vaikų Kūlverstukuose bus iš Žiogelių, keli iš Saulės zuikučių ir naujai atėjusieji.
Man truputį gaila buvo keisti faustai drauges/us, bet... iš kitos pusės kokie čia labai draugai vaikų dar neturinčių 3 metų ?... g.gif tongue.gif Todėl ir nusprendžiau, kad geriau tegu būna su bendraamžiais....

Žodžiu, tu pasiskambink direktorei ir paklausk, kurioje grupėje bus Martynas. Žinai, kaip dabar: jei pati neklausinėsi, nelįsi į akis, tai ir patvarkyta bus be tavo žinios... Nu gal per žiauriai aš čia... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
O aš pastebėjau, kad Auksei labai svarbu seni pažystami, ji daug ramesnė ir daug laisviau jaučiasi kai yra "savi" vaikai. O jei ten jų bus net 10 tai ne ne bėda tie dideli. Mažiukai greičiau mokysis, lygiuosis į juos, aišku gal išmoks ir negerų dalykų, bet nuo to niekas neapsaugotas. Tik nenorėčiau, kad kai Auksė bus 5m eitų su mažiukais, nes tada manau su jais auklėtojos mažiau užsiiminės ir jie mažiau tobulės, nes į mažiukus juk nesilygiuosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 08 24, 18:17)
O aš pastebėjau, kad Auksei labai svarbu seni pažystami, ji daug ramesnė ir daug laisviau jaučiasi kai yra "savi" vaikai. O jei ten jų bus net 10 tai ne ne bėda tie dideli. Mažiukai greičiau mokysis, lygiuosis į juos, aišku gal išmoks ir negerų dalykų, bet nuo to niekas neapsaugotas. Tik nenorėčiau, kad kai Auksė bus 5m eitų su mažiukais, nes tada manau su jais auklėtojos mažiau užsiiminės ir jie mažiau tobulės, nes į mažiukus juk nesilygiuosi  g.gif


Aišku, gerai, kad bent tų trimečių bus ne tiek ir mažai... Dar pliusas tas, kad Auksė jau lanko Pumpurėlius ir nereikės iš naujo pažindintis su auklėtoja ir grupės aplinka. smile.gif
O šiaip kiekvienas turi savo nuomonę apie mišrias grupes ir apie bendraamžius. Kiekvienas pasirenka pagal save. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 08 24, 14:56)
Naujausios žinios: vien trimečių grupė bus viena - "Kūlverstukų" . Grupėje visi bus bendraamžiai, bus 8 mergaitės ir 14 berniukų. Mano dukrytė taip pat lankys "Kūlverstukus".  4u.gif 

Truputį abejojau iš pradžių  g.gif , lyg norėjau su buvusiom draugėm į "Pumpurėlius", bet... dabar apsisprendžiau taip.
Mat  "Pumpurėliai" bus mišri grupė... O aš kažkaip norėčiau, kad būtų su bendraamžiais. Bet čia kiekvienos mamos-tėčio asmeninė nuomonė,  į kokią grupę leisti: bendraamžių ar mišrią. "Pumpurėliuose" bus 9 penkiamečiai, 3 keturmečiai ir apie 10 trimečių.

Gal kam nors bus naudinga ši atnaujinta informacija..  ax.gif  biggrin.gif

Tavo vietoj gal ir aš būčiau taip nusprendus, nes Fausta dar mažutė ir ji tokia tyli mergytė (bent man taip pasirodė) tai tie dideli visai ją užgožtų.O manoji pripratusi labiau su vyresniais bendrauti, tai tikiuosi bus gerai ir pumpurėliuose smile.gif
Atsakyti
Tiesa, vis norėjau paklausti/pagirti: kaip tu taip gražiai savo Auksytei plaukučius supini... bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 08 24, 17:36)
Tiesa, vis norėjau paklausti/pagirti: kaip tu taip gražiai savo Auksytei plaukučius supini...  bigsmile.gif  4u.gif

Ačiū blush2.gif Jos labai menki plakučiai, tai gaila kirpti, o kad nelystų į akytes ir būtų tvarkinga labai tinka eglute supinti. Jai ir pačiai patinka kai plaukai sutvarkyti. Kartą norėjau išleisti į darželį palaidais tai užsirėkė kad plaukai nesutvarkyti. O kai ateina įkvėpimas tai prisigalvoju ir įvairių pynimo variantų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 08 24, 16:35)
Tavo vietoj gal ir aš būčiau taip nusprendus, nes Fausta dar mažutė ir ji tokia tyli mergytė (bent man taip pasirodė) tai tie dideli visai ją užgožtų.O manoji pripratusi labiau su vyresniais bendrauti, tai tikiuosi bus gerai ir pumpurėliuose  smile.gif


Nu siandien bandysiu susizinot kur mano vaikas lankys, nes is tokiu neoficialiu ziniu mes nei kulverstukuose, nei pumpureliuose g.gif g.gif blink.gif tai dabartine aukletoja sako, gal dar lopselyje paliko blink.gif blink.gif blink.gif Nu bandysiu nuvaziuot is suzinot naujiena, kai suzinosiu-parasysiu.

beje, Ritulka, kalbejau vakar su savo mama (ji direktore darzelyje, tik zinoma ne Ausrinej, o Klaipedos krastuose tongue.gif ) tai apie misrias gruopes jos nuomone tokia, kad aukletojos kaip tik labiau uzsiima su didesniais, ir jei vaikas ramensis jam sunkiau toj misrioj grupej. Nu yra ir pliusu ir minusu g.gif Ir aisku kiekvienam vaikui ir kiekvienam tevui reik pasirinkt kaip geriau.

beje, vakat is aukletojos, kuri dabar ziuri martyno grupe isgirdau komplimenta savo vaiko atzvilgiu blush2.gif kad jis labai komunikabilus ir vaiku megstamas. sako, kaip tik martynas pasirodo, visi vaikai dziaugiasi smile.gif Nu man aisku labai pagloste sirdele, bet ir as pati matau, kad jis labai lengvai randa draugu ir adaptuojasi. bet vistiek smagu isgirsti komplimenta savo vaikui wub.gif
ir ta aukletoja kur dabar ziuri Martryno grupe yra nuolatine kulverstuku aukletoja g.gif man pasirode visai faina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 08 24, 19:01)
Ačiū  blush2.gif  Jos labai menki plakučiai, tai gaila kirpti, o kad nelystų į akytes ir būtų tvarkinga labai tinka eglute supinti. Jai ir pačiai patinka kai plaukai sutvarkyti. Kartą norėjau išleisti į darželį palaidais tai užsirėkė kad plaukai nesutvarkyti. O kai ateina įkvėpimas tai prisigalvoju ir įvairių pynimo variantų. ax.gif


Na, bet tu tikra saunuole thumbup.gif Atrandi laiko ryte eglute plaukucius pinti. Cia tik pagirti galima, zaviuosi wub.gif
Man tai be galo sunku ryte keltis ax.gif , tai as jau nebeturiu tiek laiko prie plaukuciu tupineti.. Gal ir noreciau (ir moku pinti), bet ... ryte mane visada labai laikas spaudzia. Kol susiruosiu pati, dukra aprengiu, sutvarkau, kol i darzeli nuvezu... Ir vistiek pastoviai nors 5 min veluoju i darba... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Žydriausia @ 2006 08 25, 09:42)
Nu siandien bandysiu susizinot kur mano vaikas lankys, nes is tokiu neoficialiu ziniu mes nei kulverstukuose, nei pumpureliuose  g.gif  g.gif  blink.gif  tai dabartine aukletoja sako, gal dar lopselyje paliko  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Nu bandysiu nuvaziuot is suzinot naujiena, kai suzinosiu-parasysiu.

beje, vakat is aukletojos, kuri dabar ziuri martyno grupe isgirdau komplimenta savo vaiko atzvilgiu  blush2.gif  kad jis labai komunikabilus ir vaiku megstamas. sako, kaip tik martynas pasirodo, visi vaikai dziaugiasi  smile.gif  Nu man aisku labai pagloste sirdele, bet ir as pati matau, kad jis labai lengvai randa draugu ir adaptuojasi.



Tai sekmes tau pokalbyje su direktore 4u.gif
Nesijaudink labai, pati rasei, kad Martynas lengvai bendraujantis vaikas, manau, jam bus gerai bet kurioje grupeje. smile.gif
Nors zinai, kaip mamos: savo vaikui visada norime paties geriausio ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Mūsų kaimynė lanko rodos Bitučių grupe(antram aukšte virš zuikučių) tai ten irgi mišri tai sakė pernai buvo vienas vaikas net 2 metukų, tai visas auklėtojų dėmesys tik jam. O jei mūsų grupėje bus toks variantas kad labiau užsiiminės su didesniais tai aš tik džiaugsiuos, nes manoji labai landi, smalsi ir daug sužinos. Nemanau, kad auklėtojos kažko mokindamos didesnius,neleis mokytis ir norintiems mažiesiems. Beto juk mažiukų bus net 10.
O dėl pynimo tai aš dabar atostogose, o ir kai dirbu, tai retai reikia nuo 8 val. Todėl mes miegalės galim pamiegoti ir susišukuoti.Nors kai mažai plaukučių tai ten 5-10 min. ir baigta.
Beje Martynu tai aš nuo lankymo pradžios žavėjausi, jis nei verkdavo, nei zyzdavo, kaip yra taip gerai, manau auklėtojom tikrai lengva su tokiu vaiku.
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 08 25, 09:43)
Beje Martynu tai aš nuo lankymo pradžios žavėjausi, jis nei verkdavo, nei zyzdavo, kaip yra taip gerai, manau auklėtojom tikrai lengva su tokiu vaiku.


Nu psio, jau mamos sirdis istirpo wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif jis matyt biski i mama, jam reik draugu, reik kompanijos ir bendravimas butinas, kad gerai jaustusi tongue.gif O siaip tai as nuo mazu dienu su juo visur ir visada, sakau kiti pasiima rankinuka, o as -vaika smile.gif . Ir siaip jis daug sypsosi, gal todel ir paperka g.gif


Atsakyti