Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė"

QUOTE(Žydriausia @ 2006 08 23, 13:19)
[b] Tik dabar jauciasi, kad martynas jau didesnis nei tie naujieji ateje i lopseli. dar su soskem, su pampersais, mazai kalba...jau laikas i darzeli.




Pradedu panikuoti. Maniskis seniausiai be pampersu, viska kalba ir eisime i lopseli g.gif bet jam bus 2m. ir trys menesiai kai pradesim lankyti. Ir dar va siandien lauke mergaite prisisiusiojo, tai jis ta pati padare grizes. Nors tokiu atveju nebebuna pas mus. Nebent nakti. O kai matys ka tie maziai daro, tai ir pats megdzios, netobules.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 08 23, 15:19)

sauluza, o tavo dukryte kuo vardu? g.gif  martynas vis prisimena vaikucius su kuriais kartu lanke, nes visas raideles pazysta pagal ju vardus, pvz cia Aukses raide, cia Barboros, cia Igno, Eimanto ir t.t

Butu smagu, kad visus kartu ir iskeltu, tai ir vaikams smagiau ir panasaus amziaus butu. man aukletoja dabar kur pavaduoja vasara uzsimine, kad martynas greiciausiai iskeliaus pas draugus i pumpureliu grupe  g.gif  tai as tik tiek ir zinau. labai noreciau, kad nereiktu su svetimais vaikais but, o kad vel susiburtu didzioji dalis tu, kurie lanke ir lopseli  g.gif


Mano dukryte FAUSTA vardu. Gal matei, o gal ir Martynas prisimena ? biggrin.gif
O tai i kokia jus grupe eisit nuo rugsejo ??? Manau, kad butu tikrai smagu eiti i ta paia - vis vaikui mieliau, kai pazistmus draugu veidus mato. smile.gif
Atsakyti
gal yra lankanciu ziogeliu grupe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 08 23, 14:08)
Mano dukryte FAUSTA vardu. Gal matei, o gal ir Martynas prisimena ?  biggrin.gif
O tai i kokia jus grupe eisit nuo rugsejo ??? Manau, kad butu tikrai smagu eiti i ta paia - vis vaikui mieliau, kai pazistmus draugu veidus mato.  smile.gif


atip tikrai zinau ir martynas zino. ilgai neturejom kaip vadinti raideles F, kol neatsirado grupeje Fausta tongue.gif tai dabar visad ja prisimenam kai zaidzia su raidelem, nes dedamas raidel F, sako cia Faustos raide smile.gif

Na idomiai cia tuos vaikus isbarste, bet as galvoju, kad gal pagal amziu. kam pavasari ar vasara suejo 3 metai, tai tuos ant vasaros ir iskele. O va rudeniukus ir zieminukus paliko lopselyje g.gif Nu cia aisku mano fantazija smile.gif
bet tikiuosi, kad rudeni didzioji dalis saules zuikuciu susirinks vel i viena grupe. ir vaikams smagiau ir amzius panasesnis. nenoreciau nei kad su mazesniai butu nei kad su labai vyresniais g.gif

Smalsianose, labai nepergyvenk, dauguma dabar lopselyje naujokai todel dar sunku jiems priprast. Rytais ateini visad randi koki verkianti. Musu daugumos pradzia tokia buvo-maniski nei pats valge, nei ant puodo sedejo, kalbejo tik sava kalba. Bet uzteko labai mazai laiko, kad visus pasivytu ir dar kai kuriuos aplenktu tongue.gif Vistiek manau, kad geriausia su bendramaziais. 2m ir 3 men manau, kad dar per maza eiti i darzeli g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 08 23, 14:19)
Ritulka, malonu susipazint thumbup.gif Gyvai greiciau susipazinom nei virtualiai  smile.gif

sauluza, o tavo dukryte kuo vardu? g.gif  martynas vis prisimena vaikucius su kuriais kartu lanke, nes visas raideles pazysta pagal ju vardus, pvz cia Aukses raide, cia Barboros, cia Igno, Eimanto ir t.t

Butu smagu, kad visus kartu ir iskeltu, tai ir vaikams smagiau ir panasaus amziaus butu. man aukletoja dabar kur pavaduoja vasara uzsimine, kad martynas greiciausiai iskeliaus pas draugus i pumpureliu grupe  g.gif  tai as tik tiek ir zinau. labai noreciau, kad nereiktu su svetimais vaikais but, o kad vel susiburtu didzioji dalis tu, kurie lanke ir lopseli  g.gif
Nedaug jau liko laukti. Tik dabar jauciasi, kad martynas jau didesnis nei tie naujieji ateje i lopseli. dar su soskem, su pampersais, mazai kalba...jau laikas i darzeli.

Ritulka, o ta nuolatine aukletoja kaip? man labai patiko lopselio aukletojos, tai noretusi, kad ir darzelyje tokiso butu  g.gif  tongue.gif

Sauluža Faustos mamytė thumbup.gif Kiek čia mūsų daug renkasi 4u.gif Na man ten visai nieko visos auklėtojos, ir svarbiausia Auksei patinka. Tik gal tas auklėtojų darbas pilnai neatsiskleidžia, nes sakau grupėj primaišyta visokio amžiaus vaikų, tai joms tikrai sunku ką nors pamokyti ar nuveikti, žiūrėsim nuo rugsėjo. Gal jau jus nuo rugsėjo ir perkels tai būtų šauniausias variantas. Dabar kiek žinau ten Fausta, Paulius,Ignas,Emilija ir Aukse, dar Gediminas.
Atsakyti
apie žiedelius nieko nežinot? unsure.gif
vakar buvom nuėję ten, auklėtoja pasirodė visai nieko, tokia šviesi. direktorė sakė, kad ji organizuoja teatriuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LIUDAL @ 2006 08 23, 16:11)
apie žiedelius nieko nežinot?  unsure.gif
vakar buvom nuėję ten, auklėtoja pasirodė visai nieko, tokia šviesi. direktorė sakė, kad ji organizuoja teatriuką  4u.gif


Tai mes žiedelius lankėm gal mėnesį, ta šviesi auklėtoja ir man labai maloni pasirodė,rūpinasi vaikučiais ir manoji ją mėgo. Tik kad pati grupė man tokia mažytė, kaip ten daug vaikučių sutelpa nežinau, gal ten vaikų grupę mažesnę ir komplektuoja.
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 08 23, 15:06)
Sauluža Faustos mamytė  thumbup.gif  Kiek čia mūsų daug renkasi  4u.gif Na man ten visai nieko visos auklėtojos, ir svarbiausia Auksei patinka. Tik gal tas auklėtojų darbas pilnai neatsiskleidžia, nes sakau grupėj primaišyta visokio amžiaus vaikų, tai joms tikrai sunku ką nors pamokyti ar nuveikti, žiūrėsim nuo rugsėjo. Gal jau jus nuo rugsėjo ir perkels tai būtų šauniausias variantas. Dabar kiek žinau ten Fausta, Paulius,Ignas,Emilija ir Aukse, dar Gediminas.


Martyno draugas Eimantas dar kartu su juo grupeje, daugiau nelabai matau, nes kai atvedu tai dar nelabai vaikuciu buna, kai pasiimu irgi visi nauji g.gif Bet bent jau Barboros lenta kabo, tai gal ji irgi dar lopselyje. dabar ant greicio nelabai prisimenu kas cia dar...Enrika...Nojus....
gal kai reiks pereiti, reiks paprasyt, kad mus nusiustu pas draugus 4u.gif
Atsakyti
na grupė tai tikrai nedidelė, bet jauki 4u.gif tikiuosi, kad mano mažiukė ten prigis, labai jaudinuosi, nes ji labai jautri unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2006 08 23, 16:19)
Martyno draugas Eimantas dar kartu su juo grupeje, daugiau nelabai matau, nes kai atvedu tai dar nelabai vaikuciu buna, kai pasiimu irgi visi nauji  g.gif  Bet bent jau Barboros lenta kabo, tai gal ji irgi dar lopselyje. dabar ant greicio nelabai prisimenu kas cia dar...Enrika...Nojus....
gal kai reiks pereiti, reiks paprasyt, kad mus nusiustu pas draugus  4u.gif

Bet juk Barborai jau 3,5m, gal ji per vasarą nelanko, bet ji tikrai jau turėtų būti prie didesnių, pernai vasarą irgi rodos senų vaikų nuotraukos kabėjo. Enriką šįryt sutikom einant į grupę. Dar gi buvo Smiltė.Rodos ir visa pagrindinė mūsų kompanija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 08 23, 17:26)
Bet juk Barborai jau 3,5m, gal ji per vasarą nelanko, bet ji tikrai jau turėtų būti prie didesnių, pernai vasarą irgi rodos senų vaikų nuotraukos kabėjo. Enriką šįryt sutikom einant į grupę. Dar gi buvo Smiltė.Rodos ir visa pagrindinė mūsų kompanija  g.gif


Smiltė lankė Pumpurėlius, bent jau liepą tikrai. O dabar gal atostogauja ?
Atsakyti
QUOTE(SAULUZA @ 2006 08 23, 15:30)
Smiltė lankė Pumpurėlius, bent jau liepą tikrai. O dabar gal atostogauja ?



A. Smilte pamirsau ir blush2.gif blush2.gif dabar nelabai atsimenu kaip ji ir atrodo doh.gif Nors labai gerai pamenu kaip aukletoja ja kviesdavo "Smiltele". Ai tiesa, dar tokia smulkute mergyte, kuria visa laika rasdavau supantis supynese-Mida, Meida ar kazkas panasaus g.gif

kazkaip toje grupeje man patiko, kad mergaiciu buvo nemazai wub.gif nbes kai martynas pradejo lankyti dar praeitos vasaros pradzioje, tai buvo gal 3 mergytes ir visi bernai blink.gif blink.gif
Siaip martynas mano kaip suprantu daugiausia draugaudavo su Eimantu ir Pauliumi g.gif bet jau namie apie juos daugiausia kalbedavo. dar kartais prisimindavo Barbora, nes atsimena kaip valge jos torta 4u.gif
Atsakyti